Babamın bize gelmesi...ve üzerine eşimle tartışmamız :(

Sinek konusu gerçekten komikmiş :)))

Aynen, aynı durumda konu sahibi olsa eminim çok uzatırdı. Eski konularına istinaden yazıyorum
Uzatmadığım zamanlar çok oldu.Eşim beni ailesi konusunda çok uyardı çok tartışmalar yaşadık.Ama asla kendisine laf söyletmiyormuş keşke ben de öyle yapsaydım

Uzatmadığım zamanlar çok oldu.Eşim beni ailesi konusunda çok uyardı çok tartışmalar yaşadık.Ama asla kendisine laf söyletmiyormuş keşke ben de öyle yapsaydım
O kavgalar sen uzattığın için olmasın? Sen de surekli uyarıyorsun ama eşin uzatmıyor.
Ben de kendime laf söyletmem mesela

Anlattığınız konuyu tam anlayamadım anlatım bozukluğu olmuş.Evet uyarmamalıydım.Onu sürekli uyarıyorum maalesef bu huyumdan vazgeçmem lazım
Olay kahramanları sizmiş gibi anlatayım. Bayramda k.pederinize gidiyorsunuz. Oraya babanız geliyor. O sırada eşiniz uyuyor. Annesi eşinizi uyandırıyor. Sonra Babanız gidiyor ve eşiniz beni niye uyandırdınız diye kızıyor. Yani Babanızla bayramlaşmayacak beyfendi uyuyacakmış. Bayramın 1. Günü öğlen 1. Bu durumda siz ne yaparsınız?

Psikiyatriye sadece psikolog ile görüşmek için geldiğinizi söylemeniz yeterli devlet hastanelerinde onlar sizi direk psikolog randevusuna yonlendiriyor özel şart değil yani . Psikiyatriden sadece sıra alıp giriş yapıyorsunuz o kadar

İncir çekirdeğini bile doldurmayacak, çok gereksiz bir konu için tartışıp boş yere üzülüp kızmışsınız.Ama arada olur öyle şeyler.

Psikiyatriye beni psikoloğa yönlendirin derseniz yönlendirir. Onay vermelik bir durum yok. Benimle ilgili şeyler konuştuğumuz için psikologla size yardımcı olabileceğimi düşünmüyorum. Hastalandığınızda düzenli tedavi gerekse de anlık işlerim çıkabilirim mi diyeceksiniz? Ruhunuzun tedavi edilmesi lazım bunun da kadın doğum, dahiliye, cildiye vb gibi branşlarda rahatsızlığınızın tedavi edilmesinden farkı yok. Siz kendiniz görüşün mutlaka, size faydası olacaktır.

Şehir dışına çıkmam sıkıntı evet.Allah korusun büyük bir şeyim olursa şehir dışılık raporum olur.Bir avukat arkadaşım boşandı ve psikiyatri ilaç verdikten sonra fayda alamayınca psikoloğa yolladı.Sizinle ilgili şeylerin bana yardımcı olamayacağını biliyorum,onları sormadım.Genel tavsiyelerde illa bulunmuştur diye sordum.Ya da üstün körü çocukluğunuzu sormuştur onları affetmenizi söylemiştir vs vs..Bunlar genel şeyler.Neyse teşekkür ederim.İnş görüşme fırsatım olursa görüşeceğim.

Eşim bayram seyrana çok önem verir.Onu belki ben yaparım ama o yapmaz.Uyuyor olsa bile uyandırırım hemen kalkar elini öper.Bunlara eş seçiminde biraz önem verdim saygı konusunda.Eşim çok şükür saygısızlık yapmaz.Ama işte ben fazla ayrıntı davranıyorum yanlış yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…