Ayrılmak istediğimi söyledim

öyle güzel söylemişsinizki, bende sizinle aynı fikirdeyim. Hayatımı yaşıyacağım demek bir eşe söylenebilecek en son sözlerden biri olmalı bencede. Eşiniz zaten bu konularda güvensiz anladığım kadarıyla kendine. Sizin onu sevmediğinizi düşünüp bu şekilde hareket edebilir bence. Sevgini hissettir biraz bence eşine. Çocukların var boşanmak senin için son şey olmalı. Eşinin davranışları seni sevdiğini gösteriyor. Ama aşırı kıskanç yenmesi gerekli bu düşüncesini. Onunla oturup güzel güzel konuşmalısın. Ona onu sevdiğini hissettirmelisin . Bu davranışlarının seni üzdüğünü söylemelisin.

dilegim konunu okudum seninki ciddi baya anlaşılan....
erkekler böle işte kıskançlıkları ne yapacaklarına engel olmuyo gözleri dönüyo o an...
zor farkındayım ALLAH yardımcın olsun
çocuğunu düşün en doğru kararı ver öfkeyle kalkıp zararla oturma canım
off off adam gibi sevseler herşey ne güzel olcak...
sevmeyi bile bilmiyo bu erkekler....

soylemedıgımımı zannedıyorsun her zaman ben senı cok sevıyorum sen benım herseyımsın aklınıza gelebılecek en guzel sevgı sozcuklerını soyledım ama o an ıyı sonra en ufak bırseyden mesela benım kızı dr goturdum ve sıra oldugu için gec kaldım bundan hop basa donduk artık bendede sabır kalmadı hersey bıryere kadar

direkt damardan girmissin ayrilmak istiyorum demekle:)
canim bir ese bu tur laflar kullanmak hos degil.
bagisiklik kazanir sonra.
bir gun iyi bosanalim o zaman derse ne diyeceksin.

bakıyorum da ayrıl git,annenin evine dön diye yazanlara ne kadar çok teşekkür edilmiş.ya arkadaşlar neden kışkırtıyorsunuz arkadaşınızı.onun yerine kendini dinle,eksikliğin var ise tamamla,güzelleş,adamına sahip çık demiyosunuz amaaaaaa....

sorun ne aranızda tam olarak yazmamışsın ama bence düşün..eşine kızgınlıkla söylemişsin bunları..
bakma oda sana onları söylerken aslında kendi canı yana yana söylemiştir..
eş olarak seni bi başkasıyla düşünebilirmi hiç???
birass daha zaman ver evliliğne..
yuvayı yapmak kolay bence..
yıkmak çok zor...
o yüzden düşün cnm..

senin için sevindim benim adam öyle olayın ardından özür dilemez ve en az 2 hafta küser ben ağlamaktan perişan olurum hatta kendi suçludur cezasını ben çekerim onun için boşver iki dakika barışması iyi bir şey sevin haline

yaşanan her sorunda çıkmaza girip hadi boşanalım olmaz.ha çok büyük sorunlar yaşanır.artık çözülemez durumdadır anlarım.eşinizde tıpkı diğer erkekler gibi azıcık dengesiz.sizi ciddiye almasını sağlayın.başkasıyla evlenirsin derken hesapta ağzınızı arıyor.bakalım.hemen tabi evlenirim diyecekmisin.boşanma evlilik kararı kadar ciddi düşünülerek alınması gereken bir karardır.her olayda telaffuz edilmemeli.sonradan etkisini kaybeder.iki öpücükle gönlünü alırım olur biter diye düşünür eşin.bu arada küsen adamlarada sinir olurum çocuk gibi.allah kolaylık versin cnm

valla bu erkeklerin -hepsinin- kan beyinlerine değil başka yerlerine gittiği için kafaları basmıyo ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…