Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

herkese günaydınnnnn hayırlı günler diliyorummmm

siz hiç ömrünüzde benimki gibi istikrarlı bir ateş gördünüzmü

heç heyecanı yokakannehir

ne bilem yaff şöyle insin çıksın adrenalin olsun demi az hehehehehekaydirigubbakcemile2

ne bilem yaff şöyle insin çıksın adrenalin olsun demi az hehehehehekaydirigubbakcemile2

heee ben adrenalin yaşıyom şu an. inan yaşamak istemessin klava:
yarınki ateşim herşeyi göstercek. bırak da böle böle yükselsin seninki. ara ara hop artıp pat düşmesin. insan korkuyo kaydirigubbakcemile3

cnm sabıtletmış atesın hayırlısı bakalım

heee ben adrenalin yaşıyom şu an. inan yaşamak istemessin klava:
yarınki ateşim herşeyi göstercek. bırak da böle böle yükselsin seninki. ara ara hop artıp pat düşmesin. insan korkuyo kaydirigubbakcemile3

piki canım sustummm kızma

inşallah senin bebe gelmiştirde ondan böyledir ateşin:ecrin_bebek:

günaydın arkadaşlar..

bugünkü ateş tablom..

1- 36.2(bu ölçümü sabah almıştım adetim başlamamıştı. adetim akşam başladı)
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik ( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış)
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta)
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-36.1
19-35.8
20-35.9
21-35.7
22-36.1
23-36.1
24-35.9
25-36.1
26-36
27-ölçemedim
28-35.2
29- 36.3 (beklenmeyen adet günüm)
30-

yorumlar mısınız arkadaşlar?

adet olacakmışım gibi bir his var (

Son düzenleme:
ayyyy bence çok iyi ateşin nasılda yükselmiş inşallah bebek gelmiştirrrrrrrrrrrrrrrr

GİT GİT GİT KIRMIZILAR GELME GİT KIŞTKIŞTyasakkelime yasakkelime yasakkelime yasakkelime

vallahi bugün dünkü ateşin olsa regl olucan derdim ama bugün felaket artmış maşallah
inşallah bebişin gelmiştir
bi test yapta güzel haber ver bize

Resimmis ateşin düşmemiş yükselmiş. Üstelik senin genel ateş durumuna göre çok iyi durumda. Zaten hamile kalanlar da adet beklerken diye başlıyorlar lafa. Şimdi istersen bugün bekle, inşallah adet gelmezse yarın test yap. Ya da eğer ben strese dayanamıyorum dersen bugünden yap varsa çıkar. Ayy hadi inşallah!!!

GıT GıT GıT KIRMIZILAR GELME GıT KIŞTKIŞTyasakkelime yasakkelime yasakkelime yasakkelime

evettt gelmesinn inşallahhh..

vallahi bugün dünkü ateşin olsa regl olucan derdim ama bugün felaket artmış maşallah
inşallah bebişin gelmiştir
bi test yapta güzel haber ver bize

inşallah gelmiştir inşallah.. 2 gün önce yapmıştım çıkmamıştı. ama sabah ilk idrarla yapılması gerek miyo mu ?

sabah ilk idrarla yapılması gerekiyor diye yapmıyorum yapsam mı ki ?

Son düzenleme:
Ya şu an yaparsan silik çıkar belki. Sabah yapılmasının nedeni daha koyu çıksın diye. Yap istersen. Kafan rahatlamış olur.

Testi yapmadan önce idrar ne süre ile tutulmalıdır?

Testi yaptığınız gün ne kadar geçse idrar tutmanız gereken süre o kadar azdır. Örneğin beklediğiniz adet kanaması 1 hafta geçmiş ise idrar tutmadan herhangi bir zamanda testi yapabilirsiniz. Öte yandan adet kanamasını beklediğiniz gündeyseniz ya da adet kanamanız 1-2 gün geciktiyse bu durumda 4 saat idrar yapmayıp daha sonra testi yapmalısınız.
gebelikveannelik.com dan alıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…