babys07'nin başarı öyküsü...

evet bende merak ettim bende hep diyetdeyim bende kilo vermek 38 beden olmak istiyorum ama basaramiorum:KK43:

aekadasim
tebrik ederim ederim demekki insan hastalik larin arkasina siginip gerekce aramamaliymis
paylasimin icin tskler:nazar: degmesin insallah
bizi motive ediyorsunuz

cok saol cnm benim tabii ki insan yeterki istesin bahaneler yaratmak kolay :) darısı sizin basına canım:)

wallahi tebrik ediyorum yaa brovo harika.. azmine hayran kaldım canım...
inşallah darısı basıma :KK43:
umarım 1 yıl ıcınde bende basarı öykümü yazarim :KK43:

wallahi tebrik ediyorum yaa brovo harika.. azmine hayran kaldım canım...
inşallah darısı basıma :KK43:
umarım 1 yıl ıcınde bende basarı öykümü yazarim :KK43:

saol cnm benim :) umarım degil canım mutlaka basarı öykünü bekliyorum bırakmak yok anlastıkmı? :)

valla tebrik ederim.. azmin zaferi dedikleri bu olsa gerek.:lepi:
inş bir daha geri gelmez o pis kilolar kötükedihüso

cok tesekkür ederim canım :) cok dikkat ediyorum bir daha da almak istemiyorum:)

harika olmusun bariz şekilde inncelmisin..
nasıl başardın tam

cok saol hayatım:) saglıklı beslenmeyi sectım canım beslenme düzenim cok kötüydü abur cuburlar ve fastfood tarzı bunları cıkardım hayatımdan tabii arada bir yine yiyorum ama dikkat ederek canım haftanın 5 günü yogun spor yapıyorum günde 3 lt su iciyorum kısacası neyi nasıl ve ne zaman yemem gerektigini ögrendim :)

babys07 seni çok tebrik ediyorum,gerçek bir başarı öykün var,film bile çekilebilir yani,
Üstelikte çok yardımseversin,verdiğin link ve desteklerin için çok minnettarım sana,
Allah yolunu açık etsinolumunekankayizsmile

bende 1 ayda 10 kilo verdim hem diyet hem spor baya rahat verdim

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım sinem ben bende yeni doğum yaptım bebeğim altı aylık 57 kilo ile hamile kaldım 64 kilo ile doğuma girdim sezeran oldu kızım ve ben doğumdan sonra 59 ile hastaneden çıktım ama malum emzirirken kilo aldım 60 kiloyum ama en kısa zamanda 50 kiloya düşmem lazım bana yardımcı olursanız sevinirim....

X