Bahçeci diyarbakır mı Memorial Diyarbakır mı

Diyarbakır Bahçeci mi? Diyarbakır Memorial mı?

• Diyarbakır Bahçeci

OY: 14 82,4%
  • Diyarbakır Memorial

OY: 3 17,6%

• Ankete Katılan
    17
Sende soru sormadan yazmıyorsun vallahi ısrar ediyorum gibi hissediyorum kendimi 🤣 çok sevindim canım kaç yumurta toplandı kaçıncı gün embriyosu transfer edildi donmuş varmı ayy çok heycanlı sonucu ne zaman öğreneceksinizz canım 🤗🤗🤗
Deşifre olmaktan korktuğum için pek ayrıntı vermek istemedim.😂😂 3. Gün taze transfer oldu. 7 yumurta toplandı. 6 tanesi 3. Güne geldi. Birini transfer ettiler. Diğerlerini de 5 günde dondurucaklar inşallah. 3. Gün embriyosuu olduğu için kanı baya bir geç vercem. Sonucu aldığım gün buraya yazarım inşallah Ayrıca sorman hiç sıkmıyor beni, ısrar ettiğini de düşünmüyorum. ☺️ . Hem ben de bu konuda çok meraklı biriyimdir. 😜

Rabbim dualarımızı kabul edecek inşallah ki bebeğin kucağında olacak 🤗🤗🤗🤲🤲🤲
Ayyy inşallah. Hepimizin öyle olcakkk❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bu arada başka bir topikte de konuşuyoruz. Oraya da gelebilirsin. Konuyu ben açtım. Ordaki muhabbet baya devam ediyor. :anneadayı:Konunun adı da "Şubat 2021 tüp bebek tedavisine başlayacaklar" :KK54:

Ayyy inşallah. Hepimizin öyle olcakkk❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bu arada başka bir topikte de konuşuyoruz. Oraya da gelebilirsin. Konuyu ben açtım. Ordaki muhabbet baya devam ediyor. :anneadayı:Konunun adı da "Şubat 2021 tüp bebek tedavisine başlayacaklar" :KK54:
Oraya da yazıyorum sanki ama karşılaşmadık sanırım bakatım hemen oraya da 🤗 hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler alsın çok güzel yumoşların hepsi döllenmiş ne güzel 🤲🤗

Oraya da yazıyorum sanki ama karşılaşmadık sanırım bakatım hemen oraya da 🤗 hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler alsın çok güzel yumoşların hepsi döllenmiş ne güzel 🤲🤗
Aminnn. Aynen çok şükür. Biri hariç hepsi dollendi. İnşallah hepsi 5. Güne kadar giderler. Konu başlığı çok var. Benimkine yazdığını hatırlamıyorum. Belki başka bir başlığa yazmış olabilirsin. Yada ben görmemişimdir ☺️☺️

Memorial hakkında bilgim yok, bahçeci zeki akkum hastasıydım ilk denemede pozitifi aldık şükür, çok ilgi alaka görmedik ama işini titizlikle yapmaları, başarıları bizim için yeterliydi, özellikle zeki beyin başarılarını çok duyarak gittim memnun kaldım
Toplam ücret ne kadar ödediniz.allah sağ salim büyütmeyi nasip etsin inşallah darisi isteyen herkesin basina

Raporsuz değil mi bu fiyat ilk denemede Allah nasip etti heralde Dicle mrlemorial Uğur değer mi doktorunuz
Evet raporsuz fiyat, diyarbakır bahçeci gördük tedavi, çok şükür inşallah herkese tez zamanda nasip olsun🙏🏻

Evet raporsuz fiyat, diyarbakır bahçeci gördük tedavi, çok şükür inşallah herkese tez zamanda nasip olsun🙏🏻
Amin inşallah isteyen herkese rabbim nasip etsin bana da inşallah 😢🤲 sağ salim yavrunuzu büyütmek nasip olsun saolun

Merhaba arkadaşlar Diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezinde duo stim tedavisini duydunuz mu? Düşük yumurta rezervi olan kadınlara uygulanan bir tedaviymiş yani 1 ayda 2 kez yumurta toplanıyormuş.Daha kısa sürede başarı elde ediliyormuş.

X