Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Selam arkadaşlar,
Bugün 38. gün ve 2 gündür çok hafif lekelenmem var. Şimdi bu implantasyon mu, adet kanamsı mı? kafamçokkarıştı
Beni de değerlendirebilirseniz sevinirim.

17.gün: 36,4
18. gün:36,7
19. gün:36,6
20. gün:36,6
21. gün:36,5
22. gün:36,3
23. gün:35,7
24. gün:36,3YUMURTLAMA
25. gün:36,7
26. gün:36,8
27. gün:36,9
28. gün:36,9
29. gün:36,8
30. gün:36,8
31. gün:36,7
32. gün:36,9
33. gün:36,7
34. gün:36,6
35. gün:36,9
36. gün:36,7
37. gün:36,5
38. gün:36,6

elmalı turta 38. güne implantasyon olmaz canım yaaa birde ısın düşmeye başlamış ısı düşmesi adete belirtidir genelde....

slm kızlar.. ateş ölçme yöntemi geçen ay yumurtlamamı doğru bilmişti.ama bu ay çözemedidiğim şeyler var.geçen ay 10. 11. günümde yani başında hep 36,7 -36,8 falan çıkmıştı ve yumurtlama günümde ve ertesi gün 36,4 çıkmıştı...ama bu ay 11. günümde bile hala 36,4 çıkıyor hala yükselmedi yumurtlamam olunca dahada düşermiki yoksa yumurtlama mı olmayacak neden artmadı daha.bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.bu arada geçen ay dr ile takip etmiştik bu ay bayram girdi diye ovulasyon testi aldım evde kendim yapıyorum .ondaada henüz bişey çıkmadı.öpüyorum.

Derece
1.gün ----- 16.gün 36.2
2.gün ----- 17.gün 36.2
3.gün ----- 18.gün 36.5
4.gün ----- 19.gün ------
5.gün 35.7
6.gün 36.1
7.gün 36.2
8.gün 35.9
9.gün 35.9
10.gün 35.8
11.gün 35.9
12.gün 35.8
13.gün 35.9
14.gün 35.9
15.gün 35.7

merhaba arkadaşlar benim ilk 13.güne kadar ısım 36.4ve 36.2 rasında değişti. Sonra 36.6 36.7 ve 36.5 şeklinde devam ett. Beni de değerlendirir misiniz? adetime 5 gün kaldı.

canım ısında düşme var.adet olacaksın gibi görünüyor.

Sevgili Kızlar,

Bizde eşimle son 4 aydır bebiş için uğraşıyoruz. Henüz başarılı olamadık.
Tüm yazışmalarınız okudum, bende son 3 aydır ovülasyon testi yapıyorum. Son ayda da vücut ısımı ölçmeye başladım. İnsan uğraştıkça bedenini tanıyor açıkçası.
Yumurtlamam genelde 16. ve 19. günler arasında oluyor. Ancak bu ay şaşırtıcı bir şekilde 13. günde oldu ki ben daha ovulasyon testlerine başlamamıştım bile. klava: Sadeceo gün krampları fark ettim ve testi yaptım. Pozitif çıktı, anlatmaya çalıştığım hiçbir zaman kesin aynı tarihlerde olmuyor. Bir hafta kadar önce yumurtladım. süprizzzzz

Vücut ısısını takip etmek işe yarıyor ama mutlaka testde yapmalı bence. İnsan ilk başlarda ne olduğunu anlayamıyor vücudunu tanımadığı için.

Bence aşağıdaki link bu konuda çok başarılı, mutlaka okumanızı tavisye ederim.

Bakalım bu au yumurtayı yakalayabildik mi?
Şu an luteal fazdayım, 10 gün kadar oldu yumurtlayalı, max 14 gün sürüyor benim. Bekliyorum merakla...:sm_confused:

Isı değerleirmde aşağıdaki linkte.

