babamı youtube konusunda teşvik etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tebessümle okudum inanın. Babanız çok hevesli lütfen hevesini kırmayın. Yoksa içinde kalır. Ona yardımcı olun bu konuda. İçerik üretin video çekin yükleyin.

adam heves etmiş. başlıkt ayardım ister gibisiniz ama konu içeriğine bakınca küçümser bi haliniz var. bi işe baş koymuş adama köstek olacağınıza destek olun ya da hiç ellemeyin.

adam heves etmiş. başlıkt ayardım ister gibisiniz ama konu içeriğine bakınca küçümser bi haliniz var. bi işe baş koymuş adama köstek olacağınıza destek olun ya da hiç ellemeyin.

ben babamı küçümseyecek kadar hadsiz değilim,o da şükür ki küçümsenecek birisi değil. youtubeda genele bakarsanız hep slime,oyun,şaka tarzı videolar izleniyor. bu durumda ben buraya insanlar genelde ne ile ilgileniyor ya da babamın bulunduğu durumda ne tarz videolar çekilebilir onu öğrenmek için yazdım. yoksa babamı küçümseyecek konumda değilim. onun bu hali beni aşırı mutlu ediyor. nasıl destek olacağım onun peşindeyim. ben destek olurum da beklediğini bulamazsa gibi de bir kaygım var bu yüzden de olmaz diye söylesem mi diye yazdım. umarım anlaşmışızdır.

Bence amaç küçümsemek değil de daha çok benim babam okur yazar çizer çok modern bir adamdır imajı vermek istiyor gibi geldi babamda babam baska bisi yok

Bence amaç küçümsemek değil de daha çok benim babam okur yazar çizer çok modern bir adamdır imajı vermek istiyor gibi geldi babamda babam baska bisi yok

konu babamla ilgili çünkü? köpeğimle ilgili konu açsam onda da köpeğim derim.

Artık adamcağızı bir rahat mı bıraksan acaba? Sanki sen değil de baban senin çocuğun gibi bana daral geldi burda

ben de konu ne zaman sabote edilecek diye bekliyordum hoş geldiniz.

ayrıntı vermeyeceğim,bahsi geçen kişi 21 yaşında birinin sözünü dinleyecek konumda değil. ama fikir alışverişinde bulunuruz. herkesin baba kız ilişkisi farklı. rahatsız olsa eminim karışma der. yine de sağolun.

Bizimde babamız var bizde fikir alışverişi yapıyoruz bu farklı birşey. ama kendimize dert edinip buraya konu açmıyoruz. Koskoca adam yahu.

Bizimde babamız var bizde fikir alışverişi yapıyoruz bu farklı birşey. ama kendimize dert edinip buraya konu açmıyoruz. Koskoca adam yahu.

o zaman umarım sizin de "nişanlım bana küfür etti" hariç dertleriniz olur. şuan gündemim bu,dünyaya geniş çerçeveden bakabilen kadınlardan yardım istedim. olay bundan ibaret. mission completed hadi bu konuyu da saptırmayı becerdiniz sizi pistten alalım.

destek ol bence kırma hevesini çok tatlı ya

Beyamca bu yaştan sonra merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz diye girizgah yapıp içerikler üretemez, yakışmaz da zaten. İçerik üretmek acunun şeymanın yaptığı şeyi tarif ederken kullandığı tabir buradan pay biç işte. Bence rahat bırak beyamcayı ilgi alanları neyse onları yüklesin, büyüklerimiz ile bizlerin ilgi alnları farklı, varsın kendinden bahsetsin. Profil fotomdaki abi (internet mahir) zamanında kendinden bahseden basit web sitesiyle dünyaca ünlü olmuştu, kimbilir babacığın belki şaşırtır seni

Şuan konu senin babanın sorunları benim değil.Ha çok merak ettiysen söyleyim, nişanlımla sorunum çözüldü canım kıyamam araştırmışsın üşenmeden :) darısı senin babanın sorunlarının başına
Konuna gelelim, babana bir youtube video önerisi;
Merhaba arkadaşlaaar, bugün sizlere kızımın evine sevgilisinin girip çıkmasına laf eden komşularla nasıl baş ettiğimi anlatacağım.O kişi sen ve babandın yanlış hatırlamıyorsam ooo sen olsan bari

Şuan konu senin babanın sorunları benim değil.Ha çok merak ettiysen söyleyim, nişanlımla sorunum çözüldü canım kıyamam araştırmışsın üşenmeden :) darısı senin babanın sorunlarının başına
Konuna gelelim, babana bir youtube video önerisi;
Merhaba arkadaşlaaar, bugün sizlere kızımın evine sevgilisinin girip çıkmasına laf eden komşularla nasıl baş ettiğimi anlatacağım.O kişi sen ve babandın yanlış hatırlamıyorsam ooo sen olsan bari

hahhahahahah

kıyamam size. evet bendim. babam o durumda bir söz söylemişti "aman yassy cahile laf mı anlatılır boşver" gibi. öyle başa çıktık onunla. çok merak ettiyseniz siz de duyun

zaten ben de kendi ilgi alanları ile ilgili çeksin istiyorum. kafası dağılmış olur çok yoğun zaten. ben ona kurguda,kamerada,montajda her şekilde yardımcı olurum zaten ama işte "hadi baba video çekelim" dememi bekliyor,hissettim onu :)

Bence çok sevimli.
Öncelikle güzel bir kamera alın tanıtım videosunu çekin. Bahsetsin kendinden.
Sonra ilgi alanları, hayat deneyimleri her ne varsa paylaşsın.
İnanın harika olur.
Hatta bir süre sona olay şuna döner. Atıyorum babanızın adı ali olsun.
Ali abi eline sağlık ya şu konuda şu var ona da bir video hazırlasan nasıl olur derler.
Nette de akıllıbaşlı insanlara ihtiyaç var yoksa meydan ite kopuğa kalacak.

Youtube kanalı değil ama bir blog açmasında destek olabilirsin.
Zira hobileri gerçekten ilgi çekici ve youtube ortamında heba olacak şeyler

tanıtım videosunu mesaj attım babama,ben gelince çekelim mi dedim çok sevindi.

düşünmeye başladı "ama cv gibi olmasın di mi gençlerin seveceği şekilde anlatalım" diyor

destek olmayı çok istiyorum bu ara mesleki anlamda da biraz dinlenmeye ihtiyacı var daha elle tutulur bir hobisi olsa iyi olur diye düşünüyorum. çok teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…