babamı youtube konusunda teşvik etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla branşı ne bilmiyorum ama kadın dogum bebek sagligi vs videolari cok ilgi ceker burda neler okuyoruz ağzim acik kaliyo insanlarin ihtiyaci var bence:kahve:

tanıtım videosunu mesaj attım babama,ben gelince çekelim mi dedim çok sevindi. :KK68:

düşünmeye başladı "ama cv gibi olmasın di mi gençlerin seveceği şekilde anlatalım" diyor :KK70:

destek olmayı çok istiyorum bu ara mesleki anlamda da biraz dinlenmeye ihtiyacı var daha elle tutulur bir hobisi olsa iyi olur diye düşünüyorum. çok teşekkürler :)

Eh bir noktadan sonra iş tersine dönüyor. Anne baba evlat, evlatlar anne baba oluyor. Destekleyin her türlü.
Eğer babanız hımmm nasıl tabir edilir tatlı dilli esprili bir adamsa gence de yaşlıya da hitap edebilir.
Tabi koca adam meraba millet diyecek değil. Konuşmayı kurgulamak lazım biraz.

hahhahahahah:KK70:

kıyamam size. evet bendim. babam o durumda bir söz söylemişti "aman yassy cahile laf mı anlatılır boşver" gibi. öyle başa çıktık onunla. çok merak ettiyseniz siz de duyun :KK66:
Heh işte bende onu diyorum, biz milletce cok cahiliz de aydınlarımız olarak modernlestirin bizi:halay: youtube da bu konu uzerınden giris yapabilirsin babanla, hatta bizim klasik turk babalarımızda karsılık olarak (kızımın evine erkek girerse yumruk challange) yaparlar karsılıklı kışkırtma falan eğlenceli olur, kesinlikle babanı teşvik etmelisin :ukala:

Youtube kanalı değil ama bir blog açmasında destek olabilirsin.
Zira hobileri gerçekten ilgi çekici ve youtube ortamında heba olacak şeyler :KK66:

yukarıda yazmıştı birisi,aynı fikir sevgilimden de geldi. önce bir tanıtım videosu çekip daha sonra blog oluşturma fikrini söyleyeceğim. mesela babam bir vlog çekse (bir gün boyunca video çekip ne yaptığını anlatıyor) bence baya güzel olur dolu dolu çünkü. videoyu da arada sırada atar diyorum çünkü konuşmayı çook seviyor :KK70:

Eh bir noktadan sonra iş tersine dönüyor. Anne baba evlat, evlatlar anne baba oluyor. Destekleyin her türlü.
Eğer babanız hımmm nasıl tabir edilir tatlı dilli esprili bir adamsa gence de yaşlıya da hitap edebilir.
Tabi koca adam meraba millet diyecek değil. Konuşmayı kurgulamak lazım biraz.

televizyonda denk gelmiş olabilirsiniz :olamaz: masal gibi gelir sesi bana bilmiyorum babam olduğundan belki ama konuşmada hiç sıkıntı çekmez eminim :)

Heh işte bende onu diyorum, biz milletce cok cahiliz de aydınlarımız olarak modernlestirin bizi:halay: youtube da bu konu uzerınden giris yapabilirsin babanla, hatta bizim klasik turk babalarımızda karsılık olarak (kızımın evine erkek girerse yumruk challange) yaparlar karsılıklı kışkırtma falan eğlenceli olur, kesinlikle babanı teşvik etmelisin :ukala:

neden uzatıyorsunuz? denediniz olmadı işte. Lütfen ya her konuda böyle olmak zorunda mı gerçekten neyin peşindesiniz? ben babamı size kanıtlamış olsam ne olacak elime ne geçecek? adım yok sanım yok siz kimsiniz onu da bilmiyorum gerçekten bu yorumları düşünerek mi yazıyorsunuz?

yukarıda yazmıştı birisi,aynı fikir sevgilimden de geldi. önce bir tanıtım videosu çekip daha sonra blog oluşturma fikrini söyleyeceğim. mesela babam bir vlog çekse (bir gün boyunca video çekip ne yaptığını anlatıyor) bence baya güzel olur dolu dolu çünkü. videoyu da arada sırada atar diyorum çünkü konuşmayı çook seviyor :KK70:
Bence youtube artık ergen tayfası takip ediyor.
En azından benim evdekinden biliyorum :KK53:

Blog daha amacına uygun olur diye düşünüyorum :)

televizyonda denk gelmiş olabilirsiniz :olamaz: masal gibi gelir sesi bana bilmiyorum babam olduğundan belki ama konuşmada hiç sıkıntı çekmez eminim :)

Eh sıkıntı yok zaman.
Söyleyin yazsın konuşmasını siz bakın çok resmi olmasın. Sonra karşısına geçin size anlatır gibi anlatsın videoya (soru cevap bile olabilir).
Artık gerisi ona kalmış.

