Atandığımdan beri mutlu değilim içimde bi boşluk

Konu başlığı ile konunun alakası yok. Eski sevgiliniz konu olmuş. Boşverin su asalak adamı hayran olacağını bulsun .
Eski sevgili ve buraya alışamama. Hepsi bir araya geldi. Ailemin yarında bu kadar psikolojik olarak kötü değildim ondan ayrılmama rağmen. Görev yaptığım yere gelince boşluğa düşüyorum

Atanmayip adamın yanında olsaymis bunlar yasanmayabilirdi diyor,adamı aklamak icin bile verilen şansı ayaklar altına alıp cigneyecek kadar şükürsüz.Boyle düşünen insanlar anca mesleği elinden alınınca kafaları dank ediyor,zaten mutsuzmuş bir istifaya bakar gitsin görsün gerçek zorluğu mutsuzluğu....
Onu ben demedim . O kişi dedi. Şükürsüz? Atanana kadar aynı şeyleri bende derdim ama aileden uzakta yeni bi yaşam tek başına kolay olmuyor . Her şey uzaktan göründüğü gibi değil.

Selam millet. Ben atandım ama alışamadım. Ailemden çok uzak bir yerdeyim. 1 yıllık ilişkim vardı atandım 1 ay içinde bitti. Her şey üst üste geldi.
Bu ilişki toksik ilişkiye dönüştü. Narsisti sanırım öyle aşağıladi ki beni.
Mesafeleri bahane ederek ayrıldı. Sonra az seviyormuşum yeterince sevsem her şeyi göze alırdım dedi. Bir türlü koyamadık. Her şeyim onunlaydı. Ciddi bişeyler olsun diye beklerken adam beni yarı yolda bıraktı. Kendimi suçladım güzel değilim, güzel olsaydım bırakmazdı. Çünkü açıkça bana hayran olabileceğim birini istiyorum seni seviyorum ama hayran olabileceğim birini istiyorum yapmazsam içimde kalacak dedi.
1 ay konuşmadık hemen biri ile görüşmüş kız fena biriymiş. Onunla olmayınca bana yine döndü ve affettim. Yalvardı affet senin değerini bilemedim nolur geliyim konuşalım vs. Geldi evimde kaldı.
Sabah geldi bişeye sinirlenmişti. Dediği ilk şey sabahları uyanınca güzel olmuyorsun.
Zaten takıntılı kendini sevmeyen bi insanım..
Bense bunu diyince kapıyı kapatmak yerine Onunla 3 gün vakit geçirdim. O kadar üzülmüştüm ki aylarca gerekli tepkiyi gösteremedim mantıklı davranamadım.
O kıza demiş ki benden için yeterince sevmemişim demiş. 2 günlük kıza ya.
Allahım aklımı yitircem iğrenç insan
Sonra döndü görev yaptığı yere. Her şey iyiydi annesi hatta nişan yapalım demiş
Sonra yine başa sardık. Sürekli sorguluyor sevmiyorsam niye geldim seviyorsam niye bıraktım. Eksi haline döndü. 6 aydır yaşadığım şeyler başa sardı. Suçlu oyken ben onun peşinden gittim yine. Sanki o kadar pişman olan o değilmiş gibi.. dedi keşke affetmeseydin hemen. Yine ben suçlu oldum. Yaşattığını yaşasın büyük ah ettim.
Gelirken eli boş gelmiş. Tişört alacakmış beğendiğini tişörtün aynısı o kızda da var diye almamış. Ay daha neler ..
Çöp kutusunu karıştırdım o kıza kitap almış, ayıcık almış. Midem bulandı. Geldikten sonra gördüm bunları. Evime aldım onu güvendim. Yapacağım şeylerdi. Ama güvenmemem lazımmış.
Sonuç beni seviyormuş ama hayran olacağı birini istiyormuş. Şok oldum ya. Beni o kadar beğenen adamdı bu. İnanamıyorum hala. . Bu arada kpss grubundan tanışmıştık. 2 kere yüz yüze Geldik. Hep uzak misafeydi yani. Atandıktan sonra 3. Görüşmemizde bunlar yaşandı işte. Askere gitti bekledim kötü zamanlarında hep sen yanındaydım. Ama kıymetim bilinmedi. O kadar içim acıyor ki. Toparlayamıyorum. Boşluğa düştüm. Bu şehre alışamadım. Evde yalnız yaşıyorum. Ve mutsuzum . Önceden çok deli dolu hayatı seven bi insandım. Şimdi gülmek içimden gelmiyor. Hep negatifim sürekli kötü bişey olacak kaygısı yaşıyorum. Ağlama krizlerine giriyorum. Mutsuzum.. anksiteyete kesin varda depresyon mu bilmiyorum. Çok dertlendim... hiç bi şekilde kendimi teselli edemiyorum içimde hep bi boşluk.
O kişi de beni engelledi ve bi daha kaldırmadı 1 hafta oldu. Eminim şuan başka biri ile konuşuyor. İğrenç insan. Atanınca her şey yolunda gidecek sanmıştım ama yalnızlığın dibini yaşıyorum . Sürekli ağlak gezmek ne ya.. Bu ilişki benim en büyük hayal kırıklığımdı. Saf sevgi var diye düşünmüştüm. Ama sevmemiş beğenmemiş. Çok güzel olsaydım beğenirdi belki. Boyumu bahane etti ilk başta ben sürekli kısa diyordum bunu takmış kafaya. Bunda bile beni suçladı sürekli dedin kısayım diye bana takıntı yaptın dedi.
158 im oda 175 anca var. Çillerim var yüzümden kollarımda . O bunları takmadı ama sen yıllarca bu yüzden sevilmeyeceğimi düşündüm.. Sonra işte bunlar bunlar.. neyse çok yazdım. Daha çok yazardım da sıkmak istemiyorum. Hakkınızı helal edin...
Bu ara ben 26 o 27 yaşında . Aramızda 10 saat var yok. Yan yana olsak evlenirdik dedi. 4 yıl zorunlu görev . Eş durumu vs olmuyor. Evlenmeyi çok istedik. Ben atanınca aramızda ciddi bişey olsun söz nişan gerisi gelir diye düşündüm. O ise uzaktan evlilik olmaz dedi. Üzerinde de 4 yıl bekleyemem demişti ilk Sefer. Sonrada bu bahane gerçekten sevsem beklerdim dedi

