Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cansen benim normalde atesim oynakti dogru durust sabitlenmedi adetime yakin dusunce ben tekrar yumurtladigimi dusundum ve ov testi yaptim negatif cikti, sonradan hamile oldugum ogrendim insallah seninde oyle olur.

senin adına sevindim canım inş bende hamileyimdir :Saruboceq:
resmimis test yapmadım canım benim adetim genelde 35 günden sonra geliyo bu haftada bekliyeceğim tek çizgiyi görüp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

resimimis canım aına çok sevindim opuyorumnanaktan. umarım sabah idrarıyla yapacagın test daha koyu belirir :)
ama ben hamiş oldugunu düşünüyorum diğer arkadaşlar gibi. ateşin güzel artmış...
düşmüş, sen adet olucan sanmışsın ama bir anda yükselmiş.
belkim bende öle olurum olmazmı yani :kedi:

resimimis canım aına çok sevindim opuyorumnanaktan. umarım sabah idrarıyla yapacagın test daha koyu belirir :)
ama ben hamiş oldugunu düşünüyorum diğer arkadaşlar gibi. ateşin güzel artmış...

inş öyle olur canım tüm ateş ölçenlerin aynısı olsun:Saruboceq:

resımımıs bugun test al ama mutlaka sabah yap..cunku gun ıcınde yedıklerımız ılaclar vs sonucu etkıleyebılır en saglıklısı sabah ıdrarı.. yarını sabırsızlıkla beklıyorum..eger pozotıf olursa cok guzel bı haber olur..ama yoksada uzulme yıne beraberce sayarız gunlerı

NPSL canım yumurta 20 saat falan dayanıyor en iyi ihtimalle. Onun için zaten önceden çalışın diyorlar. Spermlerin rahme oradan da tüpe girmesi de 2-3 saat sürüyormuş. Ay maşallah çok güzel yakalamışsınız. ınşallah bebeğin bu ay sıkı sıkı tutunur.

senin adına sevindim canım inş bende hamileyimdir :Saruboceq:
resmimis test yapmadım canım benim adetim genelde 35 günden sonra geliyo bu haftada bekliyeceğim tek çizgiyi görüp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

anladım canım bekleyelim ozaman inş güzel haber verirsin bizleere..

neden olmasın canım inşallah isteyen herkes bu güzel haberi tez vakitte alır.. hayırlısı ve sağlıklısı inşalllah..

resımımıs bugun test al ama mutlaka sabah yap..cunku gun ıcınde yedıklerımız ılaclar vs sonucu etkıleyebılır en saglıklısı sabah ıdrarı.. yarını sabırsızlıkla beklıyorum..eger pozotıf olursa cok guzel bı haber olur..ama yoksada uzulme yıne beraberce sayarız gunlerı

canım testim var 10 taneden fazla kaydirigubbakcemile3 depoladım :)) inşallah sabah koyu 2. çizgiyi görürüm..

aylardır arayıpta bulamadıgım ah bı bulsam senı deyıpte sınırlerımı bozan yumurtayı sonunda buldum..yanı hamıle kalmıs kadar sevındım...esımı aradım mujde dedım yazık sasırdı..yumurtladım gel dedım nasıl geleyım dedı...ay elım ayagım bırbırıne karıstı

NPSL sendemi hamilesin canım öyleysen allah hayırlısını nasip etsin inş çok sıkı tutunurda hepimizi mutlu eder

kızlar ben yaptığım testin fotosunu çektim ama çok bulanıktı koymadım. ekteki fotoları hamilelik belirtileri pozitif test örnekleri topiğinden aldım benimkinin koyuluğunda bakarmısınız?

