Ayrıldığım Sözlümle Yarın Buluşacağız.

ben anlayamadim simdi sana seninle eski sevgilimi unutmaya calisiyordum sende aynisi mi ciktin dedi yoksa :S
Rabbim neyler neylerse guzel eyler sen sabreyle..
Çocuğun zelini anlatmak istemediğim için örnek veremiyorum.
Bi unutma mevzusu yok. Aynısı da değil; daha çok eski sevgilisini haklı çıkaran kişi olmuşum.

Telden girdigim icin falan mi yazilarin hic anlasilir deil canm ozet olarak ne oldu?
Bende okunuyor canım.
Özet: olmadı:KK5:

Son düzenleme:

Olmadı kızlar:KK5::KK5:
“Zaten hiç ümidim yok” diyordum ama resmen kendimi kandırıyormuşum. Bir dünya ümitle gitmişim yanına. Ama yeni öğrendiğim şeyleri düşününce imkansızdan bile öteymiş bu barışma olasılığı:KK5: Telefonda; arada gittiğimiz gölete götürmeyi ve istersem kimse görmesin diye beni arabayla evimizin biraz aşağısındaki parkın yanından almayı teklif edince daha ilk dakikadan tokat yemiş gibi oldum.

Ne tartıştık, ne sesimizi yükselttik, ne de karşılıklı birbirimizi sorguladık…
Arada espri bile yapıp güldü, ben yalandan gülümsedim.
Aylar evvel yapmamız gereken bir “itiraflar sohbeti” yaptık.
Keşke bu gün bildiklerimi daha evvel bilseydim.

Önce, eski sevgilimi niye hemen tersleyip silemediğimi anlatıyordum ki, bunu hiç takmadığını, yüzlerce kilometre ötedeki biriyle onu aldatamayacağımı, beni anladığını, zaten benim en çok nezaketimi takdir ettiğini söyledi. Bende, Niye beni böyle birden silip attığını; aramızdakini bitirdiğini sordum; Kötü biten eski ilişkisini anlattı. 4 yıl sürmüş, biraz bizimkine benzer, biraz devamı, biraz da tamamlayıcısı gibi bir hikayeydi. Çocuğun özelini buraya saçıp dökmek istemiyorum ama onu dinleyince resmen, romanın son sayfasını da okuyup bitirince hissedilen o “aydınlanma, geçmişte anlamsız kalan şeylerin anlamlanması, soruların cevabının gelmesi” duygusunu hissettim. Çoğu özel şeyler ama, Mesela eski sevgilisiyle yaptıkları ayrılık tartışması, duyduğu hakaretler yüzünden benle konuşmayı reddedip çekip gitmiş. Aynı şeyleri bir kez daha kaldıramazdım dedi. Çünkü ben, eski sevgilisinin söylediği şeylerin en az yarısının doğruluğunu tek başıma kanıtlamışım.
Şimdi hatırlıyorum da; eski ilişkisini bir iki kez anlatmaya kalkmıştı, ama sıra benimkilere gelir diye konuyu kapatmıştm:KK43:

Sonra neredeyse üç saat kadar geçmişden, şimdiden ve gelecekten konuştuk, onla konuşmayı ne kadar da özlemişim… yağmur yağmamış olsa hala konuşuyor olacaktık.
Geçmişimi, Babamın ona ettiği lafları, o şerefsizi mahkemeye verme niyetimi… aklıma gelen her şeyi anlattım. Çoğunluğu özel, bazıları da; “Çok merak ettim, cidden diktirdin mi? Senin o tatil sürprizi ile çok mutlu olurdum muhtemelen; yani ekimin 24'ünde 27 yaşımı dolduruyorum; bana da yazık” Gibi rahatsız edici konuşmalar yaptık. İşle ilgili dertlerini(şantiyeden kurtulup müfettişliğe geçmeye uğraşıyordu ama artık o işler torpille oluyormuş)
Rus sevgilisini ve en önemlisi şimdi görüştüğü kız arkadaşını anlattı:KK43:; Komşularının, İngilizce öğretmenliği okuyan kızıymış, doğduğu günden beri tanıyormuş, bir ay sonra, daha okulu başlamadan buraya gelip bi kaç hafta kalıp benimle de tanışmak istiyormuş, Sözlüm ona ,”kırmızı çizgilerimi bilsin”, diye ayrılma gerekçemizi anlatmış, Hatta benle konuşmaya gelmek için bile o kız çocuğunun iznini almış:8 Sonra problemlerini anlattı; rus sevgilisiyle, kızın sömestır tatilinde tekrar buluşma sözüyle ayrılmışlar ama şimdi kız arkadaşı olduğundan iptal etmeye kalkmış. Ama kız olsun geleceğim felan demiş. Liseye giden kardeşiyle de araları bozukmuş(yazlıktayken bunun rus sevgilisine sarkmış çocuk).

