Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

Bu üyenin ikinci üyeliği diye hatırlıyorum.topa tutulmamak için burdan devam etmişti ama zeki kk üyeleri ortaya çıkarmıştı o zaman.

Bu nasıl bir ahlak anlayışı 3 kere aynı kişiyle evlenmek ne demek dinimizde bile buna izin yok. Nerede yaşıyorsunuz siz hiç mi etrafınızda aklı başında insan yok sizin yüzünüze tükürüp kendinize getirecek. Sen de hala soruyor musun bosanayim mi diye. Bence boşanma çünkü baya genissiniz bunlarında üstesinden gelirsiniz siz. Çocuklarınıza ne güzel rol model olacaksınız kim bilir

Bu üyenin ikinci üyeliği diye hatırlıyorum.topa tutulmamak için burdan devam etmişti ama zeki kk üyeleri ortaya çıkarmıştı o zaman.
Böyle bir hayat yaşamayı sindirebilen bir insanın, burada topa tutulmayı sindirememesi çok daha enteresan değil mi ya?

Banlanmak istemiyorum. Git tedavi gör bence. Hasta olmalısın zira anlattıkların akla yatkın hiç bir tarafı yok.
He bir de çocuk falan yapma, kimsenin günahına girme.

Buralarda barınamam, iş yerinden beni çıkarırlar diyen üye değil mi bu? En son adamın eşyalarını kapının önüne koyduğunu hatırlıyorum. Geri içeri almış demekki.

Adamin ne mal oldugunu bile bile 3. Kez evlendiysem adamin hala ayni seyleri yapmasini dert etmem. Huylu huyundan vazgecmez, kabul ettiysen yapicak bisey yok. Adamin yaptigi her seyi onaylamis durumdasin. Bence rezil ve igrenc bir herif ama ne diyelim, senin tercihin bu.

Esini dogum kontrol yontemleri hakkinda bilgilendir, hayatina devam et kaldigi yerden. Zaten bosansan 4. Kez evleneceksin.

bence boşanın, sonra o çocuk doğar adam çocuğu çekemez ve size geri döner evlenirsiniz.
rekora az kalmış 3-5 -7-9 sınır yok ki canım memleketimde, evlen boşan evlen boşan olarak devam edin.
en iyisi bu, taksir ettim sizi. milletçe alkışlıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…