babamı youtube konusunda teşvik etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence artık babanı rahat bırak , adamın yaşı enerjisi sana dert oldu valla.. bıraksana adam nasıl isterse öyle yaşasın , ne isterse onu yapsın. Hayır adam uçkur peşinde koşmuyor , ahlaksızlık yapmıyor. Ne güzel işiyle hobisiyle mutlu mesut yaşıyor. Neden rahatsızsın sen bu durumdan bu kadar çözemedim. Evde oturup bu şeker hapım , bu tansiyon , bu kolesterol... diye ilaçlarını mı kategorize etmeli 70 yaşında olduğu için illa ki?

karar verdi sanırım. aslında insanlar ondan faydalansın istiyormuş video bahane. blog oluşturacak kendisine,aynı zamanda öncelikli olarak bir tanıtım videosu daha sonra da kendi hayatıyla ilgili videolar çekecekmiş. İçeriği bize de söylemedi sürpriz diyor :)

ben destekçisiyim. sevgilimle video editleme hakkında konuşuyor onu da öğrenince her şeyi kendisi yapacak yeni uğraşlar arıyor inanılmaz mutluyum babamı mutlu gördükçe :)

Babanız kanalı açarsa burada yazmak istemeseniz bile bana özelden yazarsanız çok sevinirim, hem de izlenmesini arttırarak destek vermiş olurum, oluruz. :) Benim çok hoşuma gidiyor üretken insanlar, teşvik edilmesi gerektiğini de düşünüyorum. İnternet cidden çok leş şeylerle dolu.

anlamadım? ben mi babamın durumundan rahatsızım? ben burada fikir önerisi istiyorum. babama akıl verecek,onu dizginleyecek konumda da değilim. aramızdaki ilişki bu şekilde. En basit konuda bile bana fikir sorar ben de söylerim. "hayır kesinlikle yapma" demem,diyemem. bence anlamadan sinirlendiniz ama yine de teşekkürler. halloldu çoktan.

Yo sinirlenmedim ki sinir nereden çıktı? Geçen konunda da babam yaşlandı emekli olmuyor diye dert yanıyordun , bırak işte adam ne güzel hobileriyle meşgul, yaşama enerjisi dolu. Niye engel olmaya çalışıyorsun anlamıyorum. Bak 70 yaşındaki insanları gözlemle çok nadirdir baban gibi olanı. %70 i kronik hastalıklarını ezberleyip tek muhabbet konusunu da bunlar yapar. Adam halinden memnun niye emekli etmeye çalışıyorsun yada neden “baba bi dur allasen kaç yaşına geldin" diyesin.

Konunun hallolmasına sevindim umarım hevesi kırılmamış, destek olmuşsunuzdur

Sosyal medyada goz onunde olacak adamin celik gibi siniri olmasi lazim. Ortam trol dolu. Millet herkesle ve herseyle dalga geciyor. Baban bunlari kaldirabilecekse neden olmasin?

Sosyal medyada goz onunde olacak adamin celik gibi siniri olmasi lazim. Ortam trol dolu. Millet herkesle ve herseyle dalga geciyor. Baban bunlari kaldirabilecekse neden olmasin?

sanmıyorum ya öyle bir şey olacağını yani bilmiyorum ama. şimdi söylersem yanlış anlaşılacak,akademik iyi yerde,öyle saçma videolar çekmez zaten 20 yaş üstüne hitap eder diye düşünüyorum. %80 de öğrencileri izler :)

Populer olursa olabilir. Kendi halinde takilirsa sorun olmaz. Girip youtubeda benzer video altindaki yorumlara bakip fikir alabilirsiniz :)

Populer olursa olabilir. Kendi halinde takilirsa sorun olmaz. Girip youtubeda benzer video altindaki yorumlara bakip fikir alabilirsiniz :)

biliyorum ya ben de youtube bağımlısıyım 13 yaşındaki çocuklar babaları yaşındaki adamlara neler yazıyorlar. umarım öyle olmaz diyeyim bu açıdan hiç düşünmemiştim :)

Valla ya ben burdan gıcık oldum. Konu nereye geldi

Bence kulağa kötü gelmiyor.
Neden olmasın ki? Devir teknoloji devri?
Küçücük çocukların slime videoları bile her yere yayılmışken baban gibi dolu bir insanın edebiyattan, binicilikten bahsettiği videolar mutlaka birilerine hitap edecektir, çokta güzel olur şahsen.
Bir galeriye, bir sergiye, ya da evinde kitaplarıyla ilgili bir çok video çekilebilir. Misal her ayın favori kitabı hakkında video olabilir...
Sence aktif internet kullanıyorsun, sırf video çekilmiş olsun diye çekilen öyle saçma, öyle manasız, öyle boş videolar var ki... Resmen youtube youtube olduğu için bin pişman...
Bence teşvik et, 7'si 70'i olmaz, ilgisi varsa, merakı varsa yapsın.
Zira o yaşta bir insandan eminim öğreneceğimiz çok şey var.