Son ana kadar dayandım, hatta arada gülümsedim bile. Ama beni eve bırakırken “Arkana bakma selin, merak etme zamanla kolaylaşıyor” diyence koyuverdim. Son kez sarıldım, bi de öpeyim istedim izin vermedi:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun her ikinizinde

çok fenaymış.. ama yine de kötü bitirmedi. o duyduklarıyla çok fena terk edecek zihniyette erkekler vardı. sana zarar vermeden, kendi acısını da yaşayarak olayı noktalamış. üzülme vardır bi hayır. zamanla geçer acısı elbet..

Telden girdigim icin falan mi yazilarin hic anlasilir deil canm ozet olarak ne oldu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Olmadı kızlar
“Zaten hiç ümidim yok” diyordum ama resmen kendimi kandırıyormuşum. Bir dünya ümitle gitmişim yanına. Ama yeni öğrendiğim şeyleri düşününce imkansızdan bile öteymiş bu barışma olasılığı Telefonda; arada gittiğimiz gölete götürmeyi ve istersem kimse görmesin diye beni arabayla evimizin biraz aşağısındaki parkın yanından almayı teklif edince daha ilk dakikadan tokat yemiş gibi oldum.

Önce, eski sevgilimi niye hemen tersleyip silemediğimi anlatıyordum ki, bunu hiç takmadığını, yüzlerce kilometre ötedeki biriyle onu aldatamayacağımı, beni anladığını, zaten benim en çok nezaketimi takdir ettiğini söyledi. Bende, Niye beni böyle birden silip attığını; aramızdakini bitirdiğini sordum; Kötü biten eski ilişkisini anlattı. 4 yıl sürmüş, biraz bizimkine benzer, biraz devamı, biraz da tamamlayıcısı gibi bir hikayeydi. Çocuğun özelini buraya saçıp dökmek istemiyorum ama onu dinleyince resmen, romanın son sayfasını da okuyup bitirince hissedilen o “aydınlanma, geçmişte anlamsız kalan şeylerin anlamlanması, soruların cevabının gelmesi” duygusunu hissettim. Çoğu özel şeyler ama, Mesela eski sevgilisiyle yaptıkları ayrılık tartışması, duyduğu hakaretler yüzünden benle konuşmayı reddedip çekip gitmiş. Aynı şeyleri bir kez daha kaldıramazdım dedi. Çünkü ben, eski sevgilisinin söylediği şeylerin en az yarısının doğruluğunu tek başıma kanıtlamışım.
Şimdi hatırlıyorum da; eski ilişkisini bir iki kez anlatmaya kalkmıştı, ama sıra benimkilere gelir diye konuyu kapatmıştm

Sonra neredeyse üç saat kadar geçmişden, şimdiden ve gelecekten konuştuk, onla konuşmayı ne kadar da özlemişim… yağmur yağmamış olsa hala konuşuyor olacaktık.
Geçmişimi, Babamın ona ettiği lafları, o şerefsizi mahkemeye verme niyetimi… aklıma gelen her şeyi anlattım. Çoğunluğu özel, bazıları da; “Çok merak ettim, cidden diktirdin mi? Senin o tatil sürprizi ile çok mutlu olurdum muhtemelen; yani ekimin 24'ünde 27 yaşımı dolduruyorum; bana da yazık” Gibi rahatsız edici konuşmalar yaptık. İşle ilgili dertlerini(şantiyeden kurtulup müfettişliğe geçmeye uğraşıyordu ama artık o işler torpille oluyormuş)
Rus sevgilisini ve en önemlisi şimdi görüştüğü kız arkadaşını anlattı; Komşularının, İngilizce öğretmenliği okuyan kızıymış, doğduğu günden beri tanıyormuş, bir ay sonra, daha okulu başlamadan buraya gelip bi kaç hafta kalıp benimle de tanışmak istiyormuş, Sözlüm ona ,”kırmızı çizgilerimi bilsin”, diye ayrılma gerekçemizi anlatmış, Hatta benle konuşmaya gelmek için bile o kız çocuğunun iznini almış:8 Sonra problemlerini anlattı; rus sevgilisiyle, kızın sömestır tatilinde tekrar buluşma sözüyle ayrılmışlar ama şimdi kız arkadaşı olduğundan iptal etmeye kalkmış. Ama kız olsun geleceğim felan demiş. Liseye giden kardeşiyle de araları bozukmuş(yazlıktayken bunun rus sevgilisine sarkmış çocuk).

