- 27 Mart 2019
- 29.752
- 108.455
- 598
- Konu Sahibi merllins06
- #881
Bugün yaşmaya almak için markete gittim
Aldım da ama ihtiyacım vardı şampuan aldım karabiber aldım bir kaç bir şey daha aldım toplam 72 lira verdim
Marketten çıktım kendime kizdim
Gerçekten çok pahalı herşey heleki et eskiden tavuk uygundu o bile et.fiyatinda nerdeyse
Yumurta mesela 20 tl her şeye kullanılıyor kahvaltida yeniyor kek yap pasta yap kahvaltı haftaya bitiyor ayda bir kaç koli almak lazim
2 Koli al 40 3 al 60
Sırf yumurta ayda bu kadarsa gerisini düşünün artık
Aldım da ama ihtiyacım vardı şampuan aldım karabiber aldım bir kaç bir şey daha aldım toplam 72 lira verdim
Marketten çıktım kendime kizdim
Gerçekten çok pahalı herşey heleki et eskiden tavuk uygundu o bile et.fiyatinda nerdeyse
Yumurta mesela 20 tl her şeye kullanılıyor kahvaltida yeniyor kek yap pasta yap kahvaltı haftaya bitiyor ayda bir kaç koli almak lazim
2 Koli al 40 3 al 60
Sırf yumurta ayda bu kadarsa gerisini düşünün artık