Atlatamıyorum. Her gün yeniden başa dönmek..

Bütün kadınlar bekliyor sanırım bunu tekrar yazsın pişman olduğunu belirten bi cümle söylesin diye

Farzetki yazdı aşırı pişman bu sefer senin aklın karışacak demekki okadarda kötü bir insan değilmiş diye düşüneceksin

Yaşadığın şeyler zor berbat bi acı bu az da olsa anlayabiliyorum umarım toparlarsın

başka türlü nasıl geçer bilmiyorum..

Desteğiniz için teşekkür ederim..

Desteğiniz için teşekkür ederim. Ben de sürekli sorguladım bazen hala sorguluyorum. Neden son güne dek "sever gibi"ydi diye. Ama bir cevabı yok bunun artık..

Desteğiniz için teşekkür ederim. Tecrübe dediğiniz gibi.

Evet defalarca döndü yalvardı peşimi bırakmadı herseyi düzelteceğim dedi ama değişen hiçbir şey olmadı şimdi ki aklım olsa umrumda bile olmazdı barışmazdım onca senemi boşuna harcayıp üzmezdim kendimi.
Özel olmazsa sizin nasıl oldu? Böyle bir olay yaşandıktan sonra size geri döndü ve hayatınıza mı aldınız?

Ben kendimi eve kapatmadım bilyorım ki kapatsam daha kötü olacak her şey. Başka şeylere verdim kendimi. Ama yine de geçmiyor sanki
bu ilk dönemlerimdi :) sonrasın da bir sürü hobi aktivite ama bir yandan tedavime de devam ettim 2 senedir ilaç kullanmıyorum gayet iyiyim yine aşık oldum ayrıldım ama bu sefer umrumda bile olmadı benden değerli değil hiç kimse artık bu tedavi sayesinde en azından kendi değerimin farkındayım iyi bir doktor cidden mucize yaratabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…