Son ana kadar dayandım, hatta arada gülümsedim bile. Ama beni eve bırakırken “Arkana bakma selin, merak etme zamanla kolaylaşıyor” diyence koyuverdim. Son kez sarıldım, bi de öpeyim istedim izin vermedi

�Zaten hiç ümidim yok� diyordum ama resmen kendimi kandırıyormuşum. Bir dünya ümitle gitmişim yanına. Ama yeni öğrendiğim şeyleri düşününce imkansızdan bile öteymiş bu barışma olasılığı:KK5: Telefonda; arada gittiğimiz gölete götürmeyi ve istersem kimse görmesin diye beni arabayla evimizin biraz aşağısındaki parkın yanından almayı teklif edince daha ilk dakikadan tokat yemiş gibi oldum.

Ne tartıştık, ne sesimizi yükselttik, ne de karşılıklı birbirimizi sorguladık�
Aylar evvel yapmamız gereken bir �itiraflar sohbeti� yaptık.

Önce, eski sevgilimi niye hemen tersleyip silemediğimi anlatıyordum ki, bunu hiç takmadığını, yüzlerce kilometre ötedeki biriyle onu aldatamayacağımı, beni anladığını, zaten benim en çok nezaketimi takdir ettiğini söyledi. Bende, Niye beni böyle birden silip attığını; aramızdakini bitirdiğini sordum; Kötü biten eski ilişkisini anlattı. 4 yıl sürmüş, biraz bizimkine benzer, biraz devamı, biraz da tamamlayıcısı gibi bir hikayeydi. Çocuğun özelini buraya saçıp dökmek istemiyorum ama onu dinleyince resmen, romanın son sayfasını da okuyup bitirince hissedilen o �aydınlanma, geçmişte anlamsız kalan şeylerin anlamlanması, soruların cevabının gelmesi� duygusunu hissettim. Çoğu özel şeyler ama, Mesela eski sevgilisiyle yaptıkları ayrılık tartışması, duyduğu hakaretler yüzünden benle konuşmayı reddedip çekip gitmiş. Aynı şeyleri bir kez daha kaldıramazdım dedi. Çünkü ben, eski sevgilisinin söylediği şeylerin en az yarısının doğruluğunu tek başıma kanıtlamışım.
Şimdi hatırlıyorum da; eski ilişkisini bir iki kez anlatmaya kalkmıştı, ama sıra benimkilere gelir diye konuyu kapatmıştm:KK43:

Sonra neredeyse üç saat kadar geçmişden, şimdiden ve gelecekten konuştuk, onla konuşmayı ne kadar da özlemişim� yağmur yağmamış olsa hala konuşuyor olacaktık.
Geçmişimi, Babamın ona ettiği lafları, o şerefsizi mahkemeye verme niyetimi� aklıma gelen her şeyi anlattım. Çoğunluğu özel, bazıları da; �Çok merak ettim, cidden diktirdin mi? Senin o tatil sürprizi ile çok mutlu olurdum muhtemelen; yani ekimin 24'ünde 27 yaşımı dolduruyorum; bana da yazık� Gibi rahatsız edici konuşmalar yaptık. İşle ilgili dertlerini(şantiyeden kurtulup müfettişliğe geçmeye uğraşıyordu ama artık o işler torpille oluyormuş)
Rus sevgilisini ve en önemlisi şimdi görüştüğü kız arkadaşını anlattı:KK43:; Komşularının, İngilizce öğretmenliği okuyan kızıymış, doğduğu günden beri tanıyormuş, bir ay sonra, daha okulu başlamadan buraya gelip bi kaç hafta kalıp benimle de tanışmak istiyormuş, Sözlüm ona ,�kırmızı çizgilerimi bilsin�, diye ayrılma gerekçemizi anlatmış, Hatta benle konuşmaya gelmek için bile o kız çocuğunun iznini almış:8 Sonra problemlerini anlattı; rus sevgilisiyle, kızın sömestır tatilinde tekrar buluşma sözüyle ayrılmışlar ama şimdi kız arkadaşı olduğundan iptal etmeye kalkmış. Ama kız olsun geleceğim felan demiş. Liseye giden kardeşiyle de araları bozukmuş(yazlıktayken bunun rus sevgilisine sarkmış çocuk).

