Bahçeci diyarbakır mı Memorial Diyarbakır mı

Diyarbakır Bahçeci mi? Diyarbakır Memorial mı?

• Diyarbakır Bahçeci

OY: 14 82,4%
  • Diyarbakır Memorial

OY: 3 17,6%

• Ankete Katılan
    17
Haklisiniz çoğu yer böyle hiç bir merkez dört dörtlük değil şuan farklı bir merkezdeyim heryerin kendine göre eksikleri var maddi manevi yipratici bir surec umarim sizler boyle seyler yasamazsiniz ve emeklerinizin karsiligini alirsiniz

Canım ben mardin de özel muayenesi olan bir doktorlar ilerliyordum ama artık olmayacağını tüp bebeğe geçmemizi söyledi sağolsun kendisi çok iyi biri.
Gerçekten çok doğru. 10 kişinin iyi dediğine 3 kişi memnun kalmadığı için kötü diyebiliyor. Bu tür durumlar görmek kaygılandıyor beni. İnşallah doğru yerdeyizdir.

Aynen. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız ve burada müjdeli haberleri paylaşırız.

Sizin ne sorununuz vardı ve zor hasta dediğiniz tam olarak ne ? Bu konuda çok bilgili değilim. Mesela eşimin değerleri düşük. Morfoloji 0 hareket ve sayı da düşük. Bende de hafif problemler var. Biz de zor hasta sayılıyor muyuz acaba? Neye göre değerlendiriliyor

Ben de ilk basta problem yok gibi duruyordu gecen zamandan sonra yumurta sayim azaldi esimde ayni sekilde morfoloji hareket kotu sperm sıkıntılı yani ben de de rezerv sıkıntısı olunca tedavi süreci uzadi

Ben de ilk basta problem yok gibi duruyordu gecen zamandan sonra yumurta sayim azaldi esimde ayni sekilde morfoloji hareket kotu sperm sıkıntılı yani ben de de rezerv sıkıntısı olunca tedavi süreci uzadi
Yaa hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Güzel haberlerinizi bekliyorum buraya yazın mutlaka gelişmeleri

Ilk denemenin acemiliği ikinci de şans yüksek diye tekrar denedim ikinci negatiften sonra aradım ama telefonlarıma cevap alamadım il dışında olduğum icin de merkeze gidemedim
Çok inanının ki bu duruma henüz başlamadan Bike çok stresli yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın tüm iyş niyetimle yazım gerçwkten merakımdan sordum sorun neydi de 2 kez de olmadı diye üzmek için değil bende 3senedir sizin gibş bir bebek arıyorumm ama malesef olmadı rabbinin bir bildiği vardır diyoruz hep önümüze çizilen yolu iyi seçim yaptığımızı düşünerek devam ediyoruz Rabbim uyandırmasın inşallah ki hepimizin kucağı dolsun tüm isteyenlerin inşallah

Yaşınız kaç acaba bu süreçte bize ilk kez deneyecek birine önereceğiniz birşey var mı acaba hastane dışında inşallah ki yeni başladığımız doktarınızda güzel haberlerinizi alırız

Amin hepimizin inşallah yani ben de samimiyet beklemedim ama hemşirenin telefonunu istediğimde veremem saatler içinde merkezi ararsın diye sert çıkışınca garip geldi neyse hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Yaşım 37 ilk denemeniz galiba herkesin durumu farklı benim 4. Denemem olacak ve ilk deneme de oldugu gibi şaşkın ve heyecanliyim ben de burdan pozitif haber alanların yazdıklarını okuyorum. Zor bir sürec ve bu sürec de doktorların dediklerinin dışına çıkamıyoruz benim gerekli tahlillerim yapıldı histeroskopi oldum polip vardı alındı şimdi vitamin kullanıyorum bir aksilik olmazsa gelecek ay başlıyacaģim ben de heb beraber güzel haberler alalim

Fiyat neydi kuzum bnde tüp bebek düşünüyorum bklm

Canım Merhaba, senin Diyarbakır bahçecide 4. Denemen mi? Yoksa oraya İlk kez mi gittin?

Ankara başkent hastanesin de başliyacam
Bnm de şimdi Zeki bey de iki denemem düşükle sonuçlandı. Merak ettiğim şey 3. Deneme için ne diyecek, nasıl bir yol izleyecek olmasi? Çünkü ilk iki transferden farklı bir yol izlenmeli bence. Senin iiki transferden sonra ne aciklama yaptı, ne dedi de sen 3. Transferi orda yaptırmak istemedin???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…