babys07'nin başarı öyküsü...

valla tebrik ederim harika kilo vermişsin ben de 93 le başladım 1 ay oldu 90 ım şimdi. 59 olmak istiyorum ne kadar zamanda verdin bu kiloyu yaklaşık olarak aynı vermemiz gereken kilo da bende bunu merak ettim. sporun ve diyetin yanında başka bitkisel destekler falan da kullandın mı

cnm benmde hemn hemn bi 15 kilo fazlalm var sna denk geldim ve 5 ay içinde3 vermek istiyorum neler yaptın biraz anlatsan bna da yardım etsen inan çok sevinicem :))

topici ilk açtığında da demiştim.tek kelimeyle "inanılmazsın" benim vermem gereken kilodanun neredeyse 3 katnı vermişsin.bu nasıl bir azimdir bu nası biişidir ya.ALLAH bana da nasip etsin inş.burdan bizle paylaşmadığın ne varsa paylaş lütfen.her anını o verdiğin kiloların yani.moralini canının bişi yemek isteyipte yemediğin zamanları felan işte:)

bu görünüme inanamıyorum yaaa resmen 10 yaş gençleşmişsin canım yaaa ayyy sabırsızlanıyorum biz bu kilolarla doğmadık üzerimize yapışmadı ya bu kilolar :1no2:

canım lütfen biraz daha tiyo ver sanırım herkesin buna ihtiyacı var özelliklede benim a.s.

Tebrikler valla helal sana azmin sonucu bu olsa gerek.Darısı başımıza

valla çok güzel vermişsin maaşaalah ben 76 den 58 e inicem diye canım çıkıyo yavaş yavaş gidiyo 62 kiloyum bende az kaldı ama sen süparsin ya

valla canım bende cok farklı degildim inan canım cıktı bu kiloları verene kadar maalesefki cok zor gidiyor canım ama zamanla bunlarda gitcek yeterki iste hayatım :)bende 63 ken 3ay takıldım deli olmustum ama sonrasına gitti tabii

valla tebrik ederim harika kilo vermişsin ben de 93 le başladım 1 ay oldu 90 ım şimdi. 59 olmak istiyorum ne kadar zamanda verdin bu kiloyu yaklaşık olarak aynı vermemiz gereken kilo da bende bunu merak ettim. sporun ve diyetin yanında başka bitkisel destekler falan da kullandın mı

tesekkür ederim canım ben en son 80 deydim basladıgımda nerdeyse 9 ay olcak canım hayatım ben sadece spor ve saglıklı beslendim baska hic birsey kullanmadım bir ara biber hapı aldım deneyeyim diye o da kötü yaptı beni yan etkileri oldu o yüzden dogru dürüst baslayamadan bitti

cnm benmde hemn hemn bi 15 kilo fazlalm var sna denk geldim ve 5 ay içinde3 vermek istiyorum neler yaptın biraz anlatsan bna da yardım etsen inan çok sevinicem :))

tabii yardımcı olabilirsem ne mutlu canım bana yalnız ben su cümleni tam anlayamadım canım 5 ay icinde 3 kilomu vermek istiyorsun? eger öyleyse fazlasıyla veririsin canım hayatım ben saglıklı beslenme seklini sectim birde düzenli spor yaptım hala da yapıyorum hayatım yiyeceklerin bazı püf noktalarını arastırıp ögrenbdim bunları uyguluyorum mesele karbonhidratları ilk ögünlerde almak gibi aksam 6 dan sonra yemek yememek ve sadece meyve kuru meyveler veya süt yogurt gibi besinler yemek bu tarz seyleri ögrendigin zaman daha kolay olyor canım ben 2 güne bir tatlımıda yiyorum hicte sorun yasamadım

Yanlış okumadım değil mi? Günde 10-15 lt kola yazmak istemedin herhalde o 1, 1.5 diye düşünüyorum :)

Azmini kutlarım canım, hep dediğim gibi senin yaptığın diyet değil, beslenme tarzını değiştirmek

Kutlarım canı gönülden... Ömrüne ömür katmışsın.:nazar:

bu 63 uğursuzluğu nedir yaaa aylardır 63üm bi 58e düşemedim tebrik ederim arkadaşım ama önce inanç olucak karar verilicek ben hiç uğraşmıorum sporu bırak mekik çekmiyorum

topici ilk açtığında da demiştim.tek kelimeyle "inanılmazsın" benim vermem gereken kilodanun neredeyse 3 katnı vermişsin.bu nasıl bir azimdir bu nası biişidir ya.ALLAH bana da nasip etsin inş.burdan bizle paylaşmadığın ne varsa paylaş lütfen.her anını o verdiğin kiloların yani.moralini canının bişi yemek isteyipte yemediğin zamanları felan işte:)

canım hersey birden oldu aniden karar verdim ve kilo verdim basşarda cok zor geldi özellikle coladan uzak durmak:KK43: tabii sasaladıgımda cok oldu diyeti astıgımda cok oldu kacamaklar vs gibi sonrada baslayacagım dedim ve basladım ilk kilolarım cok kolay gitti bu arada sporumu da yapıyorum tabii aksatmadan 65 kiloya indikten sonra zorlasmaya basladı özellikle de artık 64 olduktan sonra deli gibispor yapıyordum herseye dikkat ediyordum ama gitmiyordu aynı yerde sayıyordum kiloya takılmadaım hic ölcülere baktım ama tık yoktu deli olmustum sinirleniyordum ama inatla pes etmicem diyordum aslında vücudu sasırtmak icin yöntemlerde ögrenmistim ama acıkcası psoru bırakmak hic isime gelmiyordu nasılsa gitcekti sonrasında hasta oldum tam 5 gün yattım allahım iyi oldugumda bi baktımki en son 63 te takılan ben 60 olmustum cok mutlydum allahım sonunda oluyordu sonra yawas yawas gitmeye basladı kilolar ayda 1 ancak oluyordu spor sayesinde de kas yapmıstım biraz yanların vardı halada 2-3 cm kadar var ama yolmadan devam ediyorum:)

bu görünüme inanamıyorum yaaa resmen 10 yaş gençleşmişsin canım yaaa ayyy sabırsızlanıyorum biz bu kilolarla doğmadık üzerimize yapışmadı ya bu kilolar :1no2:

canım lütfen biraz daha tiyo ver sanırım herkesin buna ihtiyacı var özelliklede benim a.s.

kilo vermek gercekten insanı genclestiriyormus derlerdide inanmazdım:) saol canım benim darsısı herkezin basına insallah ben bu kilolarla dogdum ama artık bunlarla yasamak istemiyorum en önemlisi idare canım benim bunu saglarsan hepsi tıkır tıkır isliyor:)

X