Bacaklarının arası ayrık olanlar

bugün kanalları gezerken kanal 7 de ferıdun kunak ın sunduğu programı bı 5 dk yakaladım.tam da bizim konumuzdu.az bşiey dinleyebildim,geç kalmışım.diyor ki bu görüntü bozuklukları genelde kaslara dengesiz yük birikmesi ile oluyor. eger ki parantez şeklinde ise ayakkabının içine ayak tabanınızın sağ tarafına bi parca bisey koyun.yükü dengeleyin.parantez bacaklara dışarıdan tedavi uygulanıyormuş.eger ki parantez değil de carpık ıse o zman bacakların içine o topu yerleştırıp sıkmak gerekirmiş.
yine forumda bi alet görmüştüm ben unuttum adını şimdi bu bacak bozuklukları için .99 tl di fiyatı.onun yerine tülbentle sıkıca bacaklarınızı sarın diye bi fikr üretilmişti.sıkıca baglayın bacaklarınızı tülbentle sorun olan yerden .bunu a deneyebilirsiniz arkadaslar içimde kalmasın,paylasayım dedim.herkes faydalansın maksat :) ben bi kere denedim sadece tülbent olayını sanki işe yaracak bir sey gibi duruyor ama hareketsiz öylece kalmak zorladı beni .belkı yatarken yapılabilir .
güzel bacaklarımız olması dileği ile... mutlu mutlu günler:)

o şekilde ne kadar kalması gerekiyormuş peki evet bende gördüm onu forumda ama bir de sanırım burda yokmuş o yine netten alınması gerekiyor bir de o feridun kunak ın sitesine de baktım ben daha önceden çarpık bacakları ameliyatsız düzeltiyormuş ama ankarada :/

bacakların içine derken tam olarak nereye acaba tuce nin dediği gibi diz kapaklarının arasına mı?

hadi ya:KK43: uzun bi süre gerekir bence o tülbent işinde.kolay kolay sekle girmez.ama denemekten de bi şey çıkmaz tabiki.hatırlamıyorum ki canım bi forumu kurcalamak gerek o topik için.o topıkte o yazıyordu o aletle ılgılı bilgiler.programı da dediğim gibi çok detaylı dinleyemedim ki yetişemedim zaten maalesef.az bir şey duydum.belki öncesi de vardır bacak carpıklıgı ıle ılgılı programda. kanal 7 nın sıtesınden bakabilriiz aslında.o programın bugünkü bölümü vardır herhalde sitesinde.ilgileniyorsaniz ordan izleyebilirsniz

163 boyum kilom 53 işte:KK50: diz kapaklarım brbirine değiyor içe dönük gibi biraz, kiloma göre çok ince bacaklarım sanırım kilo alsam bile hep orantısız kalcaklar :KK50:

canım diz kapakların brbırıne deiyorsa eger bacak kası yaptgnda sorunun düzelir.. ftnese gt spora.. bacak çalşması yap.. kas yapınca kılo olur zaten düzgnleşir.. diz kapakları brbırıne degmeynce asıl problem zaten

setler arası dinlenme süresi 45 sn miş arkadaşlar.Ben de dün öğrendim.3 aydır çalışıyorum.Dün akşam saat aldım karşıma ona göre yaptım.Hareketlerde 2-3 sn durmayı hep içimden sayıyordum.Saatle çalışın.Hiç bu kadar ağrımamıştı bugüne kadar kaslarım.Daha faydalı oluyor yani tam süresine göre çalışmak.Kolay gelsin =))

canım diz kapakların brbırıne deiyorsa eger bacak kası yaptgnda sorunun düzelir.. ftnese gt spora.. bacak çalşması yap.. kas yapınca kılo olur zaten düzgnleşir.. diz kapakları brbırıne degmeynce asıl problem zaten

bende biraz içe dönüklükte var ama diz kapaklarında ve benım baya kılo almam lazım aranın kapanması için sanırım ondada yağlı yağlı olur anca bacakalrım:KK47:

bende biraz içe dönüklükte var ama diz kapaklarında ve benım baya kılo almam lazım aranın kapanması için sanırım ondada yağlı yağlı olur anca bacakalrım:KK47:

canım üst bacakların için squat hareketini yapabilirsin tüm bacak için iyi bir hareket aslında ben onu da yapıyorum mesela evde bulabileceğin en güzel ağırlık su bidonları ben 10 kiloluk suyla yapıyorum onu sırtına alıp çömelip kalkıcaksın yavaşça tabiki setler halinde ayakların omuz genişliğinde açık olucak ve çömelip kalkarken beklemiceksin aralarda

canım üst bacakların için squat hareketini yapabilirsin tüm bacak için iyi bir hareket aslında ben onu da yapıyorum mesela evde bulabileceğin en güzel ağırlık su bidonları ben 10 kiloluk suyla yapıyorum onu sırtına alıp çömelip kalkıcaksın yavaşça tabiki setler halinde ayakların omuz genişliğinde açık olucak ve çömelip kalkarken beklemiceksin aralarda

teşekkür ettim tatlım hırs yapmaya başlıcam yine zaten selilütlerde aldı başını gitti of of :KK14:

benim boyum 165 kilom 45ti ama artık 50 kiloyum ve üst tarafta bacaklarımın arasındaki boşluk kapandı ancak alt tarafa ne yapılabilir bilmiyorum benim de dizlerimden aşağısı içe dönük gibi ve ayak bileklerim çok ince kilo aldığım halde bi şey değişmedi yani...

