Babamdan nefret ediyorum :(

Ah be kizim sarhos adam babalik yapabilir mi sen onun gazina gelip bi basina nisana kinaya ne kalkistin sonunda hepsi sana kalmis. O parayla mobilyalara girsseydinz keske.
Evlenmeden kurtulamazsin bu adamdan yuvani kur ve cek kapini numarani da degstr mkunse anneni de yanina albirazdan dolusur "olsun o senin baban en azndan hayatta"cilar....onlari dikkate alma. Bazi seylerin yoklugu varligindan hayirlidir.
Sinir oluyorum ebeveynin boylesine. Dunyaya getirmeseydin madem bakamayacaksin.
Daha gelisim cagindayken dov, okutacak kadar cebine para koyma,kizin ameliyat olsun yaninda olma, ceyizine karisma. Nesi oluyosun smdi bu kizin sen ne ise yaradin yani
Yaziklr olsun
Gece gece nasil sinrlendm ya
Evet haklisiniz ona güvenip herseyin altina girmemeliydim ama icimde kalacaktı bu seferde maddi imkanimda oldugu için elimden geleni yapmaya calisiyorum. Mobilya yi nisanlim alicak onlar uzerine dusen herseyi yapacaklar bende kiz tarafi olarak elimden geleni yapmaliyim diye düşünüyorum. Zaten Allah yardim etti canım işlerimi kolaylaştırdı maasimi carcur etmeden aldm bisuru sey cok şükür..

herkez kimin ne olduğunu nasıl insan olduğunu bilir sen caınını sıkma sevdiceğin biliyor herşeyi müsait yalnız olduğun bir zmanda kv le konuş istersen güzel bir dille annen babandan ayrı değilmi nasıl tokat atabiliyor neyse sen evliliğine bak
herşeye rağmen yüreğini ısıtan güvendiğin biri var senin aliene inat sen mutlu ol konuşma babanla muhattap olma
onun rezilliği seni ilgilendirmez bazı kendini bilmezler seni babanla aynı kefeye koyabilir ama sen çelik gibisin baban gibi değilsin bu yüzden bırak konuşan konuşsun sen alttan alttan sevdiceğinin ailesine yürü benimse sen iyi dayanmışsın bende bıçaklamaya kadar gitti neler neler Allah tan kurtuluyorsun yaşasın yuvanda mutluluğun daim olsun inşallah hiçbir ana babanın yaptığını çocuklar ödememeli bunu unutma
Allah seninde yardimcin olsun canım... Annem aldatma olayindan sonra eve döndü.. Annem sessiz sakin kendini savunamayan herseyin üzerini örten bir kadin.. Ona neden katlaniyosun hicbisey olmamis gibi nasil davranabiliyosun dedigimde napiyim diyo. Aslında o bizi ve kendini savunamadigi icinde biz bu haldeyiz bi nebze... herseye sessiz kaldigi icin. Onada bisey diyemiyorum ki babami silmek.isterse tabiki yanında oluruz abim ve ben her zaman..

Allah seninde yardimcin olsun canım... Annem aldatma olayindan sonra eve döndü.. Annem sessiz sakin kendini savunamayan herseyin üzerini örten bir kadin.. Ona neden katlaniyosun hicbisey olmamis gibi nasil davranabiliyosun dedigimde napiyim diyo. Aslında o bizi ve kendini savunamadigi icinde biz bu haldeyiz bi nebze... herseye sessiz kaldigi icin. Onada bisey diyemiyorum ki babami silmek.isterse tabiki yanında oluruz abim ve ben her zaman..
Ama dedigin gibi Allah bana güç verdi sevdicegimi verdi onunla hayata tutunuyorum.

Oncelikli yapman gereken psikologa gitmek ve anneni o adamdan kurtarmak. Sinirden kalbim agriyor diyorsun. Insanlar oyle. Kalp hastasi oluyor. Ben de senin gibiydim. 1 gunluk anormal sinirim yuzunden kalp hastasi oldum. Deli gibi pismanim doktora gitmedigime
Cok gecmis olsun Allah yardinciniz olsun.. :KK43: Tek istediğim biran önce kendi yuvami kurmak o zaman mutluluğu bulucam inşallah

