Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

allah aşkına evde sağlıklı ürün yapmak çok mu ucuz ?

Kolejj kötüüü kolejj gereksiz de dendiii ardından da benim çocuk kolejde dendiii. Beynimmm yandıııııı

O bir şeymi .ben sütü olduğu halde 2.5 aylık bebeğine kendi masrafından arttırıp fahiş fiyata bebek maması veren kötü bir memeli canli oldum. Başına gelmeyen anlamiyorda keşke dillerine sahip olsalar çünku ister istemez insan benim yaşadığımı yaşasın diye ah ediyor

Hiç gerek yok normal güvendiğiniz bir yoğurttan 1 kaşık yeter.1 kg sütü kaynatıp ılımasını bekleyin.ideal sıcaklığı parmağınızla (tabi temiz olacak) kontrol edeblirsiniz. parmağınız 10 sn tutabiliyorsanız ideal sıcaklık olmuştur. 1 kaşık yoğurda 3 yemek kaşığı bu sütten alıp iyice karıştıyorsunuz ayrı bir yerde sonra sütü karıştııra karıştıra bu mayayı süte düöküyorsunuz. Bu arada fırını 10 dk 100 derecede ısıtıyorsunuz. mayalı sütü cam kaselere ya da kavanozlara dolduruyorsunuz. sonra fırına atıyorsunuz. ben genelde gece yatarken yaparım sabah fırını açarım ve yoğurt olmuş olur. Bu arada fırını hiç açmamanız lazım tabi ki. Bu şekilde kendi yoğurdumu maya olarak kullanıp bebeğime 2-3 günde bir 1 lt sütten yoğurt yapıyorum

hee bütün memeliler emziriyormuş.
bu arada hazır bebek bezi de çevreye zarar ama kendisi kullanıyormuş.
bilemedim napılsın ?
sanırım kendisi dışında tüm analar çevreyi kurtarmak için günde 348594859 defa boklu bez yıkasın istiyor.
sadece o 8-17 çalışıyor sanırsam.
sizleri aylak görmüş belli ki.

Ben zaten kendim yapıyordum derecem var çünkü ellerim ısıta aşırı dayanıklı bir türlü doğru sıcaklığı yakalayamıyordum bende fırında yapıyorum sizin gibi . Tek sorun günlük sütle yapsam diyorum nasıl olur

Of lütfen böyle deme yeter

Siirt fıstığını ben çok severim yarım kilo rahat yerim bir gün de. Ama ayda bir kere yiyorum tabi ki her gün değil. Malumm fakirim. Senin oğlan zengünnn olabilerrr bak. Ne iş yapıyor bebecik?
Kendisi asker bebesi ve dededen zengin oğlum diye demiyorum elinden her iş gelir şuan banyo temizliyor mesela birazdan çamaşır asacak bu durumda günde 500 gram da fıstık yiyebilir

çok da güzel oluyor,tutuyor. tavsiye ederim.

kimler yazdı bilmiyorum ama çıkacak miktarla ekstra 5 gün geçirmezsin. kaldı ki misafirin ne kadar yiyeceğini de bilemezsin. belki hepsi bitecek :)
çok ucuz hesaplar.
Dün çok gerildik . Kuruyemiş fiyatlarından bahsediyorduk oğlum fıstığı çok seviyor mesela badem aldım yemedi kaju yemedi . Fıstık yiyor haftada 200 gram alıyorum günlük masasına bırakıyorum 10 ar tane filan kendi açıp yiyor bunu yazdım fiyatı çok pahalı vs dedim . Toptancıdan almam lazımmış marketten kuruyemişçiden almamam lazımmış hatalıymışım . Birisi de çocuğuna günde 200 gram fıstık yediriyor bazıları yazmış . Burada anlatmak istediğim şey fiyatların çook yüksek olduğu . Oğlum yiyecek tabi ben nu durumdan rahatsız değilim ki

Dün o msj i görünce yaklaşık 10 dakika ağladım. gözlerim, boğazlarim yandı. ben günde 2 3 kere mama veriyorum sütüm olduğu halde. Çünkü beynimle ilgili rahatsizliğim var ve eğer atak gelirse ağır ilaclar veriliyor. Öyle bir durum olursa bebeğim aç kalmasın diye mamaya biberonada alıştırdım. benim bebeğimi benden çok sevip düşünüyorlarya. Keşke herkes herşeyi bu kadar çok bilmese.

herkesin toptancıya ulaşma şansı var mı ki ?
valla bu akılları verenlerden tek beklentim nereden neyi ne kadara aldıklarını tek tek yazmaları.
ama marka adı, mağaza adı verecekler.
açıp bakıp karşılaştıracağız.

üzülme, böyle insanlar kendi isteyip başaramadıkları şeyleri akıl vermek gibi sunmayı severler.
herkesin kendi aklı var bir, ikincisi hadi iyi niyetle söyledin ama insanlar durumlarını yazıyor buraya ısrar etmek anlamsız.

herkes çok biliyor ya ben yeri geliyor markete gidemiyorum küçük bebekle olaylar çok zorlaşıyor bazen, getir den söyleyiveriyorum.
Toptancıya ulaşmak çok kolaydı sanki..

"Bez cevreye zararli siz evde bez yikayin ama ben hazir bez kullandim" seviyesindeki birinin zirvalarina mi üzüldünüz yapmayin

herkes çok biliyor ya ben yeri geliyor markete gidemiyorum küçük bebekle olaylar çok zorlaşıyor bazen, getir den söyleyiveriyorum.
Toptancıya ulaşmak çok kolaydı sanki..

ya bi de toptancıya gitmek istesen hepsi kolay gidilen yerlerde değil ki. ucuz alıcam diye bi ton yol parası verirsin yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…