Son ana kadar dayandım, hatta arada gülümsedim bile. Ama beni eve bırakırken �Arkana bakma selin, merak etme zamanla kolaylaşıyor� diyence koyuverdim. Son kez sarıldım, bi de öpeyim istedim izin vermedi:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Olmasin zaten nolur üzülme kendini suçlama sakin... Sen bu adama gercegide söylesen zaten olmazmis hayirlisi buymus....

Ve bu kisinin söylediklerin hepsi ama hepsi seni üzmek icin ... Eski sevgilisi yeni sevgilisi rusu bilmem neyi hepsi ben iyiyim mesaji vermek için cok saçma konuşmalar...

İnan unutulacak mutlu da olacaksin siz birbirinize yazilmamissiniz... Hayirlisi olsun hakkında insallah

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Eski konunu da takip etmis yazamamstim bu adamin iki ayda bunlari yaptigina inanmiyorum acidan ne yaptigunu goremiyor sanirm ama ne demek anlamadm yeni kiz arkadasi var ve rus kiz yine olsun ben gelirim mi demis?
Anladigim su ki evet gecmiste hata yapmış olablirsin ama bunlari yasamayi da hak etmedin bence en axindan gelip anlatmasna ya da diktirdin mi? Demesine anlam veremedim cok iğrenç bir muhabbet bence ya canini yakmak istiyor olablir ama karaktersizlik..
Bence hayirlisi olmuş

bu çocuk seni sevmiyor kafası 2 bacak arasına çalışıyor kısaca namusu orada görüyor :KK53: ayrıca seni gerçekten sevseydi sana inanırdı senin yanında olmazdı bir düşünsene hem başkasıyla konuşabilmiş eve kız getirmeler falan yok çocukluktan beri komşunu kızını tanıyormuşta yok bilmem ne bebeklikten beri o kızla zaten hayret bir şey bu durumda bu herif namuslu şimdi namus insanın sözüdür yanında olmaktır yargılamamaktır namus bacak arasında değil zihniyettedir :KK47: bence bu adamdan kurtulduğuna dua et evlenince sana asla güvenmezdi önüne bak arkadaşım çok üzülücen çok hırpalanıcan ama hepsi geçicek kafanda bu adamı sil onunla ilgili her şeyi sil

Hannesli nickli arkadasin alintilamasindan okuyabildigim kadarini okudum ama kafam karisti...
Neyse canm sonuc odakli bakalim ayrilmissiniz demekki hakkinizda hayirlisi buymus. Zaten devam etsenizde bence ileride illaki sknti olurdu diye dusunuyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hakkında hayırlısı olsun
üzülme demiycem kim olsa üzülür acını yaşamak zorundasın...
eger anlattıkları doğruysa bu adam çok hızlı yaşıyor hala sindiremediği şeyler var(haklı)
arkana bakma selin herşey daha kolay oluyor demiş ya
arkasına bakmamak için yapıyor bunca şeyi belli korkuyor
ama yakında duvara çarpıp arkasına bakar sen orda olur musun meçhul...

Kendi başıma gelmiş gibi çok çok üzüldüm okurken gözlerim doldu konunuzu biliyorum ne çok istemiştim barışmanızı :KK5:

Eski konunu da takip etmis yazamamstim bu adamin iki ayda bunlari yaptigina inanmiyorum acidan ne yaptigunu goremiyor sanirm ama ne demek anlamadm yeni kiz arkadasi var ve rus kiz yine olsun ben gelirim mi demis?
Anladigim su ki evet gecmiste hata yapmış olablirsin ama bunlari yasamayi da hak etmedin bence en axindan gelip anlatmasna ya da diktirdin mi? Demesine anlam veremedim cok iğrenç bir muhabbet bence ya canini yakmak istiyor olablir ama karaktersizlik..
Bence hayirlisi olmuş

Anladigim kadarıyla rus kiz bunun başına bela olmuş. Artik biriyle görüşüyorum demesine rağmen olsun, ara tatilinde döneceğim, söz verdin felan demiş.
O "diktirme" sorusu tek değildi, eski sevgilinin bana attigi iftiralari gerçeklerden ayirmak icin bu ve benzeri bir suru şey sorduk karsilikli.
Ki çoğunu da ben anlatti.. Merak eden varsa size de cevabini vereyim; diktirmedim.

