Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sisim ne yaptın canım seni takip ediyorum.........
hamişlik ne oldu test yaptırdınmı...........................
ya benim 5 gün oldu aşılama yaptıralı akşamdan beri kasıklıarımda ağrı var..........
hiç olmazdı daha önceden........
senin böyle oldumu.......

vallahi ben tüm belirtileri hissettim kasık bel göğüs ve kasık ağrısı 5 günü başlamıştıııı senin gibi ...ateş desen 36.7 -37.00 de gitip geliyorduuuu olmadı canım kan tahlilim negatifffff....ama hala regl olmadım......
bu arada ilaclardan dolayı ağrı yaşıyorsun dur büyük bir ihtimal

vallahi ben tüm belirtileri hissettim kasık bel göğüs ve kasık ağrısı 5 günü başlamıştıııı senin gibi ...ateş desen 36.7 -37.00 de gitip geliyorduuuu olmadı canım kan tahlilim negatifffff....ama hala regl olmadım......
bu arada ilaclardan dolayı ağrı yaşıyorsun dur büyük bir ihtimal

senağlama ay üzüldüm şimdi yazını okudum o listedeki hepimiz bir gün hamiş yazacağız inş. olursun habiş ümidini yitirme sakın......
kk ye üye olalı o kadar çok bebek isteyenle karşılaşıyorumki çağın normal hastalığı gibi bişey oldu............:emir_bebek:
allahım isteyen herkese nasip etsin...........senağlama

1.GÜN---------36.1
2.GÜN---------35.9
3.GÜN---------*
4.GÜN---------35.9
5.GÜN---------*
6.GÜN---------*
7.GÜN---------*
8.GÜN---------36.1
9.GÜN---------36.1
10.GÜN---------35.8
11.GÜN--------- *
12.GÜN---------35.8
13.GÜN---------36.1 çatlatma
14.GÜN---------36.1
15.GÜN---------36.2 aşılama
16.GÜN---------36.3
17.GÜN---------36.4
18.GÜN---------36.6
19.GÜN---------36.5
20.GÜN---------36.4
21.GÜN---------36.6
22.GÜN---------36.7
23.GÜN---------36.5
24.GÜN---------36.4
25.GÜN---------36.4
26.GÜN---------36.4
27.GÜN---------36.5 (bugün)

bu da benim ısı tablom..
bugün aşılamadan sonra 12. gün..
saat 3 te test yaptırcamm

bilenler yorumlayabilir mi?

13. GÜN YUMURTAN CATLAMIS CANIM VE SU ANDA ISIN GAYET IYI GIDIYOR.DÜŞMEMİŞ .HADİ BAKALIM HAYIRLISI:nazar:

özel Mesajina Cevap Verdim Ama 1200 Sn Sonra Yollayabilirsin Dedi Tuafffff...
Ewt Bence De Dr Ateşimde Hala 36.7 Dedim De Dr Güldüüü Bana Bunlar Eski Yöntem Hiç ölcme Dedi.....hadi Ya Dedim
Yani Rahat Olmaliyiz
Bu Arada 480 Sn Kalmişşşş Hehe

Demek eski yöntemler dedi ısı ölçümü için ha jeyyar
Biz boşuna mı kasıyoruz yafuuu şimdi sırnaşık şey
Benim ısım iyice düştü bugün, en geç yarına regl olurum.
Bu ayda geçti...
Önümüzdeki ay zaten dr'a gidiyoruz artık kocamla birlikte, bir baksınlar durum nedir, niçin bu yumurtalar ile spermler buluşamıyor sırnaşık şey
Artık dalgaya vurdum iyice...

kızlar ben bu ay reglemin 9 cu günü yani 03.01.2008 de rahim filimi çektirdim filimin temizdi çok şükür 17.01.2008 e kadar lekelenmelerim oldu dr regle olana kadar devam edebilir demişti 18.01.2008 de regle oldum 21.01.2008 reglem bitti bende bugünden itibaren ateşimi ölçmeye başladım bugün reglemin 5 günü
arada yorum yazarsanız sevinirim kızlar

