Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bence gelmiycek , ateşim çok iyi gidiyo kaydirigubbakcemile5
hayırlı haberleri duyarız inşallah :Saruboceq:

ne kadar inişli çıkışlı hareketli bi tablon var :uhm: kıpır kıpır maşallah kaydirigubbakcemile3
valla ben cicekcik ve senden bu ay kesin iyi haberler bekliyorum.turkbayragi

canım ya bu ay bari rahat ol bak yumoşunuda gördün. güzelde çalışmışsın hepimizin dualarıda seninle. inan şimdi hayırlıysa olucak. olmazsada daha hayırlı bir vakti bekliyordur için rahat olsun.

günaydın arkadaşlar
bu ikinci tablom , hadi hayırlısı ..

GÜN .........TARİH ........DERECE
1.GÜN....11.08.2009.....ölçmedim
2.GÜN....12.08.2009 ....ölçmedim
3.GÜN....13.08.2009 ....36.3
hadi inşallah sonuncu tablon olur canımmmmm opuyorumnanaktan

günaydın canım bende seni çok özledimmm opuyorumnanaktan ya dur bakalım bilemezsin o testlere çok güvenme
şimdi yumurtlama olmayabilir senede bir yada iki kez olmama durumu oluyormuş ama reglini etkilemez ki bu reglide rahimde oluşan garip adı olan bişey var onu yeniliyoruz atıyoruz çünkü yumurtlayan ama yumurtası çatlamayan insanlar var tatlım belki yumurtan oldu çatlamada sorun oldu yada yaptığın testler arızalııı ki ben onlara hiç güvenmiyorumm bana onların sorunlu olması daha mantıklı geliyorrr pozitif düşün takma kafana sen çalış şekerim opuyorumnanaktan

bence gelmiycek , ateşim çok iyi gidiyo kaydirigubbakcemile5
hayırlı haberleri duyarız inşallah :Saruboceq:

inşallah tatlım yaa yumurtlama zamanı kanama olması sinirim bozdu yoksa ümit edicemde işteeee

canım ya bu ay bari rahat ol bak yumoşunuda gördün. güzelde çalışmışsın hepimizin dualarıda seninle. inan şimdi hayırlıysa olucak. olmazsada daha hayırlı bir vakti bekliyordur için rahat olsun.

aah aahhh canım doğru çalışmaları tam gaz sürdürdüm dürüdüyomda anacım yumoş işi garip valla belli olmaz diye işte kanamam olmasaydı umudum maksimum düzeyde olurdudaa işte hayırlısı bakalım yazılmışsa bu ay diye gelir inşallahhhhhhhhhh
inşallah herbirimiz alırız güzel haberlerrrr :Saruboceq: :Saruboceq:

slm kızlar

çiçekçik sen hap falan kullanıyomusun sanki bana 2 kere yumurtlamışın gibi geldi de bi 8 inde bi 13 ünde ısın düşüp yükselmiş hadi hayırlısı diyelim.

scuba sana da maaşallah harbiden amma inişli çıkışlı tablon var E şıkkı : ? kararsızım

ne kadar inişli çıkışlı hareketli bi tablon var :uhm: kıpır kıpır maşallah kaydirigubbakcemile3
valla ben cicekcik ve senden bu ay kesin iyi haberler bekliyorum.turkbayragi

valla bu ay böyle oldu. geçen aylarda 36.6 gördüğüm en düşük ateşti. 36.7 ile regli oluyordum. yarından sonra pik yapmazsa benim umudum kalmıycak testlerde de aynı koyuluğu yakalayamadım. geçen ay gibi olsaydı 3 gün sonra regli olmam lazım. bana gecikicekmiş gibi geliyor. bu kadar sitresten sonra başka ne bekliyorsam. canım sağol güzel dileklerin için. inşallah çiçeğim vericek güzel haberler.

renkly arkadaşım tablon inşallah sonuncu olur hayırlı olsun canım inş.arka arkaya haberleri patlatırız.bu arada benim ısı sabitlendi kıpraşmıyo hiç ? anlamadım gitti 36,1 ile 36,0 arası devam ediyor.