aynısını tıpkısını yaşadım ben canım , içki hatta farklı maddelerde kullanıyordu babam , annemi kaç kez dövdü biz neler neler yaşadık . çalışmak zorundaydık , eve para getirmek zorundaydık bikere ablam kirayı ödemedi diye sikt.. gitsin burası hotel mi diye öyle bağırdıki evi yıktı hala kulaklarımda. ben aynı evde yaşarkende yüzüne bile bakmıyordum , kaçarak evlendim belki bu yanlışı anneme yaptım ama babama kendimce bi ceza vermiştim içimde. bisürü şey söylemiş arkamdan üniversite mezunu bunu bize nasıl yaptı , arkadaşlarım git öldür niye yaşatıyosun diyorlar falan demiş bende dedim anneme gelip öldürse nolcak , çocukluğumuzu , senin yıllarını , bizim içimizdeki baba sevgisini öldüreli yıllar oldu.. kimse bişey diyemedi. herkes soruyor eşim falanda özlemiyormusun babanı , nasıl özlenmez diye . vala keşke yok olsa diye o kadar dua ettimki özlemek ne kelime.. Sende boşver canım hatta hiç görüşme imkanın varsa , çünkü 50 yaşına kadar adam olamamış insanları bu yaştan sonra bizler adam edemeyiz rezil olduğunla ve bozulan yerle bir olan psikolojinle kalıyorsun , en iyisi uzak olmak muhatap olmamak...

Tüm aile o sarhoşken toplanıp sağlam bi dayak yemesi lazım..
Başlarım yaşına başına Allah Allah..
Ben bunları söylerken Yok yaşı var adamın diyen olursa o zaman yaşına göre davransın..
Kusura bakmayın ama dayak bazen HAK !!!
Allah yardımcın olsun..
Evlen arana mesafe koy yoksa bu sefer yeni kurduğun yuvanda huzurun olmaz..
hoş düzelse şimdiye düzelirdi..
istersen otur son bi kez konuş şans ver ona..
Ayy zıkkım içesiler aile de düzen bırakmıyor şu meret...

inşallah iyi ve sağlam bir yere gelin gitmişsinizdir. yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın da.

aynısını tıpkısını yaşadım ben canım , içki hatta farklı maddelerde kullanıyordu babam , annemi kaç kez dövdü biz neler neler yaşadık . çalışmak zorundaydık , eve para getirmek zorundaydık bikere ablam kirayı ödemedi diye sikt.. gitsin burası hotel mi diye öyle bağırdıki evi yıktı hala kulaklarımda. ben aynı evde yaşarkende yüzüne bile bakmıyordum , kaçarak evlendim belki bu yanlışı anneme yaptım ama babama kendimce bi ceza vermiştim içimde. bisürü şey söylemiş arkamdan üniversite mezunu bunu bize nasıl yaptı , arkadaşlarım git öldür niye yaşatıyosun diyorlar falan demiş bende dedim anneme gelip öldürse nolcak , çocukluğumuzu , senin yıllarını , bizim içimizdeki baba sevgisini öldüreli yıllar oldu.. kimse bişey diyemedi. herkes soruyor eşim falanda özlemiyormusun babanı , nasıl özlenmez diye . vala keşke yok olsa diye o kadar dua ettimki özlemek ne kelime.. Sende boşver canım hatta hiç görüşme imkanın varsa , çünkü 50 yaşına kadar adam olamamış insanları bu yaştan sonra bizler adam edemeyiz rezil olduğunla ve bozulan yerle bir olan psikolojinle kalıyorsun , en iyisi uzak olmak muhatap olmamak...
Seninde yaşadıklarına yürek dayanmaz.. Bazen bende diyorum kaza gecirsin bi yeri kirilsin gunlerce yataktan kalkamasin ki hayatin kisa oldugunu ve degismesi gerektigini anlasin istiyorum(yinede ölsün diyemiyorum).Allah yardimcin olsun sende kurduğun ailene tutun(sanirim hamilesin) bebeğinin doğumuyla birlikte tüm kötü izler bedeninden aksın gitsin insallah..

Tüm aile o sarhoşken toplanıp sağlam bi dayak yemesi lazım..
Başlarım yaşına başına Allah Allah..
Ben bunları söylerken Yok yaşı var adamın diyen olursa o zaman yaşına göre davransın..
Kusura bakmayın ama dayak bazen HAK !!!
Allah yardımcın olsun..
Evlen arana mesafe koy yoksa bu sefer yeni kurduğun yuvanda huzurun olmaz..
hoş düzelse şimdiye düzelirdi..
istersen otur son bi kez konuş şans ver ona..
Ayy zıkkım içesiler aile de düzen bırakmıyor şu meret...
Haklisin canim zaten benim evime içkili giremez girersede kovarım umrumda olmaz. Bu evden ciktiktan sonra geride bitek annemi dusunurum zaten babami arayacağımı bile sanmıyorum.

