Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabahda olmasa obisigun tesd edecem etsem cixarda yeqinki
Gecikmən olmursa sabahda eliyə bilərsən. Özdə hələ çox təzə evlisiz. Boş şeyləri çıxar fikrinnən. Olacaq İnşallah. Həkim nə yaxşı baxıb sənə. Biz iık 6 ayımızda getmişdik, danlandıq lap😅🤫 Normalda 1 ildən əvvəl heçnə eləmirlər.

Necesiz qızlar? 😍
Remziyeoku Remziyeoku canım mence test ele nöş gözdiyirsenki boşuna. Gözdediyce adam daha çox ümidlenir xeyallar qurur. Testi eliyende en azınnan nedi ne deyil bilirsen.
Xoş xeberlerini gözdiyirem. 🤗

Sehlinam Sehlinam day dime. Guli007 Guli007 yoxa çıxdı nese. Umarım herşey yolundadı. Başı xoş şeylere qarışsın. Bizde keçek günahınnan 😂😂

vh
Necesiz qızlar? 😍
Remziyeoku Remziyeoku canım mence test ele nöş gözdiyirsenki boşuna. Gözdediyce adam daha çox ümidlenir xeyallar qurur. Testi eliyende en azınnan nedi ne deyil bilirsen.
Xoş xeberlerini gözdiyirem. 🤗

Sehlinam Sehlinam day dime. Guli007 Guli007 yoxa çıxdı nese. Umarım herşey yolundadı. Başı xoş şeylere qarışsın. Bizde keçek günahınnan 😂😂
Bu gun yoxlasam deqiq biliremki?

Gecikmən olmursa sabahda eliyə bilərsən. Özdə hələ çox təzə evlisiz. Boş şeyləri çıxar fikrinnən. Olacaq İnşallah. Həkim nə yaxşı baxıb sənə. Biz iık 6 ayımızda getmişdik, danlandıq lap😅🤫 Normalda 1 ildən əvvəl heçnə eləmirlər.
Menede hec bir malice derek olmadi sadece falekullari yoxladmaga getmiwdim odaki yaxwi cixdi

Mende hemiwe vaxtinda olub. Bu ayda derman falan hecbiwey istifade etmemiwemki nese gecikme ola
Hee bugün yoxlasan dəqiq bilersen. 2 testin varsa birini indi yoxla birini seher tezden ilk sidikle yoxluyarsan. Eger tek testin varsa saxla sabaha sabah ilk sidikle yoxla. Varsa testde çıxacaq inşallah

Salam qızlar hər şey yaxşıdı sadece set olmur deyə göre bilmirem girendede açılmırdı falan.... hekimede uziyə getmişdim keçen hefte 5hefte 4gunluk idi onda ürək döyüntüsünüdə eşitdik ama balacadı deye tam olmadı birde 2hefte sonra gedecem

Birde hekim dedi çox balaca gematoma var ona göre derman yazdı 2hefte sonra gelersen çox narahat oldum ki birden nese olar😥

X