Blog fikri de hoşuma gitti benim.
Oraya da yazabilir okıduğu kitapları, izlediği filmleri anlatan eleştiren destekleyen içerikler.

Bir arkadaşım eski mekineleri tamir etmeyi çok sever. Bir blog açmış tamirin her aşamasını tek tek anlatan fotoğraflar çekmiş.
Bu tarz şeyler de olabilir.

Babamı yoldan çıkarasım geldi vallahi. Ben de mi hadi baba desem acaba :)

Karışmayayım diyorum ama siz neden taktınız ki bu konuya bu kadar.
Diğer herkes gibi kızcağız da kendi derdini fikrini vs paylaşmak sitedekilersen fikir almak için konu açmış.
Sizi bu kadar rahatsız eden şey ne tam olarak?

neden uzatıyorsunuz? denediniz olmadı işte. Lütfen ya her konuda böyle olmak zorunda mı gerçekten neyin peşindesiniz? ben babamı size kanıtlamış olsam ne olacak elime ne geçecek? adım yok sanım yok siz kimsiniz onu da bilmiyorum gerçekten bu yorumları düşünerek mi yazıyorsunuz?
Buraya bir konu açıyorsan eleştiriye açık olmak zorundasın. Konu açtın, konuyla ilgili yorum yaptım. Hoşuna gitmeyen bir yorumda karşılık olarak verecek bir cevabın olmadığından geçmişteki konuyu açarak uzatan sensin. Her neyse, bir sinriki vidioda girismik iziri:KK45:

Babanız size sormamış ne yapsam diye zaten kendisi kanal açmış size de açtım falan dememiş en başta. Bırakın da kendisi nasıl istiyorsa öyle devam etsin.

Baban sana sormamış ne yapsam diye zaten kendisi kanal açmış sana da açtım falan dememiş en başta. Bırak da kendisi nasıl isitiyorsa öyle devam etsin.

yok yüklediği videolar katıldığı programlardaki söyleşilerini yüklemiş. baya uzun 1 saatlik videolar. izleniyor mu diye deneme 1-2-3 yapmış ama olmamış :KK70:

konuştukça ortaya çıktı aslında,deneyimlerini vs paylaşmak istiyormuş farklı konularda.

Buraya bir konu açıyorsan eleştiriye açık olmak zorundasın. Konu açtın, konuyla ilgili yorum yaptım. Hoşuna gitmeyen bir yorumda karşılık olarak verecek bir cevabın olmadığından geçmişteki konuyu açarak uzatan sensin. Her neyse, bir sinriki vidioda girismik iziri:KK45:

son cümleniz size göre komikse size cevap yazmak için harcadığım efora üzüldüm. bundan sonra benden size cevap yok. umarım böyle bir amaç uğruna olan dertleriniz olur.

son cümleniz size göre komikse size cevap yazmak için harcadığım efora üzüldüm. bundan sonra benden size cevap yok. umarım böyle bir amaç uğruna olan dertleriniz olur.
Aman, ne olur bana cevap ver kahroldum burda üzüntüden:ukala: daha komşular görmeden sevgilimizi evimize alma taktiklerini konuşacaktık, tüh :KK71:

Ayy kiyamam babana başlarda yardımcı ol beraber videolar çekip editleyn iyice öğrensin ne tarz çekileceğini nasıl olcagini sonra ona bırak madem hevslnms ben olsam destek olurdm:)

Bnce içinde kendisi olan hiçbişe paylaşmasın .. başkalarının sevdiği sanatçıların fln vidyosunu paylaşsın.
Altına öyle yorumlar geliyorki babanız alışkın olmadığı için kaldıramaz.

Çok güzwl bence. Mesleği de hobileri de ilgi çekici. Kaliteli içerikler hazırlarsa neden olmasın.
Bence motive edin. Ama belli bir alana yoğunlaşsın tüm hobileri karıştırıp çorba bir kanal oluşturmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X