Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tubıloshss atesın o kadar dusmemıs ınsallah yarın sabıt kalır yada bırazcık yukselır ıyı haberlerını beklıyoruz

teşekkürler tatlım benim :)
EZELCİM sana da teşekkürler tatlım. süper rahatladım :roflol:
inşallah yarın da 36.5 olur da sevinirim opuyorumnanaktan

bugun acaıp guzel bı hareketlenme var burda ınsallah guzel haberler alırız..esımı aradım ama gelemıcegını soyledı..

inşallah erken olduğu için siliktir inşallah yarın çizgi daha net görünür..

resimimiş hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hadi yarın daha net çıkarda müjde verirsin inşallah

NPLS canım pozitifi görmen çok güzel sen bu aralar bol bol fik fikle

ayyy inanmak istiyorum ama çok korkuyorum..

canım benim sanırım doktor hamilesin diyene kadar inanamayacam.. inş doğrudur inşallah hamileyimdir..

Son düzenleme:
NPSL üzülme canım ben haziranda 8 haftalıkken kaybettim ikizlerimi ama bak gene uğraşıyorum:) çalışmak ruhumuzda var

canım cok uzuldum ne dıyım allah sabır versın..burda hepımız tek bısey ıcın ugrasıp bırbırımıze destek oluyoruz..ınsallah guzel haberler alırız burda

resımımıs koydugun ornek resımlerı gordum allah bılır ama basbayaa hamılesın ya..emınım yarın sabah yada sonrakı gunlerde daha da koyulascak ınsallah

arkadaşlar bişey sorcam hamile değilken ovülasyon testi (yumurtlama dönemi geçmişse) pozitif çıkar mı?

canım cok uzuldum ne dıyım allah sabır versın..burda hepımız tek bısey ıcın ugrasıp bırbırımıze destek oluyoruz..ınsallah guzel haberler alırız burda

amin canım Allah bütün bebeğini kaybedenlerin yanında olsun bütün çocuk isteyenleri sevindirsin

resımımıs koydugun ornek resımlerı gordum allah bılır ama basbayaa hamılesın ya..emınım yarın sabah yada sonrakı gunlerde daha da koyulascak ınsallah

inşallah canım benim inşallah hepimiz tez vakitte hamile oluruz.. inşallah sağlıklı bir hamilelik geçiririz.. inşallah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.. ve.. inşallah Allahım sağlıklı ve hayırlısını verir.. :Saruboceq:

kızlar ben yaptığım testin fotosunu çektim ama çok bulanıktı koymadım. ekteki fotoları hamilelik belirtileri pozitif test örnekleri topiğinden aldım benimkinin koyuluğunda bakarmısınız?

canım tebrik ederim :lepi:, benimde aynen böyleydi kanda 38 cıkmıştı, istersen hemen kanda baktır canım.
Ay çok sevindim ya darısı diğer ateşli bacılarımın başına :Saruboceq:

ya kızlar sabah demedimmi temmuz annesi mi gelecek yanıma ? diye:))
daha arkası da gelecek bence... opuyorumnanaktan

arkadaşlar bişey sorcam hamile değilken ovülasyon testi (yumurtlama dönemi geçmişse) pozitif çıkar mı?

oyle bıseyler okumustum ama bılgım yok yanı dogrulugu varmı bılmıyorum..mesela benım aldıgım ovulasyon testlerının ıcınde bıde gebelık testı koymuslar ıkısıde aynı bı farkı yok..herhalde oluyo kı aynısından koymuslar yumurtlama gunlerınde yapıp gun gectımı de yıne aynı testı yapcaz..eczacıya sorayımmı

Sağol canım, bende seni tebrik ederim, ya daha önce söylemişmiydin topicte?
benmi kaçıdım acaba?
gerçi ben 1hafta kadar girmedim topice.
ne zaman geliyor kısmetse bebişin?

inşallah diiyorum yanılmış olmak istemiyorum.. kanda baktırmak için net çizgiyi görmek istiyorum üzülmemek için..

eczacıya sorma imkanın varsa sevinirim canım..

Ovulasyon topiğinden biliyorum ben. Hamiş olanların ovulasyon testi de pozitif çıkıyor. Sanırım sebep Lh ve Bchg hormonlarındaki benzerlik.

arkadaşlar bir şey soracağım ben bu ateşölçme yönteminde yeniyim sabah kaçta kalkarsam öyle ölçerim sonuçta şuanda işsizim bunun bir saati varmı merak ediyorum birde beni ateş ölçümümüde hesaplarsanız sevinirim...opuyorumnanaktan

24 ekim adet 1.gün ölçmedim
25 ekim adet 2. gün 36,5
26 ekm adet 3. gün 36,3
27 ekim adet 4.gün 36,5
28 ekim adet 5.gün 36,6
29 ekim adet bitiyor 6.gün 36,4
30 ekim adet bitti 7.gün 36,4
31 ekim 8.gün 36,4
1 kasım 9.gün ölçmedim
2 kasım 10.gün ölçmedim Şeniz
3 kasım 11.gün 36,4 Şeniz
4 kasım 12.gün 36,4
5 kasım 13.gün ölçmedim Şeniz
6 kasım 14.gün 36,5
7 kasım 15.gün 36,5
8 kasım 16.gün 36,9 Şeniz
9 kasım 17.gün 36,5 Şeniz
10 kasım 18.gün 36,4
11 kasım 19.gün 36,5 Şeniz bu gün sonra sabah ölçümüm 36,3 hep
12 kasım 20.gün 36,4
13 kasım 21.gün 36,3
14 kasım 22.gün 36,4

yorumlarsanız çok sevinirim:lepi::enbuyukkk:

Son düzenleme:
resımımıs sımdı sordum oyle bısey olmaması lazım dedı..ıkısınınde hasasıyetlerı farklı dedı sımdı eve gelır gelmez ovulasyon testının ıcıne baktım ovulasyon testının ıcınde yesıl renkte bı serıt..gebelıgın ıcınde mavı serıt var..gorunuslerı aynı ama ıcınde kı renkler farklı ..eczacı da net bısey soylemedı ama sankı ben bı yerde okumustum hamıleleık ovulasyon testınde de cıkıyo dıye

kızlar kocam geldı..ee fırsatı o da kacırmak ıstemedı degerlendırmek lazım demı ben cıkıyom hoscakalın

tamam canım sağol ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…