Sevgiler,

merhaba arkadaşlar bugün reglim geçeli 9 gün oldu ve yarın test yaptırıcam sıcaklığımıda sürekli ölçüyorum 36,8 ve 36,9 çıkıyor bakalım hayırlısı

iyi sabrettin canım yaaaaaaa

benım ateşde bı değişme olmadı hala aynı devam ediyor yükselme falan olmadı yanı hayırlısı zaten hamile olursum olay oalcak:)))))))))))

midem acaip yanıyor yaaa acaba diyorum ben ama nuray ve ben ateşim yükselmediği için hiç ihtimalimiz yok olursada zaten şoka gireriz.....

birde2 saatdir özüm seyiriyor:)))))bırısı başlık açmışdı acaba hamilelikle göz seyirmenin bır ilişkisi varmı diyeee:)))))ay çok komiğim kızlar neyse yaa bakalım yarın sabah ateşim kaç çıkacak ay bıraz önce ölçttüm ateşim 37,5 çıkdı inanamadım:)))tabı sabah yatakdan kalkmadan ölçmek lazım...ben arada ölçüyorum bazen:)))))))))ama sabah ölçme işlemlerini tam yapmıyorum arada 2-3 günde bir ölçüyorum:))))))))))

bakalım neler olacak kızlar:))

Arkadaşlarim Az önce Konumu Açtim Ama Sizlerlede Paylaşmak Istedim Bugün Test Yaptim Ve2 çizgi Aninda çikti,okadar Mutluyumki Ateşim Hala 36,8 Yani Ateşim Hiç Düşmedi,,,,,,,bana Destek Olan Herkese Teşekkür Ederim,,,,dualarim Sizlerle,,,,,,

gördüm yazını canım ya çokk sevindim harikaaaaaa tebrikler belliydi zaten:)))

Benim ovulasyondan beri 36.4 ile 36.6 arası gidip geliyor. Bu bekleyiş çok sıkıcı... Baş ağrısı ve kabızlık belirtilerim başladı, muhtemelen reglem yolda geliyor...

Bakalım bekliyoruz, ilk defa bu ay ölçüm yaptığım için bişi tahmin edemiyorum açıkçası.
Ama reglin ilk günlerinde çok daha düşükmüş ısım.

selam kızlar,
bu sabah ateşim bana biraz düşük gelince bi kez daha bakıyım dedim ve arka arkaya 3 kez ölçtüm. 3'ünü de 1'er dakka arayla, yataktan kalkmadan ölçtüm ama hepsi farklı çıktı...:bbo:
ilki 36.6
2nci 36,8
3üncü 36,7
şimdi bunlardan hangisini kaydetmeliyim?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

arkadaşım daha 1 günüm geçti korkuyorum yine hüsrana uğramaktan,,,,birde reglilerim düzensiz 15.günde iğne oldum yani yumurtlamam geç oluyor o yüzden acala etmak istemiyorum canım

berilcim,sen kesin hamilesin canım,vucut ısısı hiç düşmüyor baksana.Şimdiden sana gözün aydın diyorum.ALLah analı-babalı büyütsün arkadaşım,tebrikler:)

kızlar ya vücut ısısı kesinlikle düşmüyomu hamilelerde.benim mesala adetimin 24.günü 20.gün yumurtladım.Ateşimi bu sabah ölçtüm 36,5.sürekli takip yapmadım ama benim ateşim hep 36,5 çıkar.şimdi benim hamiş olma ihtimalim yokmu?senağlama

Hepsini aynı şekilde ölçtüysen, bence ilk olanı dikkate almalısın. a.s

kızlar yardımmm ayy cok heyecanlandımmmm...ilk aşılamam yapıldı bugün 16.gün yarın dr gideceğim ama ........
2 gündür ısımı ölcüyorum sabahları 2 gündür 36.7 cıkıyor ve gün içinde de 37 ye kadar cıkıyor hiç düşmediiii umutlanayım mı kızlar bu iyi bişey miii yardımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…