arkadaşlar size tavsiyem spor yapın ve alt bacak çalışın. Şikayetiniz özellikle bacağınızın altının ince olmasıysa tek çareniz spor. zaten spor yapmaya başlayınca tüm vucunuzdaki değişime hayran kalacaksınız. Benimde alt bacağım ince önceleri implant taktırmayı düşündüm ama sonra doktor bile sporla düzelir deyince bende kendimi spora verdim bir ay düzenli gidince değişime hayran kaldım. tabii şuan silikon yaptırdığım için spora ara verdim ve bacaklarımda inceldi:KK43:

arkadaşlar size tavsiyem spor yapın ve alt bacak çalışın. Şikayetiniz özellikle bacağınızın altının ince olmasıysa tek çareniz spor. zaten spor yapmaya başlayınca tüm vucunuzdaki değişime hayran kalacaksınız. Benimde alt bacağım ince önceleri implant taktırmayı düşündüm ama sonra doktor bile sporla düzelir deyince bende kendimi spora verdim bir ay düzenli gidince değişime hayran kaldım. tabii şuan silikon yaptırdığım için spora ara verdim ve bacaklarımda inceldi:KK43:

bende başlıcam tatlım spora açıkcası ben çok tutarlı değilim hemen sonuç almaya çalışıyorum alamayınca bırakıyorum ondan spora başlayamıyorum, bende biraz düzelsem yürüyüşe falan başlıcam sen spor salonuna mı gittin ? valla bende implant yaptırsam iyi olur aslında :KK43: kalçalarımda baya yumuşadı malum bir aydır yatıyorum ameliyattan beri :KK14: akıl ver bana canım

bende başlıcam tatlım spora açıkcası ben çok tutarlı değilim hemen sonuç almaya çalışıyorum alamayınca bırakıyorum ondan spora başlayamıyorum, bende biraz düzelsem yürüyüşe falan başlıcam sen spor salonuna mı gittin ? valla bende implant yaptırsam iyi olur aslında :KK43: kalçalarımda baya yumuşadı malum bir aydır yatıyorum ameliyattan beri :KK14: akıl ver bana canım

Canim acikcasi ben bacakta implanta karsiyin istedigimiz sonuca varmanin saglikli ve dogal bir yolu varken ne gerek var ameliyat olmaya. Kaldi ki spor hem bacaklarini hem kalcani belini yani tum vucudunu sekle sokacaktir. Ben zamaninda cok arastirdim bacak konusunu ince oldugi icin carpik gibi geliyordu gozume, metin kucukkayayi buldum arastirmalarimda. Oda kemikte sorun gorunmuyo dedi emin olmak icin robtgen cektik baktik kemik sorunsuz. Sonrasinda spora basladim hem bacaklarim hem kalcam o kadar sekle girdiki butun arkadaslarim degisime hayran kaldi. Yani soyleyecegim o ki eger konu incelikse spor carpikliksa bence kemik duzeltilmeli.

Canim acikcasi ben bacakta implanta karsiyin istedigimiz sonuca varmanin saglikli ve dogal bir yolu varken ne gerek var ameliyat olmaya. Kaldi ki spor hem bacaklarini hem kalcani belini yani tum vucudunu sekle sokacaktir. Ben zamaninda cok arastirdim bacak konusunu ince oldugi icin carpik gibi geliyordu gozume, metin kucukkayayi buldum arastirmalarimda. Oda kemikte sorun gorunmuyo dedi emin olmak icin robtgen cektik baktik kemik sorunsuz. Sonrasinda spora basladim hem bacaklarim hem kalcam o kadar sekle girdiki butun arkadaslarim degisime hayran kaldi. Yani soyleyecegim o ki eger konu incelikse spor carpikliksa bence kemik duzeltilmeli.
Aynen katılıyorum cnm sana zaten fotolarından da görüldüğü gibi hayran kalmamak mümkün değil.Demek sen spora borçlusun bu fiziğini.Cnm peki ne tür sporlar yapıyorsun.Bende şu 3 ay öncesine kadar sporumu düzenli yapıyordum o kadar güzel şekillenmiştimki popomun şekli o kadar seksi olmuştuki dışardan bile dikkat çekiyodum artık.Popom malesef yerçekime karşı koyamamıştıyani o kadar kötüydü.Ameliyatlar girince yapamadım kaldı yine.Az kaldı bu haftayı atlattığımda 1.ayım da doluyo çok şükür.Şimdi yapamıyorum diye çok rahatsız oluyorum.Kotlarımın içine girmek istiyorum artık.Cnm sen neler yaptın spor olarak anlatırmısın en etkili bulduğun ve kısa zamanda şekle girebileceğimiz spor hangisi.

