Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

Artik tum dunyayi kapsayan bir kriz var bence
Kuraklikta ayri. Bu yil taze fasulye ve kabagin birden cicek dokmesi gibi bir suru ornek var
Evet zaten gida savaslari basliycak deniyo, tarim cokucek, susuzluktan iklim degisikliginden, gida ciddi mesele haline gelicek, bazen cocuguma bakip uzuluyorum, kendi keyfim icin dunyaya getirdim, ilerde ne cekicekler bilmiyorum

Benim sütümde yeterli gelmedi bi sure sonra bende mama takviyesi verdim zehir degil bu mama 6ay emzirdim tek emzirmeyle ana olunmuyor mama verende kötü anne olmuyor konusanlarin agzina kurekle vurmak lazim cnapalim.acmibirakalim.bebeleri

Evet zaten gida savaslari basliycak deniyo, tarim cokucek, susuzluktan iklim degisikliginden, gida ciddi mesele haline gelicek, bazen cocuguma bakip uzuluyorum, kendi keyfim icin dunyaya getirdim, ilerde ne cekicekler bilmiyorum
Siirt’te su kıtlığı var allahın her günü su kesiliyor . Bu ay bir kere 3 gün suyumuz gelmedi . Oğlum gece ateşlendi su yok eşim evde yok . Çocuğu duşa sokamadım. Mutfak perdem makinada kaldı 3 gün

lüks tüketimlere bakmaya gerek yok.git migros a mesela canının istediği her yiyeceği sepete atamıyorsan fakirsinnn.ben de atamayanlardanım da
Gecen bir kadin arkadas grubunda, evin yakininda a101 bime diil de migros olmasina sevindim diye linc yedim migros travmam oldu o gunden beri

Gecen bir kadin arkadas grubunda, evin yakininda a101 bime diil de migros olmasina sevindim diye linc yedim migros travmam oldu o gunden beri
3 4 market gezerek alışveriş yapıyoruz halbuki bazen o pahalı sanılan marketten çok uyguna ürünler alıyorum ben mesela.ekonomisi olmayan bir öğrenciye çanta aldım oradan 15 tl ye.belli alışveriş limitine verdi bir de boya seti aldım hatta çok ucuza aynı çocuğa

Şöyle soyleyebilirim mesela migrosun bir cok urunu denedim coguda uretici firmalar markalar oldukca iyi
Ama baska market markasi almam..
Ozellikle personel haklarini odememeleri asla kabul edecegim birsey degil
Migros süt alıyor musun yani ? Oğlana muhallebi yapıyorum bazen muzlu bazen çorbasına süt lazım . Migros alıyordum tek içimliklerden

Migros süt alıyor musun yani ? Oğlana muhallebi yapıyorum bazen muzlu bazen çorbasına süt lazım . Migros alıyordum tek içimliklerden

Arada aliyorum biz sadece kahveye ve tatliya kullaniyoruz tatlida bayadir yapmiyorum
Ama tereyagi fena degil sıkısınca aliyorum. Eti flnda guzel, siparis getirmem gerektiginde pisman olmadim
Kahvede yazin cok icmedim, kisin iyi gidiyor.

Ortadirek yemek kitabina ihanettir bu senin yaptigin
Titredim ve kendime geldim iste. Migros benim neyimeya valla cocugu olanlara Allah kolaylik versin. Ben kendi kendime ki ailemin destegi de var sagolsunlar anca gibi geliyor. Cocugum olsa...bilemiyorum.

Uht herhangi marka almak yerine cam pastörize bir şişe süt alın en güzeli. Ben belediyenin sütünü alıyorum ama acil işim varsa sütaş yada sekin cam şişesini alıyorum. Yaşadığım şehirde aoç olsa alırdım. Arkadaşların dediği iki marka da tire Kooperatifi ve pınar. İkisi de şu an tek organik sütler piyasada. Bulması zor ama onlar da iyidir.
To.. denildiğinde aklıma hep konyada süt dağıtımcısı adamın süt banyosu yapması geliyor gözüme mesela ondan beri konyadan gelen süt alamıyorum. Ki yine aynı marka içeriğe hurma yağı yazıyordu ama palm yağıydı. Mahkemelik olunca etiketlerini değiştirdi. Güvenilir değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…