Bahçeci diyarbakır mı Memorial Diyarbakır mı

Diyarbakır Bahçeci mi? Diyarbakır Memorial mı?

• Diyarbakır Bahçeci

OY: 14 82,4%
  • Diyarbakır Memorial

OY: 3 17,6%

• Ankete Katılan
    17
Anladım. Yaşadıklarınız gerçekten üzücü. İnşallah bizim için iyi bir seçim olmuştur. Diyarbakır'da başka güvenilir bir yer yok. Bir de covit dolayısıyla şehir dışına çıkmak da bizim için zor ve zahmetli olduğu için bize en yakın ve en iyi yer olarak orayı tercih ettik. İnşallah hepimiz için en hayırlısı olur. Herkes bir şekilde çabalıyor, maddi manevi elinden geleni yapıyor. Rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın.

Herkesin beklentisi farklı oluyor ben doktordan yada çalışanlardan bir samimiyet beklemiyorum açıkcası soğuk olmuşlar olmamışlar pek ilgilenmşyorum işlerini iyi yapan embriyogları ve laboratuvar ları en iyi olan seçenek olarak bahçeci çıkıyor karşımıza çünkü imkanımız bu kadar. Umarım ankarada ki tedaviniz çok güzel geçer vrumarım bebeğinize kavuşursunuz

Evet ben de burda en iyi olarak orayı tercih ettim. Sizin de hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Az kaldı pazartesi gidicez yaa heycanlıyım canım süreç nasıl olacak ilerleme olacak mı çok umutluyum Rabbim boş çevirmez inşallah

Aynen çok haklısınız. Benim de bahçeciyi seçmemdeki en büyük etken laboratuvar, teknoloji ve tecrübe oldu.

Az kaldı pazartesi gidicez yaa heycanlıyım canım süreç nasıl olacak ilerleme olacak mı çok umutluyum Rabbim boş çevirmez inşallah
Yaa aynen ben de Şubat başı başlayacağım inşallah. Zaman geçmiyor Sanki. Bir an önce sürece dahil olup sağlıkla bebeğimi kucağıma almak istiyorum artık. Benim de bir yanım Umut dolu, bir yanım da ya olmazsa diyor. Tabiki aklı selim insanlar ve müslümanlar olarak umuda tutunmak zorundayız. İnşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza
Bu arada süreç boyunca birbirimizi her konuda bilgilendirirsek bu başlığı okuyan herkesin işine yarayacak diye düşünüyorum. En başta da bizim işimize yarar. Hem bu süreci birlikte atlatırız.

Aynen yaa hep yarçzılaşım bilgi paylaşımı yapalım harika olur

Aynen çok haklısınız. Benim de bahçeciyi seçmemdeki en büyük etken laboratuvar, teknoloji ve tecrübe oldu.
Bugün kendi doktorumla son kontrolüm vardı bahçeci daha kurumsal bir yer herşeyi kendileri takip etmek istiyor ve bu çok güzel birşey dedi kesinlikle tavsiye ederim dedi tahlillerinizi bile orada yaptırın fiyat farkı çok çıkmazsa dedi

Doktorunuz nerede? Farklı bir özel hastanede mi ? Tahlil konusunda inşallah haklıdır. Çünkü gerçekten tahlil konusu çok çok önemli. Şuana kadar bizi oyalayan ve herşeyi geciktiren de yanlış tahliller oldu.

Hem bahceci hem memorial de tedavi gördüm iki merkez de zaman kaybı bahceci de iki başarısız denemem var ikisi de negatif ve negatif sonrası telefonlarıma dahi cevap vermediler

Bahçeciyi laboratuvar olarak ne kadar iyi oda soru işareti ilk denemem de 8 ikinci denememde de 12 yumurtadan 2 embriyo kaldı 3 gun embriyosu sonuç negatif her iki deneme de de aynı yöntem araştırma yok öncesi icin bi hazırlık yok negatiften sonra da açıklama yok. Zor hasta grubundaysaniz daha iyi merkezler araştırın.

Negatif sonuç almışsınız ama doktor değişimde de birşey fark etmemiş sanırım biraz moral bozukluğu oluyor böyle sert bir tavırla söyleyince bu platformda çok iyi dediğiniz doktor için milyon tane yorum yazılıyor aynı şekilde kötü doktor içinde şuanda mardinde yaşıyoruz 8 kişi isim ve gebelik haftaları ile yazabilirim size ve hepside bahçecide yaptırmışlar yani anlam veremedim. Araştırma yok demişsiniz siz hiç sormadınız mı istemediniz mi nedeni araştırılsın diye zor hasta grubundan kastınız ne acaba biraz bilgi verir misiniz

Canım ben mardin de özel muayenesi olan bir doktorlar ilerliyordum ama artık olmayacağını tüp bebeğe geçmemizi söyledi sağolsun kendisi çok iyi biri.

Ilk denemenin acemiliği ikinci de şans yüksek diye tekrar denedim ikinci negatiften sonra aradım ama telefonlarıma cevap alamadım il dışında olduğum icin de merkeze gidemedim

Hem bahceci hem memorial de tedavi gördüm iki merkez de zaman kaybı bahceci de iki başarısız denemem var ikisi de negatif ve negatif sonrası telefonlarıma dahi cevap vermediler
Malesef para söz konusu olunca tüp bebek dahil bütün hizmetlerde böyle sorunlar yaşanıyor. İnanın hiçbir yerde de %99 memnuniyet olamaz. Tabiki bu başlığı açma sebebim az çok insanların önerilerini dikkate almaktı. Zaten önümde sadece 2 seçenek var. Kötü de olsa birini seçmem gerekiyor. Çoğunluğa bakınca bahçeci öneriliyor. Kötünün iyisi bana göre. Sizin için de gerçekten üzüldüm. İnşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur hepimizin. Anketimi dikkate alıp, başlığımda fikrinizi beyan ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

Iki denemem de bahceci de oldu hiç bir merkez garanti vermiyor zaten ben sadece kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak yorum yaptim
Anladım haklısınız. Herkesin önerilerini dikkate almaya çalışıyorum bu süreçte. Umarım siz de iyi bir merkeze denk gelirsiniz. Hatta inşallah gerek kalmadan hamile olursunuz hayırlısıyla

Ilk denemenin acemiliği ikinci de şans yüksek diye tekrar denedim ikinci negatiften sonra aradım ama telefonlarıma cevap alamadım il dışında olduğum icin de merkeze gidemedim
Bu söylediğiniz gerçekten önemli bir husus. Fakat çoğu yerde var böyle durumlar. Aslında benim ikilemde kalma sebebim şuydu, Memorial deki doktorumdan aşırı memnun kaldım. Çok ilgili iyi bir doktordu. Ama onun bile hakkında farklı şeyler duydum. O doktor bile paraya göre tavır alıyorsa, ben de en azından, teknoloji ve tecrübe bakımından daha iyi bir yere harcarım paramı diye düşündüm. Allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın. Yaşadığımız süreç zaten zor iken, bir de böyle durumlarla karşılaşmak gerçekten üzücü.

Anladım haklısınız. Herkesin önerilerini dikkate almaya çalışıyorum bu süreçte. Umarım siz de iyi bir merkeze denk gelirsiniz. Hatta inşallah gerek kalmadan hamile olursunuz hayırlısıyla
ıyi dilekleriniz icin tesekkurler 3 yıldır uğraşıyorum yıpratıcı bir sürec umarım sizin tedaviniz olumlu geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…