Aynen katılıyorum cnm sana zaten fotolarından da görüldüğü gibi hayran kalmamak mümkün değil.Demek sen spora borçlusun bu fiziğini.Cnm peki ne tür sporlar yapıyorsun.Bende şu 3 ay öncesine kadar sporumu düzenli yapıyordum o kadar güzel şekillenmiştimki popomun şekli o kadar seksi olmuştuki dışardan bile dikkat çekiyodum artık.Popom malesef yerçekime karşı koyamamıştıyani o kadar kötüydü.Ameliyatlar girince yapamadım kaldı yine.Az kaldı bu haftayı atlattığımda 1.ayım da doluyo çok şükür.Şimdi yapamıyorum diye çok rahatsız oluyorum.Kotlarımın içine girmek istiyorum artık.Cnm sen neler yaptın spor olarak anlatırmısın en etkili bulduğun ve kısa zamanda şekle girebileceğimiz spor hangisi.

ben fitnes ağırlıklı çalışıyorum canım, kardiyo yu düşük tutuyorum çünkü zaten sayfım daha fazla kilo kaybetmek istemem. benim amacım şekillenmek. 20 dk yürüyüşle ısındıktan sonra direk çalıştırmak istediğim bölgelere yoğunlaşıyorum. spor eğitmenine söylüyorum zaten ben alt bacak ve kalça ağırlıklı çalışmak istiyorum diye oda ona göre hareketler veriyor. ne istediğinizi çok iyi bilip ona göre eğitmeninizden yardım alın. Kesinlikle fiziğimi spora borçluyum arkadaşlar. haftanın 3 gününü kesinlikle salonda geçiren birisiyim ve karşılığını da hep alıyorum şükürler olsun :) şekillenmede iyi bir yere gidiyorsanız platesde mucizeler yaratıyor gerçekten.

ben fitnes ağırlıklı çalışıyorum canım, kardiyo yu düşük tutuyorum çünkü zaten sayfım daha fazla kilo kaybetmek istemem. benim amacım şekillenmek. 20 dk yürüyüşle ısındıktan sonra direk çalıştırmak istediğim bölgelere yoğunlaşıyorum. spor eğitmenine söylüyorum zaten ben alt bacak ve kalça ağırlıklı çalışmak istiyorum diye oda ona göre hareketler veriyor. ne istediğinizi çok iyi bilip ona göre eğitmeninizden yardım alın. Kesinlikle fiziğimi spora borçluyum arkadaşlar. haftanın 3 gününü kesinlikle salonda geçiren birisiyim ve karşılığını da hep alıyorum şükürler olsun :) şekillenmede iyi bir yere gidiyorsanız platesde mucizeler yaratıyor gerçekten.

Cnm bende alt kısımları çalıştırıyordum.Kardiyo bende sevmiyorum ve yapmıyorumda şekillenmeye ve sıkılaşmaya yönelik amacım.Benim en çok etkisini gördüğüm Jillian Michaels Killer Buns&Thigs özelliklede bacak,basen ve kalçaya yönelik biraz kendimi eliptik bisikletle alıştırayım da direk bu videoları yapmaya başlayacam.Platese gelince ben pek sonuç alamadım fazla yapmadığımdan.Ebru Şallı'nın selülitsavar dvd sini yapayım dedim onda da konuşmalarına ve üfleyip püflemesine nefesine sinir oldum soğudum yani platesten.Benim spor salonlarına vaktim olmadğından evde yapıyordum genellikle.Top lastik bisiklet kemer internetten indirdiğim dvdler herşey var ama motivasyon yok bazen üşengeçlik tembellik yapıyorum malesef.Ama başlamalıyım dolaptaki kıyafetlerimin içine sığmayınca başlamam gerek artık.

a-a mesela çarpıksa kemik düzeltilebiliyor mu ??? çok şaşırdım açıkçası.
benim çarpık değil ama boyum çok uzun ve ince bir yapım var, o nedenle çok kilo da alamıyorum ve üst bacağım ayrık duruyor. acaba çarpık mı diye düşünmüştüm ama şu var ki; bi ara biraz kilo aldım. ha! boşluk hala vardı, sonra aynı dönem spora da başladım inanılmaz derecede şekle girdi bacaklarım. ha o boşluk asla iki yanyana sütun gibi muntazam durmadı ama asgari bir seviyeye indi. eskisi kadar göze batmıyordu. bırakınca gene aynı. hiç bırakmamak lazım o kesin.

X