Hakkında hayırlısı olsun
üzülme demiycem kim olsa üzülür acını yaşamak zorundasın...
eger anlattıkları doğruysa bu adam çok hızlı yaşıyor hala sindiremediği şeyler var(haklı)
arkana bakma selin herşey daha kolay oluyor demiş ya
arkasına bakmamak için yapıyor bunca şeyi belli korkuyor
ama yakında duvara çarpıp arkasına bakar sen orda olur musun meçhul...
Tesekkur ederim.
Bilmiyorum hiç. Erkekler bizden daha kolay atlatiyor boyle şeyleri.

Ben merak filan etmedim acikcasi senin kararin kendine saygın. Yazdiklarindan çok iyi niyetli birisi olduğunu anladim. Madem o kadar dikkatli biri rus kizi baklaim geri çevirebilcek mi? Bana biraz da abartiyor gibi geliyor gerci. Iki ayda yeni iliskiye baslamak karsidaki kisiyi bi anda kabul edip sizi silemez sadece gostermelik! Ben bu konuda sizi suclu bulmadim madem bu kadar onemliymis bastan sorsaymis o da. Ve bencede dava edin eski sevgiliyi cezasıni cekmeli

Tesekkur ederim.
Bilmiyorum hiç. Erkekler bizden daha kolay atlatiyor boyle şeyleri.

evet yaa onlar o kadar galesizki şimdi hiç umruda değil böyle şeyler. onlar için ölmüşüz bitmişz umurlarında olmuyolar biz kendimizi paraladığımızla kalıyoruz. paralamayıp iki gün sonra başkasını bulsak günümüzü gün etsek bu seferde adımız or.puya çıkıyor. " zaten yolluydu bak iki günde bulmuş birini" ye dönüyor olay

Son düzenleme:
Bahsettiniz mi bilmiyorum ama eski sevgilinize suç duyurusunda bulunacak mısınız ?

Hannesli nickli arkadasin alintilamasindan okuyabildigim kadarini okudum ama kafam karisti...
Neyse canm sonuc odakli bakalim ayrilmissiniz demekki hakkinizda hayirlisi buymus. Zaten devam etsenizde bence ileride illaki sknti olurdu diye dusunuyorum
Olmasin zaten nolur üzülme kendini suçlama sakin... Sen bu adama gercegide söylesen zaten olmazmis hayirlisi buymus....

Ve bu kisinin söylediklerin hepsi ama hepsi seni üzmek icin ... Eski sevgilisi yeni sevgilisi rusu bilmem neyi hepsi ben iyiyim mesaji vermek için cok saçma konuşmalar...

İnan unutulacak mutlu da olacaksin siz birbirinize yazilmamissiniz... Hayirlisi olsun hakkında insallah

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

İnsan alternatif olarak ne yapsam iyi olurdu diye düşünür mutlaka.

Ben de ileride düşünecek olduğumu bildiğinden. ne yapsaydim isin sonu ayrilik olmazdı diye dogrudan sordum;

Cevabi; onun kaldıramayacağı tek şeyi yani 2. Kez "evlenecek erkek" muamelesini hazmedemezmis.
Bu hariç her şeyi bir şekile tolore edebilirmis.
Şimdiki kiz arkadaşı da bakire değilmiş dediğine göre.

Son düzenleme:

“Zaten hiç ümidim yok” diyordum ama resmen kendimi kandırıyormuşum. Bir dünya ümitle gitmişim yanına. Ama yeni öğrendiğim şeyleri düşününce imkansızdan bile öteymiş bu barışma olasılığı:KK5: Telefonda; arada gittiğimiz gölete götürmeyi ve istersem kimse görmesin diye beni arabayla evimizin biraz aşağısındaki parkın yanından almayı teklif edince daha ilk dakikadan tokat yemiş gibi oldum.