Arkadaşlar deneyip geleceğim dememişti. Ben 1 ay bekledim kafamızı toparlarız diye. O 1 ayda hemen birini bulmuş. Sonda geldi ben şok oldum. Beklemiyordum . Affet dedi geldi görüştük. Düzelticem dedi . Memlekete gitti yine başa sardı. Seni seviyorum ama hayran olabileceğim birini istiyorum dedi. Bunu görüşüp gittikten sonra dedi. Ondan sonra ben konuşmuyorum zaten
Sorununuz ilişkiniz, yaşadıklarınız veya bu adam değil. Kesinlikle her şeyi bırakıp terapiye gitmelisiniz. Normalde böyle bir adama aşık olmamanız, affetmemeniz, çok daha küçük şeylerde geri dönmeyecek kadar güven sahibi olmanız gerekirdi. Öncelikle size yüksek özgüven özsevgi ve size hayran olacak sağlıklı bir adamla ilişki diliyorum. Şu an ne siz doğrusunuz ne karşınızdaki kişi.

Onu ben demedim . O kişi dedi. Şükürsüz? Atanana kadar aynı şeyleri bende derdim ama aileden uzakta yeni bi yaşam tek başına kolay olmuyor . Her şey uzaktan göründüğü gibi değil.
Kim her şey çok kolay olacak dedi???? Lokmayı bile yutmadan önce çiğniyor bir gayret saf ediyoruz.Siz hayatınızı düzeltmek için ,bulunduğunuz ortamın faydalarını görmek için ne yapıyorsunuz söyleyim hiç KOCA BİR HİÇ takilmışsiniz şeref yoksunu birinin peşine yuvarlanıp gidiyorsunuz.......

X