merhaba canım walla banada öyle geldii inşallah öyledirde ikincisinde tutmuştur çünkü kanamalı geçti öteki hayırlısı artık valla ilkinde sağda ağrı oldu ikincisinde solda şok oldum ben ve akıntı hep oldu yumurtlama akıntısı dün bile vardı yuhh dedim ben hala yumurtluyor olamam herhalde dedim kısmet şekerim yaa valla heyecanlan bekliyorumda kırmızı kart yiycemmi yiyceksem ne zamannn allah bilir işte

renkly arkadaşım tablon inşallah sonuncu olur hayırlı olsun canım inş.arka arkaya haberleri patlatırız.bu arada benim ısı sabitlendi kıpraşmıyo hiç ? anlamadım gitti 36,1 ile 36,0 arası devam ediyor.

sağol canım :1hug: ateşin düşükmüş CADIARZU

benim dr dediki yöntemler hata verir.sen gün aşırı ilişkiye gir içini ferah tut dedi.ben ateşi kendimi tanımak için bide doğruluk payı nedir ne değildir diye deniyorum.dr.nin dediği doğru gün aşırı olursa kaçırma şansın çok az.bide doğru pozisyon önemliymiş.ya eşin üstte yada diz dirsek dedi.hemen kalkmak yok dedi,vajinal duş yok dedi.tükürük teması yok dedi.sende bunları dene olmazsa önümüzdeki ay bana mantıklı geldi

biz kafamızdan hiç atamadığımız için kendimizi programlayıp görev gibi bu işi yapıyoruz ya.bu durumdada rahim kendini bizim psikolojiden etkilenerek korumaya alıyomuş.sperm geçişine izin vermiyormuş.bunuda bir iki tane dr.sitesinde okudum .şimdi arıyorum yazıyı bulursam eklicem.

çok üşüyorum yaaa anammm ateşli bayanlar topiğinede hiç yakışmıyorrrr kaydirigubbakcemile3

ahhh ahh bunları biliyorumda hiçbirine dikkat edemiyorum malesef. bizim denemeler en olmıycak pozisyonda tövbe tövbe. benim elimden tek gelen hemen kalkmamak gerisini bıraktım istemesemde. eşlerden biri pek istekli olmayınca böyle oluyor. bende ateşimi sadece kendimi anlamak için ölçüyorum. 6 ayda falan anca anlarım ben bu gidişle sırnaşık şey

yakışmaz olurmu yakışır. ateş yükseldiğinde üşüme olur bence çıkıyor ateşin. hatta hamileliktede üşüme olur

keşke tatlım yaaa keşkee de ben öteki regli öncelerinde de üşüdüm diyom ya benim için hiç birşey ayırdedici değil ne diyebilirim bir tek sivilce pıtlamadı bi yerimden bu belki iyi bişeydir çünkü her reglimde iki kaç arasında boynuz gibim yada çenemde çıkıverirdi 4-5 gün öncesinden bakalım şekercimm

evet benimde çenemde çıkardı bu ay çıkmadı. gerçi bu ne demek bilmiyorum iyi birşeymiki

arkadaşım bu işin tövbesi yok biliyosun Allah bizi böyle yaratmış.kendini kasma bak sitelerden dr.ların tavsiyelerini bi dosya yaptım bitireyim eklicem acayip ilginç şeyler var.mesela eğer ilişki sırasında erkek boşaldığında kadın orgazm olamıyorsa spermin rahime girişi zor oluyormuş.rahim orgazm sırasında kasılmalarla emiş yapıyormuş buda spermlerin rahime ve ordan yumurtalık kanalına kadar hızlı bi şekilde ilerlemesine kolaylık oluyomuş.sana düşen hangi pozisyon olursa olsun finishte uygun pozisyona geçmeye özen göster.

işte bizim sorunda orda sanırım. uygun pozisyonlarda aynı anda olamıyor. ama deniycem söylediğini çaktırmadan nasıl yapıcaksam artık. merakla bekliyorum paylaşımlarını. bu ay olmazsa bir dahakine işime yarar diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…