Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bilgi için teşekkürler canım..

biraz bekle bence. Çünkü okuduğum bir postta şöyle diyorlardı: kadı yapmış testi amaaan çıkmadı demiş bırakmış lavaboda yatmış, sonra kocası bulmuş, ikinci çizgi sonradan belirmiş meğer. ınşallah senin de öyledir. Ama değilse de üzüntüne sadece 1 gün ayır canım sonra gene umut. Bak sen tedavi görüyorsun ve daha yeni düzene girdi tsh değil mi? ınşallah güzel haberlerini alıcaz yakında.

ateşin genelde kaç civarı oluyor?

sabahları ateş tablomdada var en yüksek 36.4 oda bugün
geçen ay öylesine yaptığım ölçümlerde 36 yı hiç görmedim
ama dün 37 ydi çok şaşırdım ayrıca özellikle alt tarafım çok sıcak

kızlar test yaptım ama 2. çizgi yok beklemek gerekiyor mu yoksa hemen çıkar mı?

canım üzerinde yazar gnelde 10 dakika sonrası geçersiz galiba

evet bu ay düzene girdi daha.. bide ben ocak ayında gebelik geçirmiştim adetim 10 gün geçince gebelik testi yapmıştım ilk idrarımla ve 2. çizgi çok çok silik çıkmıştı..

resımımıs hasas testler bıle beta hcg yı 20 ve ustu belırleyebılıyo..ve ben gecen ay yasadım ılk gunu negatıftı ıkı gun sonra sılık cıkmıstı kan degerımde 79 cıkmıstı..ümitsizlige kapılma hemen..

bence ateşin gayet güzel görünüyor.. inşallah bebişin 9 aylık evine doğru ilerliyodur.. :Saruboceq:

Hayırlısı olsun canım. En azından şimdi gelecekse adetin stres yüzünden gecikip seni sinir etmez. Tsh düzene girdikten sonra nasılsa olur, bu ayı prova kabul edelim. Ben de kendimi zor tutuyorum daha iki günüm var 28. güne. Herhalde ben sabah kalkar kalkmaz yaparım perşembe günü. Çünkü stresle gecikir benimki. Bu sefer boşuna umut ederim.

arkadaslar ovulasyon testlerıyle ılgılı bısey sorcam lutfen bılen varsa yardımcı olsun kanamam p tesı sabahı kesılmıstı dun sabah 7 de atesımı olctum 36.3 bu sabah 35.9 ovulasyon testımde ıkı cızgı de aynı koyulukta..yorumlarmısınız test hatalı olabılırmı eczacı 12 ıle 15 arası yapabılırsınız testı dedı ılk ve ıkıncı ıdrar olmasın dedı oyle yaptım..bı tane daha yapsammı acaba

inşallah erken olduğu için negatif çıkmıştır.. eğer yarın sabah akadar adet olmazsam yine test yaparım..

canım ben pek anlamıyorum ama erken yumurtlamış olabilirsin belki.. erken yumurtlama olabildiğini okumuştum.. akıntı var mı?

Arkadaşlarr ateş ölçme yöntemiyle hamile kalan varmıı ve kalan varsa listeye nasıll bakacağımmm

arkadaşlar teste şimdi tekrar dikkatli baktım eğer hayal görmüyosam 2. çizgi çok çok silik görünüyor varla yok arası çok dikkatli bakınca belli oluyor.. acaba mı?? :Saruboceq:

akıntım var seffaf su gıbı sol kasıgımdada sabahtan berı ara ara sancı oluyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…