Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

Eğer bunlar gerçekse kocanız muhtemelen Bradd Pit havasında bu kadar kadınla nasıl aldatmış pes. Onlara pisliklerinde boğulmasını size de aklınızı başınıza toplamanızı demeye geldim.

Adam önce bağ evine gider. Düşünür.Sonra eve gelir. Ve ben hemen eşyalarını topla defol git derim. O zaman ağlamaya başlar. İşte annem öldü sen meme kanseri oldun aynı sebeple annemi kaybeettim.bunalım yaşadım der.

Şu kısmı düzeltmeyi unutmuşsunuz. Adam önce bağ evine gider vs senaryonun ilk yazılış hali. Orayı da düzeltseydiniz "adam bağ evine gitti" şeklinde. Güzel kafa ama.

Yuva yıkan kadın mıymış? Eşin ahlaksızlığı değil yani? Zaten böyle düşünmeseniz, o adamın bir daha yüzüne bakmazdınız.
Kusura bakmayın da keşke yıksaymış o kadın yuva olamamış bu birlikteliği, yıksaymış da aynı saçmalığı 3 kere yaşamasaymışsınız. Bence bu kafayla 4.ye de evlenirsiniz. Sonsuz döngüye girmiş gibi görünüyorsunuz.

Merabalar ,
15 yıllık evliyim.İki çocugum var. Eşim beni aldatıyor.Hatta kendine başka bir hayat kurdu. 1 aydır sabahlara kadar evede gelmiyor. Sabah gelip kapıdan çocugu alıp okula bırakıyor. Arada kıyafetini değeiştirmeye geliyor.Ailelere yansıtmadık. Ailelerimize de bi kaç defa birlikte gittik. Hiçbirşey olmamış gibi. Ama boşanmakta istemiyor.Ben böyleyim.Kabul et diyor. Kürtçünün dolaşacağı yer evidir.Sabret bekle diyor. Sabredilecek bir durum değil. SAbahlara kadar uyuyamıyorum. Üzücü olan ise onun hiç zerre kadar umrunda değilim.
Ancak boşanıp acele karar vermek istemiyorum. Çünkü etrafımda aldatmadan boşanıp pişman olan bir çok kadın var. İki çocukla bu hayatta yaşamakta bir o kadar kolay değil. Eşyalarını al ve git diyorum. Eşyalarınıda almıyor. Şu an en iyi çözüm bir süre sessiz kalmam ve bekleyip görmem.
Onun bana gelip ben ayrılmak istiyorum. Boşanmak istiyorum demesi mi ? Bu daha üzücü ve yıkıcı olmaz mı ? Lütfen görüşlerinizi bildireblirmisiniz.Şimdiden teşekkürler.

Güncelleme : Evden eşyaları ile birlikte gönderdim. Belli şartlar oluşunca boşanma davası açıcam. Kesinlikle arkaya bakmak yok.
Sen boşa adami sonra nikahta keramet vardır evlenirsin topla basina kimden ne kadar çocuğu varsa kocana sahip cik nasil olsa donecekmiş

Boşanmayın o kadında gelsin beraber yaşayın en azından koca denen yaratik çocuklarını akşam eve gelince görür.cocuklar için boşanıp boşanıp evleniyorsunuz bari gerçekten çocuklar babasını görsün. Ne saçma sapan mide bulandırıcı bir ilişki.

Yalnız ilk konunuza baktım, orada hiç bu boşanıp evlenme skorunuzdan bahsetmemişsiniz. O konu ilk defa aldatılan sonra da kocasını evden gönderip, boşanmaya karar veren bir kadının hikayesi. 15 yıldır evliyim de demişsiniz, oysa buradaki hesaba göre durum öyle de değil. Şimdi bu konu ne ki? Hangisine inanalım?

Nasıl bir zavallısın sen ya, başka fake olduğunu sandım ama değilsin eski konuna bakılırsa, ya böyle bir zihniyet var mı gider gönül eğler döner ve döndüğünde mutlu oluruz ümidi nasıl aşağılık bir düşünce arkadaşım, sende git birilerinden hamile kal bakalım adam ne tepki veriyo, bu kadar mı muhtaçsın, acizsin, hiç mi gururun, onurun haysiyetin yok senin ya, şaka gibi allahım düşmanımın başına verme kınamıyorum da ama sen bir insansın ya insan bunun bi farkıma var o ahlakına tükürdüğüm adamla aynı insani haklara ve özgürlüklere sahipsin hiç bir farkın yok, ne dinde ne dünyanın hiçbir yerinde ona aldatma hakkı verilemez aile kavramını çok yanlış anlamışsınız siz çift olarak, kendine gel ya sen böyle bir insan olduğun için defalarca aldatıldın emin ol. İlk hatasında tekmeyi vursaydın bir daha barışmamak üzere, işte o zaman şuan bambaşka bişeyi konuşuyo olurduk, sevdiğin adama başkası dokunmuş ya ötesi var mı bitti biter nasıl bir mide bu sizdeki ya oturmuş dönmesini bekliyosunuz az bile size koloni kurup dönse bile adam bu sizin gibilere az bile . Delircem alın bunu burdan.

Adam karısını paravan olarak kullanıyor. Kadinları b.cerip hamile bırakip karıcım kurtar beni diyor. Kadın da merhametli tabi adeta bir süper kahraman gibi kocasını çekip alıyor çirkef kadinlarn ellerinden. Ama kocanın elleri kanlı. Vücut kompil cenabet. Ama tabi çocuklara baba lazım. Çok iyi bir rol model. Olsun varsın bee adam olsun da çükü yandan olsun.

X