Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

market yoğurtlarına daha çok dayansın diye koruyucu madde koyuyorlar, evdeki yoğurt max 4. günde eksiyor.uht sütle bile yapılsa...
Ek gıda döneminde en çok zorlandığım kısım yoğurt oldu . Şimdi bir yere sipariş verip yaptırıyorum . Ama onlarla da miktar konusunda anlaşamıyoruz . Geçen sefer 2 kg istedim taze taze yesin diye onlar 3.5 yapmışlar çok fazla bende sinirlendim açıkçası . Şimdi acaba. Cam şişede günlük süt alıp ısıtıp probiyotik yoğurt mayası ile maya mı yapsam diyorum ?

siz tüketmiyor musunuz yoğurt ? sizin yemenizle beraber 3,5 normal sanki.

siz tüketmiyor musunuz yoğurt ? sizin yemenizle beraber 3,5 normal sanki.
Tüketiyoruz hafta da 4 kg civarı . Ama eşim başka bir yerden alıyor ev tipi diye geçiyor o . Bende oğluma onu yedirmek istemiyorum o yüzden tamamen ev yoğurdu olan yerden sipariş veriyorum. Önceden ben mayalıyordum ama süte ulaşmak çok zor oldu.

öbürünü iptal edip bunu alsanız ? tadını mı sevmediniz acaba ?

Karı koca doktor kuzenler geldi 2 yıl sonra avm deydik aradıklarında. İyi bir pastahaneden börek kuru pasta küçücükte yaş pasta aldık çocuğa da hediye aldık doğum günü diye. Onlar kızıma hep alırlar çünkü. Müsrif oldummm sağlıksız ürün alır da oldummm . Bim pastası nelerine yetmiyormuş?burayı okudularsa tövbe gelmezler artık

Benim oğlanın yediği fıstık Bir oturuşta 200 gram yiyormuş ya
Siirt fıstığını ben çok severim yarım kilo rahat yerim bir gün de. Ama ayda bir kere yiyorum tabi ki her gün değil. Malumm fakirim. Senin oğlan zengünnn olabilerrr bak. Ne iş yapıyor bebecik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…