Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

yada böyleleri çatır çatır hamile kalırken bunca mutlu bir yuvada çocuk büyütecekler hasretle hamile kalmayı bekler anlamıyorum yaaa

Ayni adamla 3 kez evlenmek nedir ya? Ne halt olduğu da belli. Ilkine hata denir ama ikinciye ucuncuye ahmalik denir artik.
Hala daha bosanayim mi diyorsunuz bir de pes yani.

Kuluçka makineleri ya hadi birinciye geri döndün de 3. Kez de ne bileyim. Atmaca gibi geldi konu.

Ay tüm yazdıklarınızı okuyamadım valla içim kalktı..Eşinizi ayrı, sizi ayrı tebrik ediyorum bu midesizliğinizden ötürü..Tabii yazdıklarınız "doğru" ise

Aaaa saçmalama koyun koyuna yatın daha ne ayıbı ne yanlısı kalmiş kumalik kafasi tam sizinki eş kisisi sanarsin bulunmaz hint kumasi onunr gelen 100 lerve kadinla beraber olmus cocuk aldirtmis 3 kere sizi kakalak gibi kirakmis geri donmus siz bunu kabul etmissiniz vay anasini sayin seyirciler. Suçlu bahçivann evett evettt

Fake değil hayatım bu üye gerçek maalesef , daha önce defalarca konu açmışlığı var maalesef.
Artık daha igrenc nasıl bir konu olabilir dedikçe saçma sapan şeyler okuyoruz. Karı koca ve onlara eklenen 3. , 4. şahısların hepsi keşke buhar olup uçsa yok olsa artık. Benim düzgün yetiştirdiğim çocuklar bunların çocuklarıyla muhatap olmak zorunda, bu kokuşmuş zihniyetlerinden nefret ediyorum.
Bu devletin polisini avukatını hakimini o kadar gereksiz yere meşgul ediyorlar ki. Asıl ihtiyacı olan insanlara gereken enerjiden çalıyorlar.

Çocukların bir günahı yok ki hayatım onlar da seçme şansları olsa ailelerini emin ol bu babayı anneyi seçmezlerdi. Maalesef ki insan ailesini seçemiyor. Bir insan bir kere hata yapar ikincide akıllanır ama karı koca bildiğin hatalar zinciri.

Evet canım muhakkak öyle çocukların suçu asla yok ama hangisi böyle bir ailede normal yetişebilir ki öğretmenim ve o kadar sorunlu ve artık düzeltemeyeceğimiz durumda öğrenciler var ki hepsi suç makinesi gibi, aileyi bir çağırıyorsun ki asıl arıza ailede.Cinsiyetçi bir insan asla değilim ama artık ben kadınlara erkeklerden cok kızıyorum, böyle adamları tepelerine çıkarıp mevlana mantığıyla ne olursan ol gel zihniyetine sahip oldukça burunları .oktan çıkmıyor işte. Topluma hazırladıkları çocuklara çok yazık.

Allah sizin ve tüm öğretmenlerin yardımcısı olsun. Biz evimizdeki çocuklarla bile baş edemiyoruz.
Hani maddi gücü olmayan ailesinin evine sığamayan, maddi imkansızlık için evliliğini sürdüren kadınları bir nebze anlarım ama konu sahibinin maddi gücü de var. Eşi gezip tozup evlenip boşanıp geri dönüyor para bitince. Çocuklar arada sefil oluyor. Baba var mı yok mu bir var bir yok, ailede huzursuzluk diz boyu. Zaten normal olmasını beklemek anormal olur çocukların. Bir anne herşeyden önce çocukları için güçlü olmalı.

Amin canım aynen öyle gerçekten. Çoğu kişi kadın erkek eşit diyor ama maalesef her konu için geçerli olmuyor bu durum, misal işte evde cocuklarla vakit geçiren çoğunlukla anne,anneanne, babaanne yani hep kadın. Kadın olarak anne de olduğumuz için ekstra güçlü durmak zorundayız. Aile toplumun temeli, ben henüz çocuk sahibi değilim ama öğretmen olduğum için hepsini çocuğum gibi görüyorum örnek olma derdindeyim. Keşke biraz da konu sahibi gibi olan annelerimiz derdine düşse. O kocasının derdine düşmüş hala kabul edeyim mi napayım diyor,sorsak çocuklarını en çok o düşünür. Ama onları düşündüğü için ayrılmaya karar vermesi gerekirken çocuklarım için tahammül ediyorum der. Konu sahibi üzerinden konuştum belki ama aslında paralel olan çok konu var.Hepsinin giriş gelişme farklı ama sonuç aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…