Ayrıca bazı kızlar için babaları çok özel bir yerdedir. Konu sahibi babasını çok seven, onun hayatında ona yardımcı olmak isteyen bir evlat olabilir. Emeklilik konusu dahil art niyet aranacak bir şey yok bence. Benim de babam olsa da, keşke her şeyini düşünseydim. Bir insan babasının emekli olmasını, ona bir şey olacağı korkusundan ister, başka ne olabilir?

babamla konuşuyorum bir yandan,kendisi fikirlerini söyledi. ben de ekleme yapıyorum. aslında amacı insanlara faydalı olmak. yani diyor ki mesela kardeşim var benim 10 yaşında,insanlar bu çocuklarla ne yapacağını bilmiyor. alıp avmye götürüyor. ben bunu biraz olsun yıkabilir miyim onun peşindeyim diyor. çok duygulandım. bir kez daha gurur duydum. bilmiyorum çok duygusalım şuan babamın yanında da değilim ama olsam kesin sarılıp ağlardım.

öncelikli hedefi önce kendini tanıtmakmış,daha sonra biraz biraz döküldü mesela kardeşimi her hafta farklı etkinliklere götürür tiyatro,sergi,müzikal vs bu tarz videolar çekmek istiyormuş. amacı aslında elinden geldiği kadar bir şeyleri düzeltmek. hobilerini de blogunda yazacak. bir kitabı vardı çocuklarla ilgili,ona atıfta bulunarak aslında ebeveynlere örnek olmayı amaçlıyor ben öyle anladım yani.

canım babam,keşke bana baştan deseydi bunu buraya konu bile açmazdım direkt yanında olurdum. ben de ne bileyim değişik fikirler aradım işte.

Bence baban harika bir insan.
Bugün 10 yaşında çocucuğunu tiyatroya, sergiye götüren ebeveyn sayısı oldukça az.
Bütün hayatlarımız sosyal medya ve AVM'ler olmuş durumda ne yazık ki...
Bence yapılabilir, aynı zamanda ''ayın en'leri'' şeklinde her ay çok beğendiği bir kitap hakkında tanıtım yaparak, okuma konusunda da bir teşvikte bulunabilir...
Zira artık okuyan insan sayısı da gittikçe azalıyor, ve biz kitapların ne olduğunu dahi görmeden hatırlamıyoruz.
10 yaşında bir çocuk, ergenliğe ilerleyen bir çocuk.
Bu konudan da ilerleyebilir.
Adam fenomen olayım, ortalığı yıkayım derdinde değil ki, sosyal sorumluluk gibi bir şey.
Bence harika bir fikir, dediğim gibi mutlaka destekçisi ol :)

super baba :)
tesvik et bence saglik konularindaki videolar cok ilgi cekici olabilir

benim oglan da kanal acmak istiyomus bize de bi el ativer sassy ben hic anlamam , ne yapcam nasil acicam bu kanali
kanali acinca kontrol altinda tutabiliyo muyiz yoksa tum dunya benim evdeki pijamali halimi izleyecek mi onu da bi soyle ablana

Valla izler abla, dikkat et

hahahahahhahaha

abla sanırım sadece ülkeyi kısıtlayabiliyor hadi yine iyisin dünya değil Türkiye izleyecek

sen minnoşu bana pasla o oyun kanalı açacaktır zaten hallederiz

hahahahahhahaha

abla sanırım sadece ülkeyi kısıtlayabiliyor hadi yine iyisin dünya değil Türkiye izleyecek

sen minnoşu bana pasla o oyun kanalı açacaktır zaten hallederiz
aynen oyun kanaliymis o ne demekse
ama tabletiyle bizim ev hallerimizi de cekip duruyo tirsiyorum ben

gerçekten çok kıskançsınız şu site içine su kızın hayatını kıskanmaktan çatlayan sizin gibiler var onların yanına gitsenize zaten böyle şu ayıp abow toplum gelenek görenek karşıdakinin yaptığını küçük görme alay etmek tarzı şeyler yapan ve diyen insanlar olarak elinizde fırsat olsa on katını yaparsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…