Rus sevgilisini ve en önemlisi şimdi görüştüğü kız arkadaşını anlattı:KK43:; Komşularının, İngilizce öğretmenliği okuyan kızıymış, doğduğu günden beri tanıyormuş, bir ay sonra, daha okulu başlamadan buraya gelip bi kaç hafta kalıp benimle de tanışmak istiyormuş, Sözlüm ona ,”kırmızı çizgilerimi bilsin”, diye ayrılma gerekçemizi anlatmış, Hatta benle konuşmaya gelmek için bile o kız çocuğunun iznini almış:8 Sonra problemlerini anlattı; rus sevgilisiyle, kızın sömestır tatilinde tekrar buluşma sözüyle ayrılmışlar ama şimdi kız arkadaşı olduğundan iptal etmeye kalkmış. Ama kız olsun geleceğim felan demiş. Liseye giden kardeşiyle de araları bozukmuş(yazlıktayken bunun rus sevgilisine sarkmış çocuk).

Son ana kadar dayandım, hatta arada gülümsedim bile. Ama beni eve bırakırken “Arkana bakma selin, merak etme zamanla kolaylaşıyor” diyence koyuverdim. Son kez sarıldım, bi de öpeyim istedim izin vermedi:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Cok üzücü. :KK50: Eskisinin yaptıgı edepsizlik de sözlüm dedigin kisinin yargısız infazı da. Sözlün ne ara hem rus hem de yeni bi kız arkadası bulmus öyle. Bu iftiralara karsı sinirlenmesi normal ama önce sana inanmalıydı gercekten sevseydi bunu yapardı. Üzülme her serde bir hayır vardır simdi bu yasadıklarına inanamıyorsun ama zaman saracak yaranı. Belki de sözlünün gercekten seni ne kadar sevdigini görmen icin böyle bi olay yasaman gerekiyordu. Tabi bu eski sevgilinin yaptıgını haklı cıkarmaz. Dava edebilirsin yanına kar kalmaması icin ama hayatının icine etmis bir kere. Valla ne diyeyim iki ucu ***lu degnek misali. Allaha sıgın unutmaya calıs :26:

Ailesinin evine rus kiz getirip, fahise muamelesi yapip, bir de ergen kardesiyle o benim kavgasina tutusup,
Sonra da daha gozu acilmamis komsu kizini iyi niyeti icin duygusal tatmin amaciyla kullanmaktan cekinmeyen kisi mi size ahlak dersi verecek?!

Ayrica yazdigniz diyaloga hic sasirmadim, bir erkek ya cekip gider hic konusmaz kabugna cekilir veya aileden uzak biryerde ici kan aglaya aglaya kafasini dagitmaya calisir
ya da sizin yuzunuze karsi cirkeflesirdi...
onun yaptigi birbirinden tutarsiz davranislarinin bir anlami olmaliydi ki belli olmus, tecrube...
Fakat hatalarindan hic ders almis birine benzemiyor maalesef, patlak samyer gibi bi hatasini kapattiginda baska yerden hava kaciriyor.
Ay gozumde canlandi da... bir de kendi kendine icli icli "kadinlara guvenip kalmadi" tripleri atiyordur...
Aman evden irak olsun boyleleri...

Carpik namus ve ahlak anlayisi ile o ing. ogretmeni kizin da basini yakacak... yazik.

Ailesinin evine rus kiz getirip, fahise muamelesi yapip, bir de ergen kardesiyle o benim kavgasina tutusup,
Sonra da daha gozu acilmamis komsu kizini iyi niyeti icin duygusal tatmin amaciyla kullanmaktan cekinmeyen kisi mi size ahlak dersi verecek?!

Ayrica yazdigniz diyaloga hic sasirmadim, bir erkek ya cekip gider hic konusmaz kabugna cekilir veya aileden uzak biryerde ici kan aglaya aglaya kafasini dagitmaya calisir
ya da sizin yuzunuze karsi cirkeflesirdi...
onun yaptigi birbirinden tutarsiz davranislarinin bir anlami olmaliydi ki belli olmus, tecrube...
Fakat hatalarindan hic ders almis birine benzemiyor maalesef, patlak samyer gibi bi hatasini kapattiginda baska yerden hava kaciriyor.
Ay gozumde canlandi da... bir de kendi kendine icli icli "kadinlara guvenip kalmadi" tripleri atiyordur...
Aman evden irak olsun boyleleri...

Carpik namus ve ahlak anlayisi ile o ing. ogretmeni kizin da basini yakacak... yazik.
En iyi hissettiren yorum bu oldu sanirim.
Tesekkur ederim canim.

X