Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

resımımıs hamılelık belırtılerınde pozıtıf test orneklerı dıye bı topıc var ordan bak sımdı bı gunde bıle nasıl degısmıs negatıf olan ertesı gun sılık belırmıs

günaydın kızlar
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13. gün 36,1
14. gün 36,2
15. gün 36,3
16. gün 36,1
17. gün 36,2
18. gün 36,0
19. gün 36,1
20. gün 36,2
21. gün 36,2
22. gün 36,2
23. gün 36,2
24. gün 36,2
25. gün 36,4
26. gün 36,2
27. gün 36,3
28. gün 36,4
29. gün 36,0
30. gün 36,1
bu ateş oynuyo durmadan ya yoksa genemi yumurta çatlatıyorum kızlar

akıntım var seffaf su gıbı sol kasıgımdada sabahtan berı ara ara sancı oluyo...

akıntın varsa yumurtlama oluyo olabilir canım.. boş geçirme bu değerli günleri..

resımımıs hamılelık belırtılerınde pozıtıf test orneklerı dıye bı topıc var ordan bak sımdı bı gunde bıle nasıl degısmıs negatıf olan ertesı gun sılık belırmıs

sağol canım tamam oraya bi bakayım..

NPLS canım yumurtluyosun bu bikaç günü çok iii değerlendir
ama için rahat etmiyosa bi tane daha yap testi

npsl dediğin yere baktım canım benim testim gibi olanlar var orda.. çok çok çok silik yanii.. ama yinede umutlanmak istemiyorum..

resimimis inş hamişsindir bi gün sonra yataktan kalkınca yap testi bakalım ne çıkacak

Damla umut, canim beni de hamileler listesine ekleyebilirmisin, umarim orada kalmayi budefa basarabilirimopuyorumnanaktan

test yaptın mı canım?

resimimis inş hamişsindir bi gün sonra yataktan kalkınca yap testi bakalım ne çıkacak

evet yarın tekrar yapıcam inşallah 2. çizgiyi net görürüm..

Damla umut, canim beni de hamileler listesine ekleyebilirmisin, umarim orada kalmayi budefa basarabilirimopuyorumnanaktan

tebrikler arkadaşım inşallah rabbim bizlerede nasip eder tez vakitte..

justreader;9976587]Arkadaşlar merhaba, bu ay benim ateş ölçtüğüm ilk aydı, aynı zamanda bal tarcın çörekotu kullanmıştım
Allah a çok şükür HAMİLEYİM.
Bayağıdır tablomu sizlerle paylaşmadım, bende gebelik durumundan emin olmak istiyordum, işte benim canım tablom:
Darısı başınıza arkadaşlar. :Saruboceq:

Justreader tebrikler, allah saglikli bir sekilde kucagina almayi da kismet eder insallah.Bu ay bende ilk defa bal, tarcin corekotu kullandim ve hamile kaldim.Darisi buradaki arkadaslarimizn basina en kisa zamandaopuyorumnanaktan

tebrikler arkadaşım inşallah rabbim bizlerede nasip eder tez vakitte..[/QUOTE]

canim cok sagol, insallah enkisa zamanda sizlerede kismet olur.:1hug:

cansen benim normalde atesim oynakti dogru durust sabitlenmedi adetime yakin dusunce ben tekrar yumurtladigimi dusundum ve ov testi yaptim negatif cikti, sonradan hamile oldugum ogrendim insallah seninde oyle olur.

Suhenza tebriklerrrr :) Bu bizim bu haberi ilk alışımız mı yahu? Kafa kalmadı artıkın
Allah tamamına erdirsin canımcım.

NPSL yumurtluyorsun. Bugünü boş geçirme. Eğer bi daha test yaparsan ve biraz silik çıkarsa şaşırma çünkü LH hormonu yumurta atılırken tepe noktasına geliyor. Ağrım var demiştin. Yumurta atıldı o zaman. Bu da ikinci testte silik çıkmasına veya hiç çıkmamasına yol açar. Sperm sorununuz yoksa bu akşam ve yarın sabahı değerlendirin derim. Hadi hayırlısı :)

Arkadaşlarr ateş ölçme yöntemiyle hamile kalan varmıı ve kalan varsa listeye nasıll bakacağımmm

Merhabalar. Evet var hem de dolu. En son Sühenza arkadaşımız post etmiş listeyi senin mesajınla aynı sayfada.

arkadaşlar teste şimdi tekrar dikkatli baktım eğer hayal görmüyosam 2. çizgi çok çok silik görünüyor varla yok arası çok dikkatli bakınca belli oluyor.. acaba mı?? :Saruboceq:

Aaa hadi hayırlısı. Foto çekip koyma şansın var mı? Biz de bi bakardık. Zaten silik çıkacak demiştik. Daha bugün 28. günün ve sabah da yapmadın. Yarın sabahı bekleyelim o zaman halay çekmek için.

arkadaşlar ben birde ovülasyon testi yaptım 2. çizgi çok koyu değil ama oldukça belirgin.. hamilelerde ovülasyon testi pozitif çıkar diye biliyorum ama 2. çizginin çok mu koyu olması gerekiyor?

canım düşündüm ama hatta çektim fotosunu. çok bulanık çıktığı için koymadım görünmüyo fotoda..

NPLS canım yumurtluyosun bu bikaç günü çok iii değerlendir
ama için rahat etmiyosa bi tane daha yap testi

ıkı saat ıdar tutup yıne yaptım ıkı tane cok koyu cızgı cıktı.....o zaman yumurtluyorum ben allahım sen yardım et ...elım ayagım karıstı..bu yumurta ne kadar yasar esımımı cagarsam acaba..

ıkı saat ıdar tutup yıne yaptım ıkı tane cok koyu cızgı cıktı.....o zaman yumurtluyorum ben allahım sen yardım et ...elım ayagım karıstı..bu yumurta ne kadar yasar esımımı cagarsam acaba..

canım 2. koyu çizgiyi gördükten sonra 24-48 saat içinde hamilellik olabiliyormuş diye biliyorum..

nevetna ıkkıncı testı yaptım ıkısıde cokkoyu cıktı...yanı ben sımdı yumurtluyorum demı..
ne kadar dayanır acaba bu yumurta bılıyomusun nevetna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…