Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sisimcim bazen son güne kadar yüksek gıdıp adet olacagın gun aniden düşüveriyor eger o gunde düşmezse hamılelik için umutlanabılırsın.ateşini son gune kadar ölçmeye devam et.inşallh yuksek gıder hep

nur82 ya regl günüm 2 gün gecti ...yani diyorsun ki tehkile devam ediyorrr canım ya yanıtın için teşekür ederimmm

kızlar bişeyi söylemek istiyorum..ateşiniz yükseldiği zaman yumurtlamanız olmuyormuş bu ynlışş...tam yumurtladığınız gün ateşiniz düşüyor ve 1 gün sonra tekrar çıkıyor atş yükseldiği zaman yumurtlama olayı bitmiş oluyor..dr dedi bunu ve internettede öyle yazıyor..tekrar bakın lütfen.yanlış olmasın

kızlar bende bununla ilgili bir yazı yazmıştım aslında . orada anlattım hepsini . aynen dediğin gibi ısı yükseldiğinde,gebe kalmak için artık çok geçtir. ve ısı adete kadar 37 ve civarı seyreder. ve eğer gebe kalındıysa, ısı 37 derece olarak ( bu kişiden kişiye de değişiklik göstere bilir 0,5 oynamalar olabilir) ve gebelik boyunca da 37 derece civarı seyreder normal koşullarda...

sisim eğer çatlatma iğneni yaptıralı 7 günü geçtiyse hamile olma ihitmalin çok yüksek peki birde progestan falan kullandıysan o ilaç adeti geçirtmez ilaçlar konusunda ve aşılama da kolay kolay yanılmam inşallah sende de yanılmamışımdır
inşallah hamilesindir

morgül cüm bal damlıyor kız ağzındannn canım benim inşallah yanılmıyorsundurrr.

ben aşılamamı 05 ocakta oldummm.yani tam tamına bugün 16 gündür aşılıyım...regl günüm 18 ocaktı (28.gün) olarak ama bazen 30 bazen 31 gibi aralıkla da gelebiliyor...
ama sen diyorsun ki aşılama işleminde yani catlatma iğnesi regli ya erken getirtirir yada zamanında gelir doğru mu anladımmm....bu arada ewt progestan kullandım dr altan verdi ama işin acıkcası ben onu o kadar az kullandım kiiii yani 3 günde bir 1 tane :KK43:( yani hala ümitlenebilirmiyimmmmmmmmmmmmmm

canım ben 2 aşılama oldum ikisinde de adetim bir gün bile geçmedi kullandığımız ilaçlar yapılan işlemler genelde geçmemesini sağlıyor
pregnyl çatlatma iğnesi var ya o yapıldıktan 14-15 gün sonra adet olman gerek bu 17 güne kadar sarkabiliyor eğer hala olmadıysan inşallah hamilesindir canım ne bileyim içime de öyle doğdu sanki
idrar testi bari yapsan çıkardı

arkadaşlar budün kan tahilili için dr gideceğim eşimi bekliyorummmm..bu arada morelim bozuk saat 8.30 ısı ölctüm 36.3 cıktı sabah yatakta sonra her zaman aldığım saati bekledim yani 9,30 o zamanda 36.7 cıktı yani her zaman ki ölcümmmm kafam karıştı morelim bozuldu iğnemi vurulalı tam 19 gün oluyor bügün off offf nasıl sabredeceğimmm eşimde gelmedi daha offffff

morgül sana özel mesaj atamıyorummm neden kine başka morgüllerde mi varrrr yani senden başka

berna berna ben gecen perşembe idrar testi yapmıştım negatif cıkınca yapmamaya söz verdim kendimeeeeee....nasılsa şimdi de gideceğim dr ne bileyim ben kalbim yerinden fırlayacak gibi zatennnnnn

belirti aşılamadan 3 gün sonra bel ağrısı karın ağrısı 5 gün sonra kasık ağrısı göğüslerde ağrı ....kasık ağrısı bildiğin ağrı gibi değil sanki çişin var mış gibi bişey oluyoooo baskı gibi nasıl tarif edeyimmmm....hala devam ediyooo göğüsdeki hasaslık artı büyüdüler tabi ama ne bileyim bulantı falan filan yok

kullandım mı ama şöyle kullandım "progestan" vajinadan aldım aşılamanın yapıldığı gün sabah öyle akşamm ertesi gün günde 2 sonra kullanmadım dr kullan dedi ama ben ya ben ilaç konusunda biraz saygısızım yani kullanmadım cok aklıma geldikce bşr tane koyuyordum işte

hadi hayırlısı berna berna cok fena biley zaten hani sonuçun ne olduğunu bilsen tam süper olacak

ben artık cıkıyorum giyineyimmmm........dua edin
berna berna benimde dualarım seninle akşam sonuçları buraya yazalım herkeze iyi günler

canım neden atamıyorsun ki ismimim üzerine tıkla özel msj gönder de bir çok arkadaştan da aldım aslında ama

inşallah güzel haberlerini alırız canım
gerçi bence zaten hamilesin deee.....

X