Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Testi yapmadan önce idrar ne süre ile tutulmalıdır?

Testi yaptığınız gün ne kadar geçse idrar tutmanız gereken süre o kadar azdır. Örneğin beklediğiniz adet kanaması 1 hafta geçmiş ise idrar tutmadan herhangi bir zamanda testi yapabilirsiniz. Öte yandan adet kanamasını beklediğiniz gündeyseniz ya da adet kanamanız 1-2 gün geciktiyse bu durumda 4 saat idrar yapmayıp daha sonra testi yapmalısınız.
gebelikveannelik.com dan alıntı

bilgi için teşekkürler canım..

biraz bekle bence. Çünkü okuduğum bir postta şöyle diyorlardı: kadı yapmış testi amaaan çıkmadı demiş bırakmış lavaboda yatmış, sonra kocası bulmuş, ikinci çizgi sonradan belirmiş meğer. ınşallah senin de öyledir. Ama değilse de üzüntüne sadece 1 gün ayır canım sonra gene umut. Bak sen tedavi görüyorsun ve daha yeni düzene girdi tsh değil mi? ınşallah güzel haberlerini alıcaz yakında.

ateşin genelde kaç civarı oluyor?

sabahları ateş tablomdada var en yüksek 36.4 oda bugün
geçen ay öylesine yaptığım ölçümlerde 36 yı hiç görmedim
ama dün 37 ydi çok şaşırdım ayrıca özellikle alt tarafım çok sıcak

kızlar test yaptım ama 2. çizgi yok beklemek gerekiyor mu yoksa hemen çıkar mı?

canım üzerinde yazar gnelde 10 dakika sonrası geçersiz galiba

biraz bekle bence. Çünkü okuduğum bir postta şöyle diyorlardı: kadı yapmış testi amaaan çıkmadı demiş bırakmış lavaboda yatmış, sonra kocası bulmuş, ikinci çizgi sonradan belirmiş meğer. ınşallah senin de öyledir. Ama değilse de üzüntüne sadece 1 gün ayır canım sonra gene umut. Bak sen tedavi görüyorsun ve daha yeni düzene girdi tsh değil mi? ınşallah güzel haberlerini alıcaz yakında.

evet bu ay düzene girdi daha.. bide ben ocak ayında gebelik geçirmiştim adetim 10 gün geçince gebelik testi yapmıştım ilk idrarımla ve 2. çizgi çok çok silik çıkmıştı..

resımımıs hasas testler bıle beta hcg yı 20 ve ustu belırleyebılıyo..ve ben gecen ay yasadım ılk gunu negatıftı ıkı gun sonra sılık cıkmıstı kan degerımde 79 cıkmıstı..ümitsizlige kapılma hemen..

kızlar merhaba
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)
04 Kasım 12.gün 36.1Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi neredeyse birinci kadar koyu).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
05 Kasım 13.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi silikleşti ben hiçbişey anlamadım ya bu işten hayırlısı).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
06 Kasım 14.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam kızlar ateşim sabitlendi sanki.Ovülasyon testi dünki gibi birincisi kadar koyu değil.Çok yoğun yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
07 Kasım 15.gün 36.1 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam (ovülasyon testi negatif)
08 Kasım 16.gün 36.2 keçiboynuzu pekmezine devam
09 Kasım 17.gün 36.3keçiboynuzu pekmezine devam(ateşim birazda olsa arttı kasık ağrılarım son sürat devam ediyor sanki adet olacakmışım gibi bide belim kopuyor)
10 Kasım 18.gün 36.4 3keçiboynuzu pekmezine devam Ateşim istikrarla artıyor:lepi:KK43:su gibi bi akıntım var kasık ve bel ağrıma bide göğüs acısı eklendi ama şiş değil

yorumlarınızı bekliyorum kızlar

bence ateşin gayet güzel görünüyor.. inşallah bebişin 9 aylık evine doğru ilerliyodur.. :Saruboceq:

Hayırlısı olsun canım. En azından şimdi gelecekse adetin stres yüzünden gecikip seni sinir etmez. Tsh düzene girdikten sonra nasılsa olur, bu ayı prova kabul edelim. Ben de kendimi zor tutuyorum daha iki günüm var 28. güne. Herhalde ben sabah kalkar kalkmaz yaparım perşembe günü. Çünkü stresle gecikir benimki. Bu sefer boşuna umut ederim.

arkadaslar ovulasyon testlerıyle ılgılı bısey sorcam lutfen bılen varsa yardımcı olsun kanamam p tesı sabahı kesılmıstı dun sabah 7 de atesımı olctum 36.3 bu sabah 35.9 ovulasyon testımde ıkı cızgı de aynı koyulukta..yorumlarmısınız test hatalı olabılırmı eczacı 12 ıle 15 arası yapabılırsınız testı dedı ılk ve ıkıncı ıdrar olmasın dedı oyle yaptım..bı tane daha yapsammı acaba

resımımıs hasas testler bıle beta hcg yı 20 ve ustu belırleyebılıyo..ve ben gecen ay yasadım ılk gunu negatıftı ıkı gun sonra sılık cıkmıstı kan degerımde 79 cıkmıstı..ümitsizlige kapılma hemen..

inşallah erken olduğu için negatif çıkmıştır.. eğer yarın sabah akadar adet olmazsam yine test yaparım..

arkadaslar ovulasyon testlerıyle ılgılı bısey sorcam lutfen bılen varsa yardımcı olsun kanamam p tesı sabahı kesılmıstı dun sabah 7 de atesımı olctum 36.3 bu sabah 35.9 ovulasyon testımde ıkı cızgı de aynı koyulukta..yorumlarmısınız test hatalı olabılırmı eczacı 12 ıle 15 arası yapabılırsınız testı dedı ılk ve ıkıncı ıdrar olmasın dedı oyle yaptım..bı tane daha yapsammı acaba

canım ben pek anlamıyorum ama erken yumurtlamış olabilirsin belki.. erken yumurtlama olabildiğini okumuştum.. akıntı var mı?

Arkadaşlarr ateş ölçme yöntemiyle hamile kalan varmıı ve kalan varsa listeye nasıll bakacağımmm

arkadaşlar teste şimdi tekrar dikkatli baktım eğer hayal görmüyosam 2. çizgi çok çok silik görünüyor varla yok arası çok dikkatli bakınca belli oluyor.. acaba mı?? :Saruboceq:

akıntım var seffaf su gıbı sol kasıgımdada sabahtan berı ara ara sancı oluyo...

X