05. gün 22.01.2008 --- 36,5
06 gün 23.01.2008 --- 36,5

kızlar nerelerdesiniz kimsecikler gözükmüyor.
benim bu sabah gene ateşim 36,5 du ama akıntım başladı ve yapışkan gibi ay neler oluyor yaa. birileri bişey dese keşke

canım bende bilemiyorum yardımcı olmak asterdim.
ateş ölçme yöntemini hiç yapmadım.
ama burayı okuyunca yapacağım..
bende aşılama oldum sonuç 31.ocakta belli olacak.
ısıma bakacağım
akıntım yok benim

biliyormusunuz kızlarrrpazartesi bhcg negatif cıkınca anladımmmm TEK BİR GERCEK VAR hamileyseniz bhcg pozatif cıkması....diğer tüm o erken belirtiler ısı vs vs vs tamamen kişiye özel hissler...dr dedimki oysa tüm belirtileri taşıyordum oda bana ama canım bunlar aynı zamanda regl belirtisidir de yani gebelikle regl belirtisi aynı olur düşünebiliyormusunuz hala regl gelmediği için altan kontrol etti reglin geldi gelecek dedi ama bu aynı zamanda gebelikte olabilir dedi yani aynı görünürmüş cumayı bekleyelim gelmezse kan testi yaparız dedi ..bugün reglimin 2 günü ve bu sabah ateşim 36.8 di.rehl olmama rağmen yüksek
yani tek gercek cift cizgi yada kan değerlerinizin yüksek olması.....

kızlar nerelerdesiniz kimsecikler gözükmüyor.
benim bu sabah gene ateşim 36,5 du ama akıntım başladı ve yapışkan gibi ay neler oluyor yaa. birileri bişey dese keşke

mrb elif bendede bu gün akıntı başladı adet günüme 3 gün var tuhaf oldum sol kasığımda ağrıyor bilmiyprum artık adet belirtisimidir nedir göreceztatlicadiarzu

canım bende bilemiyorum yardımcı olmak asterdim.
ateş ölçme yöntemini hiç yapmadım.
ama burayı okuyunca yapacağım..
bende aşılama oldum sonuç 31.ocakta belli olacak.
ısıma bakacağım
akıntım yok benim

Canım inşallah pozitif bir sonuç alırsın allah yardımcın olsun dilerimki hamilesindir

Merhaba kızlar benim ısımı da yorumlar mısınız..

8gun 36.3
9gun 36.3
10gun 36.3
11gun 36.3
12gun 36.2
13gun 36.8
14gun 36.7
15gun 36.7
16 gun 36.5
17.gün 36.5
18.gün 36.5
19.gün 36.5 (yani bugun)

simdiden cok teşekkurler

canım çok anlamıyorum ama senin 12. gün ateşin düşmüş herhalde o gün yumurtlama oldu sende ama yine de yanlış bişey söylemek istemem sana allah hepimizin kucağını doldursun inşallah

biliyormusunuz kızlarrrpazartesi bhcg negatif cıkınca anladımmmm TEK BİR GERCEK VAR hamileyseniz bhcg pozatif cıkması....diğer tüm o erken belirtiler ısı vs vs vs tamamen kişiye özel hissler...dr dedimki oysa tüm belirtileri taşıyordum oda bana ama canım bunlar aynı zamanda regl belirtisidir de yani gebelikle regl belirtisi aynı olur düşünebiliyormusunuz hala regl gelmediği için altan kontrol etti reglin geldi gelecek dedi ama bu aynı zamanda gebelikte olabilir dedi yani aynı görünürmüş cumayı bekleyelim gelmezse kan testi yaparız dedi ..bugün reglimin 2 günü ve bu sabah ateşim 36.8 di.rehl olmama rağmen yüksek
yani tek gercek cift cizgi yada kan değerlerinizin yüksek olması.....

inşallah hamişsindir canım haberdar et bizide olur mu???

kızlar ben bu ay reglemin 9 cu günü yani 03.01.2008 de rahim filimi çektirdim filimin temizdi çok şükür 17.01.2008 e kadar lekelenmelerim oldu dr regle olana kadar devam edebilir demişti 18.01.2008 de regle oldum 21.01.2008 reglem bitti bende bugünden itibaren ateşimi ölçmeye başladım bugün reglemin 5 günü
arada yorum yazarsanız sevinirim kızlar

05. gün 22.01.2008 --- 36,5
06 gün 23.01.2008 --- 36,5
07 gün 24.01.2008 --- 36,5

X