Bacaklarının arası ayrık olanlar

Canim acikcasi ben bacakta implanta karsiyin istedigimiz sonuca varmanin saglikli ve dogal bir yolu varken ne gerek var ameliyat olmaya. Kaldi ki spor hem bacaklarini hem kalcani belini yani tum vucudunu sekle sokacaktir. Ben zamaninda cok arastirdim bacak konusunu ince oldugi icin carpik gibi geliyordu gozume, metin kucukkayayi buldum arastirmalarimda. Oda kemikte sorun gorunmuyo dedi emin olmak icin robtgen cektik baktik kemik sorunsuz. Sonrasinda spora basladim hem bacaklarim hem kalcam o kadar sekle girdiki butun arkadaslarim degisime hayran kaldi. Yani soyleyecegim o ki eger konu incelikse spor carpikliksa bence kemik duzeltilmeli.

cnm bacaklarında nasıl bi sorun vardı ve röntgeni ne kadar çektrdn yani muayenesiyle falan ne kadar tuttu

bir de ben de size bir hareket önereyim, parmak ucunda durmak dışında; ayakta ya da yatakta uzanırken hiç farketmez, kalçanızı tüm gücünüzle sıkın. aynı anda ayrık olan baldırlarınızında hareketin etkisiyle birbirine doğru bir yönelimi olduğunu göreceksiniz. bir 20 saniye tutup bırakın 5-10 saniye durup tekrar yapın. yaklaşık 5-6 kere en az yapın. bu hareket hem bacaklarınızda etkili olacak hem de harika bir kalçanız olacak. kalçayı yanlardan toplayıp dışa doğru yöneltiyor ve mükemmel oluyor. tepsi göte bile çözümdür istikrarlı yapıldığı takdirde, o kadar diim yani. ben bi dönem hiç kilo almadığım halde bu hareketi yaptığım için herkes bana kilo mu aldın kalçaların çok hoş olmuş diyordu. oysa 1 kilo bile almamıştım, sadece şekle girmişti

cnm ya bunu hergünmü yapıodn?

iki diz kapağının arasına küçük bir top koyup onu sıkıştırmak etkili diye okumuştum bir yerde mesela oturup tv izlerken bacaklrımızı uzatıp yapabilirmişiz ama hiç denemedim duyanınız var mı ?:KK53:

bu üst bacak aralığını kapatmak için mi yoksa alt bacak aralığını kapatmak içinmi benim üst bacak aralıgımda ayrık ve nasıl azda olsa kapanmasını sağlıcam bilmiorum :S:S

tüm yazanlara yazıorum resmen yaa delirmek üzereyim :S 45 kiloyken üst bacağın ne kadardı aradaki boşluk tahmini
yani hiç ölçmedim ama herhalde 3cm falan vardı. ben kiloyu daha çok göbeğime aldım yani biraz sağlıksız oldu spora gitmek en mantıklısı sanırım.hatta şu an yine kilo verdim gerçekten çok sinir bozucu sürekli yediklerime dikkat etmek zorundayım bu sorun kilolu olmakla nerdeyse aynı gerçekten ne yaparsam yapayım alamıyorum ve sürekli bi şeyler yemek çok zor

kızlar yaa bacak bandı varmış bi yerde satılıomuş ama nerde oldugunu bi türlü bulamadım bileniniz varmı :KK43:(((

kızlar yaa bacak bandı varmış bi yerde satılıomuş ama nerde oldugunu bi türlü bulamadım bileniniz varmı :KK43:(((

nette varmış sanırım japon malı mı ne :KK70: ama bence ona gerek yok yani iş bantala falan oluyorsa bant yerine uydurcak çok şey var mesela sargı ama sorun şu acaba yarıcak mı gerçekten , en iyisi bir kaç yıl sonra dolgu yaptırmak oda kalıcı değil ama olsun S

ben de esneme hareketlerı yapıyorum umarım ıse yarar
ve hareketlerı yaparken fark ettım kı dısa hafıfı donuk olan sol bacagım duzgun olan bacagıma gore daha az esnek sanırım o bacagımdakı carpıklıktan kaynaklanıyo dıye dusunuorum duzugun olan bacagım daha esnek harekelterı daha kolay yapıyorum onunla ıse yararsa haber edıcem kızlar umtluyum gıbı

cnm ya bunu hergünmü yapıodn?

tatlım bunu her aklına geldiğinde yap. yani her gün şu kadar diye bir şey diyemem. ben mesela şuan aklıma geldi gene yapıyorum. yatarken aklıma gelince, bulaşık yıkarken falan ayaktayken. ama benim dediğim bacağındaki kasları ve dolayısıyla ona bağlı etleri içe doğru yöneltip açıklığı azaltan bir olay. bunun için de biraz kilo alman gerek önce. anladığım kadarıyla senin kilonda çok az. ben de çok zayıfım, hatta bunla ilgili de forumu sürekli tarıyorum. mesela biraz kilo alınca hareketinde etkisiyle açıklık azalırken, kilo verince gene artıyor :KK43: yani kilo da şart

tatlım bunu her aklına geldiğinde yap. yani her gün şu kadar diye bir şey diyemem. ben mesela şuan aklıma geldi gene yapıyorum. yatarken aklıma gelince, bulaşık yıkarken falan ayaktayken. ama benim dediğim bacağındaki kasları ve dolayısıyla ona bağlı etleri içe doğru yöneltip açıklığı azaltan bir olay. bunun için de biraz kilo alman gerek önce. anladığım kadarıyla senin kilonda çok az. ben de çok zayıfım, hatta bunla ilgili de forumu sürekli tarıyorum. mesela biraz kilo alınca hareketinde etkisiyle açıklık azalırken, kilo verince gene artıyor :KK43: yani kilo da şart

benim aldığım kilonun hiçbiri bacağa gitmiyor ki ya :KK50: basen ve popo kocaman bacaklarsa çırpı gibi resmen nasıl saçma bişi anlamıyorum:KK50:

ben de aynı dertten muzdaribim, inş kilo almayı becerebilirsem düzelir diye düşünüyorum yani inşallah

Uygulananlar işe yaradı mı acaba? ben de çok zayıfım o yüzden dizden aşağısı biraz çarpık. Üstte de biraz aralık var :KK43: kilo almaya çalışıp bir yandan da bunları uyguluyorum umarım işe yarar :)

X