Seninde yaşadıklarına yürek dayanmaz.. Bazen bende diyorum kaza gecirsin bi yeri kirilsin gunlerce yataktan kalkamasin ki hayatin kisa oldugunu ve degismesi gerektigini anlasin istiyorum(yinede ölsün diyemiyorum).Allah yardimcin olsun sende kurduğun ailene tutun(sanirim hamilesin) bebeğinin doğumuyla birlikte tüm kötü izler bedeninden aksın gitsin insallah..
sağol tatlım evet hamileyim sağol güzel dileklerin için.. dediğim gibi babanla muhatap olma fazla , eşinin ailesindende eşindende uzak tut çünkü bunları yaşamamış insanlar çok zor algılıyorlar , sende kendini hep rezil olmuş ezik hissediyorsun. eşim babamla görüşmek istiyor , konuşcam diyor ama ben engelliyorum çünkü o günlere dönmek istemiyorum. kafam rahat böyle çok sanada tavsiyem evliliğinden ve eşinden uzak tut onu..

inşallah iyi ve sağlam bir yere gelin gitmişsinizdir. yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın da.
Nisanlimin ailesine karsi mesafeli olmayi tercih ediyorum.. Nisanlimin en büyük destekcisi annesi. Onunda babasiyla problemleri var ama sagolsun maddi manevi destek oluyorlar her istediğimizi yapiyorlar. Nisanlim askerde suan gecenlerde gittim ablasi ve enistesi nisanlimi bana kotulemeye kalkti sustum sustum ama icimde saklayamadm nisanlima söyledim oda gereğini yapti. 6 yildir birlikteyiz en güzel ve en kötü gunlerimizi birlikte gecirdik Cok seviyorum onu, onunda sevgisinden yana hic şüphem yok. Allaha şükür ne ben nede nisanlim beni kimseye karsi ezdirmez. Zaten kapilarimiz evlerimiz ayri olucak. Geldiklerinde guleryuzle agirlarim saygimi kusur etmem. Ben elimden geleni yaparim ama beni sevsinler diye kendimi yirtmam. Mesafe her zaman iyidir haddini aşan olmaz.

sağol tatlım evet hamileyim sağol güzel dileklerin için.. dediğim gibi babanla muhatap olma fazla , eşinin ailesindende eşindende uzak tut çünkü bunları yaşamamış insanlar çok zor algılıyorlar , sende kendini hep rezil olmuş ezik hissediyorsun. eşim babamla görüşmek istiyor , konuşcam diyor ama ben engelliyorum çünkü o günlere dönmek istemiyorum. kafam rahat böyle çok sanada tavsiyem evliliğinden ve eşinden uzak tut onu..
Nisanlim az çok
Kuzum benim cocukken dayak yedin nasil korkmussundur kimbilir.kiyamam sana uzuldum ne desem bilemedim sen iyi bir es ve anne olacaksin insallah ben inaniyorum.
Cocukken bi insan altina kacirana kadar dayak yiyecek ne yapabilir ki.. Dun gece dertlesmek ihtiyacimdan dolayi uye olup konu actim yazdim bunları uyuya kaldim rüyamda yine elinde terlikle uzerime yürüdüğünü gördüm. Bilinç altima işlemiş her olay..

Ama suan 20 li yaslarimdayim ve korkusuz acik sözlü hakkimi savunan biriyim. çevremdede sevilen sayilan biriyim Allaha şükür sinirim dışında kötü huyum yok. (Kavga dövüs ortaminda büyünce) Yaralarim var sadece..

Allah kurtarsin ben bile nefret ettim yaptigi seyelrden.
Icmesini bilmoyosa icmesin ne demek icip annenizi dovmek hemde nianlinizin olaya sahit olmasi kotu olmus.
Evde kims ekonusmaisn onla kusun ailece yokmus gibi davranin

Nisanlim az çok

Cocukken bi insan altina kacirana kadar dayak yiyecek ne yapabilir ki.. Dun gece dertlesmek ihtiyacimdan dolayi uye olup konu actim yazdim bunları uyuya kaldim rüyamda yine elinde terlikle uzerime yürüdüğünü gördüm. Bilinç altima işlemiş her olay..

Ama suan 20 li yaslarimdayim ve korkusuz acik sözlü hakkimi savunan biriyim. çevremdede sevilen sayilan biriyim Allaha şükür sinirim dışında kötü huyum yok. (Kavga dövüs ortaminda büyünce) Yaralarim var sadece..
Benim esim de kavga dovus ortaminda buyumus malesef ki sinirli bir insan..bazen dertlesir benimle annesinin babasinin hatalarini soyler aklina gelir geceleri uyuyamaz ruyasindan bazen sinirlenerek uyanir vs.kizimiz var o etkilenmesin diye sinirlense bile sesini yukseltmemeye calisir kendini epey bi torpuledi..sende gerekirse bir uzmanla gorusup terapi al.

sağolun anlıyorum ancak abiniz yada başka biri babanıza eşşek sudan gelinceye kadar dayak atmadıktan sonra durmaz gibi

Çok üzücü şeyler yaşamışsınız gerçekten.
Az bir zamanınız kalmış kurtulacaksınız ve bir daha onunla muhatap olmayın çok zorunlu olmadıkça.
Kaç kardeşsiniz bilmiyorum ama hep birlikte annenize de destek olup onu da kurtarsanız o adamın elinden.
Bir ev tutup yerleştirseniz o da rahat etse.
Böyle bir zalimin elinde ona da yazık.

X