babamı youtube konusunda teşvik etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
sabah kendi kendime youtubeda takılırken bi an şeytan mı dürttü neyse search kısmına babamın adını yazdım arattım.

sonra baktım ki babişkomun adına bir youtube kanalı var 3 tane de abonesi ve videoları var

sevgilime gösterdim "belki heves etmiştir bence teşvik et sen de yardımcı ol" dedi. çaktırmadan babama işte acaba sen mi açtın yoksa senin adını mı kullanmışlar diye sordum.

utanarak "merak ettim de ondan açtım çocuklardan biri gösterdi" dedi. güldüm ben de ne paylaşcaksın falan dedim. bilmiyorum ama kulağa hoş gelmiyor mu sence de dedi. ya belki çok gereksiz diye hep dalga geçiyorum ama işte babam olunca bir şey diyemedim.

ne paylaşmak istediğini sordum,öncelikle kendini tanıtan bir video istiyormuş,sonra kendi alanıyla ilgili videolar olsa iyi olurmuş ama bu gençleri sıkabilirmiş kendisi de bilmiyor aslında ama heves işte.

ben de diyorum ki acaba hani babam birçok gence örnek olabilir. Birçok hobisi var. bunlarla ilgili minik bir kanal mı oluştursam onun için? yoksa "baba bi dur allasen kaç yaşına geldin" mi desem?

burada oldukça geniş bir kitle olduğu için soruyorum,youtubeda ne tarz bir kanalı merak edip bir bakayım dersiniz genelde?

babamın hobileri satranç,edebiyat,dilbilim,at biniciliği vs vs bana pek ilgi çekici gelmiyor video anlamında ama 70 yaşındaki adama da "merrrhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz bugün sizlerle kızıma kamera şakası yapıyoruz" tarzı bir video önermek istemiyorum.

umarım anlatabilmişimdir derdimi ya,farklı fikirler çıkar mı yoksa babamı güzel bir dille olmayacağına mı ikna edeyim?

Yalnız baya komik geldi son şaka olayı

Ama diğer babanın ilgilendiği hobiler gerçekten sanki iş görecek şeyler santrafor hileleri binicilik kuralları minik minik video çekilebilir su hayat kısa adam zevkini alsın bence

emeklilik kısmı beni ilgilendirmiyordu haklısınız ama bu konuda fikir bekliyor ondan eminim. ayrıca babamdan başka kimsem yok,onun mutlu olması için yapıyorum. belli ki hevesli bu işe.

Baban doktordu değil mi onunla ilgili video hazırlayabilir aslında.Kendi alanı hiç zorlanmaz bence.

emeklilik kısmı beni ilgilendirmiyordu haklısınız ama bu konuda fikir bekliyor ondan eminim. ayrıca babamdan başka kimsem yok,onun mutlu olması için yapıyorum. belli ki hevesli bu işe.
Babamdan başka kimsem yok deme. Annem var, erkek arkadaşın var ve bildiğim kadarıyla gayet sosyal birisin.

Babamdan başka kimsem yok psikolojisine girersen attığı her adımda fikrini belirtirsin.

Senden yardim istediyse yardımcı ol tabi.

videolar hep 1 saatten uzun,katıldığı programlardaki söyleşilerini yüklemiş. kimse izlemez haliyle
Anladım Sanırım bilgisayar mühendisliği okuyorsun değil mi? Montaj yapabileceği programlar vs önerebilirsin, bence destekle, biraz esprili vs de olursa izlenir gayet

Maşallah baban 70 yaşında ve bu kadar çok enerji dolu bencede teşvik etmelisin....
Ben genelde komik videolar izlerim ama herhangi bir kanala üye olmadım hiç dikkatimide çekmiyor..

Bilgisi, ilgi alanları ve hobilerine bakınca youtube değilde sanki bir blog açsa daha iyi olur gibi
geldi bana.. Video daha görsel yazıyla anlatılmayacak şeyler için daha iyi. Blog açsın yine
bir konuda video da çekmek isterse çeker youtube da yayınlar videonun linkini de blogunda paylaşır ama
sadece youtube kanalı ve videoyla bu tarz konularda çok izlenim alamaz gibi.. youtube destek
gibi olsun bloguna..

Baban doktordu değil mi onunla ilgili video hazırlayabilir aslında.Kendi alanı hiç zorlanmaz bence.

kendi alanıyla ilgili videolar yüklemiş zaten ama çook uzun hepsi 1 saatin üzerinde. Katıldığı programlardan yüklemiş. kimse de izlememiş yani. sağlık alanına girer mi bilmiyorum yani ilgi çekici olmaz diye düşündüm ama.

Bence babanla birlikte binicilik av satranç tarzı videolar çekebilirsiniz kısa ama hayata dokunacak şekilde :)

babam yaştan dolayi biraz çekiniyor bir de kariyer anlamında onun çevresindeki kişiler genelde mesleki yönleriyle bir şeyler çıkarıyor ortaya ama babam önlüğü çıkardığı an bambaşka biri oluyor o sanırım o yönünü çıkarmak istiyor ortaya. bakalım birkaç fikir sunacağım,okay verirse sevgilim de ben de her türlü yardımcı oluruz :)

Desteklenen canım hiç cekinmesin kimler neler başarıyor bu hayatta :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…