ayrılık acısı

Benim erkek hormonlarim fazla galiba. Hani erkekler ayrılığın ilk gunleri oh be kurtuldum deyip sevinirler hatunlarda salya sümük takilirlar ya ben aynen erkek konumundayim. Yasadigimiz her ayrilikta gün geçtikçe manyaga bagliyorum. Sonra ufak bir konusmada hop sar basa tekrar.
Unutamamaktan korkuyorum ciddi ciddi. Bi arkadasimla konustum "onu unutmak yillarimi aldi" dedi. O da böyle deyince acayip tirsmaya başladım ben. Takintili miyim neyim acaba

Tez zamanda kurtulmayi diliyorum ikimiz icin

Direnme ne Zaman bitecek bu acı diye de düşünme kendini unutmaya zorlama aşkın acısını çekmekte bir erdemdir sana kattıkları olacaktır bu yüzden çek acını bende dibine kadar. Can'ın her acıdığında o acıya daha çok sarıl iliklerine kadar hisset sonra bi bakmışsın acı macı bize koymaz hacı moduna girmişsin hemde hiç anlamadan dene bak çok güzel oluyor

Valla ben öyle insanlarla konuşmuyorum çünkü insan cidden bir durup ay ya ben de öyle olursam diyor ben de birisiyle konuşmuştum 1 ay ya çıkmışlar ya çıkmamışlar, ama çocuğu ayyyylarca unutamamış. Dedim manyak mı ne. Onun çektiği kadar acı çekeceksem doğru orantı hesabıyla benim bir 6 yılım var unutmak için.
Ben o yüzden beğenmediğim aşk hikayelerini göz ardı ediyorum, sen de et

Doğru söyleyeyim, en sevdiğim yorumlardan biri oldu bu. (Buraya sizinki gibi emojiler koymaya çalıştım ama beceremedim……)

Canımın içi;
Ayrılık acısını, aşk acısını, dost kazığını dibine kadar yaşamış biri olarak sana diyebilirim ki .
Bunların her biri ölüm gibi üzer insanı.

Ama her seferinde daha güçlü çıkarsın.

Yorumun "canımın içi" diye başlaması biraz içimi acıttı gece gece :)

Yorumun "canımın içi" diye başlaması biraz içimi acıttı gece gece :)

Böyle şeyleri kendim yaşarken çok üzülürdüm , ama şimdi birileri yaşayınca üzülmüyorum biliyor musun ?.
İnsan silmeyi öğreniyorsunuz işte o veya bu şekilde.
Eleme yapmayı , seçilmeyi beklemeyi değil de birilerini seçmeyi.

Tercih yapmayı , tavır almayı öğreniyorsunuz.
-'si şu an sana çok büyük görünüyo , canın yanıyo ama bak bir sürü +'sı var.

Acıya direnç kazanıyorsun .

Ben bu yorumu açar açar okurum

kızlar bu konuyu 1 hafta önce açmışım ve 1 hafta içinde çok değişti ruh halim. bunu yazdığımda da acı çekiyordum ama kendimi yıpratmadan üzülüyordum sadece. dediğim gibi okul açıldı ve 2 gündür onu görüyorum. görmek beni mahvetti. şu son 2 günüm cehennem gibi geçiyor. kendimi harap etmeye başladım. bir üye kendinize değer vermiyorsunuz demişti, bugün o kadar kötüydüm ki gerçekten artık kendimi değersiz gördüğümü hissettim. her yerden engelliyim ama yine de gururumu ayaklar altına alıp yine ona ulaşayım diyorum. vazgeçiyorum. ama dayanamıyorum. bana yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…