babys07'nin başarı öyküsü...

canım seni tebrik ederim benimde 5 kilom kaldı inşallah bende verecemö gerçi bu aralar boğazım açıldı ama ben onuda durduracam ama seni çooooooooooooook tebrik ederim darısı herkesin başına

canım seni tebrik ederim benimde 5 kilom kaldı inşallah bende verecemö gerçi bu aralar boğazım açıldı ama ben onuda durduracam ama seni çooooooooooooook tebrik ederim darısı herkesin başına

saol hayatım verirsin canım birazcık sabır sadece bende 4-5 gündür saldım kendimi pazar yine baslayacagım darısı bütün kızların basına :)

tmm şimdi gördüm ekrana anca gelebildi tebrik ederim cnm tabiri caizse bi evrim geçirmişsin ama çok güzel ve sexy olmuşsun darışı başımıza inş...:Saruboceq:

tebrik ederimçsüpersiniz.neler yaptınız peki?

tesekkür ederim canım haftanın 5 günü spor yapıyorum canım 2 günü interval cardıo ve 3 günü agılrık antrenmanı evde yapıyorum sporumu cok faydasını gördüm suan heryerim kas oldu sert beslenmeme gelince 6-7 ögün yapıyorum her 2 saatte bir beslenmem var arada tatlıda yıyorum ama abartmadan 2-3 güne bir aksam yemegimi en son 18:00 bitiriyorum sonrasında da ara ögün yapıyorum protein agırlıklı besleniyorum karbonhidratı cok almıyorum sabahları sadece 2 dilim ekmek yiyorum karbonhidratı ilk ögünlerde almak cok önemli hayatım aksam yemegim en hafif olan ögün sebze ve beyaz et yıyorum bol salatayla günde 3 lt su iciyorum

tmm şimdi gördüm ekrana anca gelebildi tebrik ederim cnm tabiri caizse bi evrim geçirmişsin ama çok güzel ve sexy olmuşsun darışı başımıza inş...:Saruboceq:

evet canım gercekten büyük bir degisim yasadım evrim gecirdim sanki senin de dedigin gibi :) zayıflamanın bu kadar degistirecegini rüyamda görsem inanmazdım insallah herkes zayıflar hayatım

Tebrik ederim... Yaşınız kaç acaba?
ılk resimde 35 gibi 2.de ise 23-24 gibi gösteriyorsun cidden mükemmel olmuşsun :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Maşallah, tebrik ederim :))))
Ne kadar zamanda verdin bu kadar kiloyu?

valla çok güzel vermişsin maaşaalah ben 76 den 58 e inicem diye canım çıkıyo yavaş yavaş gidiyo 62 kiloyum bende az kaldı ama sen süparsin ya

X