Eklentiler

• $00.jpg
    $00.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 63
  • $11.jpg
    $11.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 26
kızlar günaydıınn...
bugün acaip bir bulantıyla uyandım..
ama ateşimde 1 derecelik düşüş var. zaten hep 36.5 de sabitlenmişti.
belki de sabitlenecegi için düşmüştür olamazmı :uhm:
bu tablo yoksa adet olacagımı mı gösteriyor...
şimdiden teşekkürleeeeeerrr

16 Ekim --- 1.gün ---regl başlangıç
17 Ekim --- 2.gün ---
18 Ekim --- 3.gün --- regl bitiş
19 Ekim --- 4.gün --- ***
20 Ekim --- 5.gün ---
21 Ekim --- 6.gün --- ***
22 Ekim --- 7.gün ---
23 Ekim --- 8.gün --- ***
24 Ekim --- 9.gün ---
25 Ekim --- 10.gün --- ***
26 Ekim --- 11.gün ---
27 Ekim --- 12.gün --- ***
28 Ekim --- 13.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 14.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 15.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 16.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 17.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 18.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 19.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 20.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 21.gün --- 36.5 ---
06 Kasım -- 22.gün --- 36.5 --- ***
07 Kasım -- 23.gün --- 36.6 --- akıntı fazla
08 Kasım -- 24.gün --- 36.4 --- akıntı devam
09 Kasım -- 25.gün --- 36.6 --- akıntı devam
10 Kasım -- 26.gün --- 36.5 --- bulantı çok

kızım ateşim düştü umudum bitti falan diyosun bende bişe var sandım yaa :eek:klava: altı üstü 1 derece zaten 36.4-36.6 diye oynuyo 36.5 oldu diyemi böle heycan yaptın kız allah cezanı vermesin bende 35.5 falan oldu sandım iki saattir arıyorum nerde yazdıkların diye :kızgın: zaten bugün ateşimi ölçemedim diye meraktayım üstüne bide regl belirtilerim var kendimden umudum yok seni bekliyorum ateşin çok iyi gidiyo saçmalama benide strese sokma :mymeka:

NPSL sendemi hamilesin canım öyleysen allah hayırlısını nasip etsin inş çok sıkı tutunurda hepimizi mutlu eder

ah be can sen keske oyle kalsaydım gecen hafta ogrendım hamıle oldugumu ama kımyasal gebelık yasadım kaybettım. kanaman p tesı sabah bıttı.ovulasyon testı yaptım sabah pozıtıf cıktı akıntım var yanı yumurtluyorum..ınsallah bu ay olur..

resimimis canım baktımda silik bişey görünüyo inş seninkide o kadardır yarın daha iyi çıkacağına eminim çünkü daha bhcg yi yeni salgılamaya başlamış olman lazım onun için silik çıkıyor genelde idrar testlerinde 10 gün sonra kesin sonuçları alınıyo ama ayın ilk günlerinde hamile kalanlarda 4 gün içindede belli oluyo bu çizgi benim ilk hamileliğimde 7 haftalık belli oldu kan testi yaptığım halde o çizgiyi görmek istediğim için test yapmıştım biraz geç çıktı ama olsun o çizgiyi gördüm inş gene görürüm onun için çıkmasada üzülme bellimi olur benim gibi olursun geç çıkar

NPSL üzülme canım ben haziranda 8 haftalıkken kaybettim ikizlerimi ama bak gene uğraşıyorum:) çalışmak ruhumuzda var

resimimiş hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hadi yarın daha net çıkarda müjde verirsin inşallah

NPLS canım pozitifi görmen çok güzel sen bu aralar bol bol fik fikle

kızlar çok kötüyüm midem çok bulanıyor ama öyle çıkaracak gibi değilde araba tutması gbi akşamada yemeğe misafirim var mutfakta temizlemem gerekn 2.5 kilo hamsi var imdaaaattttttttttttttttttt

:lepi::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Hadi halay başı oldum takılın peşime :))) Resimmis hamile, NPSL de yumurtluyooorr ohhh sefam olsuuun :)))))

resimmis hamilesin yavrum o fotolara baktım evet cok zor secılıyor ama hayal görmüyorsun. ınşallah Rabbim tamamına erdirsin.

NPSL sakin ol, inşallah bekler seni yumoşun. Eşine de söyle akşam trafiğine kalmasın biraz erken çıksın, izin alsın yahu :))))))

tubıloshss atesın o kadar dusmemıs ınsallah yarın sabıt kalır yada bırazcık yukselır ıyı haberlerını beklıyoruz

X