babamı youtube konusunda teşvik etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
senin konularinda banlanmaktan yoruldum ve biktim
o yuzden bu gece sessiz kalmayi tercih ediyorum

senin konularinda banlanmaktan yoruldum ve biktim
o yuzden bu gece sessiz kalmayi tercih ediyorum

babamın dediğini okudun di mi? onu söyleyip geçiyorum kendimce. dalga geçtiği adamı bir bilse... Aman neyse çenem düşmesin daha yeni geldim

seni seviyorum ya çok öptüm

Ben sanırım babamı vazgecirmeye çalışırdım. Çünkü internette cok fazla zorba var ve cidden cok kotu seyler yazıyorlar. 70 yaşındaki babamin bunlari görüp moralini bozmasını istemezdim..

Elimde gayet fırsat var, istediğim şekilde yapabilirim. Bana göre kıskanılacak bir durum değil aksine basit bir olay. Konu sahibi eski konumu ortaya koyunca, onun eski konusu da aklıma geldi. O şekilde konu açıldı, yoksa milletin yediği naneler umrumda değil yani :) senin canını sıkan nedir hayırdır

he evet fırsat var kesin vardır ondan böyle anlayışlı birisiniz zaten.
Milletin yediği naneler derken bile kibirli birisiniz madem böyle hayırdır şu bu gibi atar yapma özellikleriniz var gidin size küfreden her şeyden sizi kısıtlayan ama sizden gizli kızlarla konuşan nişanlınıza diklenin de helal olsun diyelim burada bize atar gider yapıp her şeyi yutup ama biz mutluyuz diyorsunuz ama içinizdeki kini resmen konu sahiplerinden çıkarıyorsunuz benim canımı sıkan, arkadaşımın canını sıkman tatmin oldun mu

Yaa karisma sakin hatta heves ettiyse destekle. Hic takipcisi izlenmesi olmasa bile o yasta hayalini gerceklestiriyor. Hayat cok kisa. Lutfen kimse kimseye karismasin

hep merak etmisimdir youtube kanali avmak amac ne para mi kazandiriyor bilenler cevaplayabilirmi...

reklam koyarsanız video başına para kazandırıyor. insanlar bunu meslek haline getirmiş durumda ama babamın öyle bir amacı yoktur sanırım :)

boşverseydin ya keşke... üzüldüm şimdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…