aşka karşı mesafeli olmak

Aynen. Şu an kariyere odaklanmam daha iyi. Kendimden 12 yaşla biriyle evlenmemi gerektirecek kadar kötü bir durumda da değilim. Sonradan pişman olmamak için bu kişiye mesafe koyacağım

Maaşı memur maaşının 3 katı filandır tahminen şu anki konumuna göre. Ama yine de mantıklı gelmiyor. 12 yaş biriyle zengin diye evlenmeyi gerektirecek bir durumda değilim ailem destek oluyor çünkü. Sadece duygusal boşluk konusu etkiledi. Olgun düşünceli, günümüzdeki bazı erkekler gibi prenses modunda değil diye aklım karıştı ama sabırsızlığa düşüp acele karar vermemek gerek. Kaliteli yalnızlık daha iyi şimdilik. Gerçekten sevip sevilebileceğim düzgün biri umarım karşıma çıkar

Sen bu kişiye aşık olsan, her şey çok güzel.gidiyor olsa yaşa takılma derim ama daha 25 yaşındasın karşıma bir daha daha iyisi çıkmazsa diye kendini zorlama.
Daha küçüksün, bi atan, kendi paranı kazan - harca, o arada çıkar zaten yine karşına birileri.
Kendi paranı kazanmadan ev evlilik sorumluluklarına girme bence

Aynen. Şu an kariyere odaklanmam daha iyi. Kendimden 12 yaşla biriyle evlenmemi gerektirecek kadar kötü bir durumda da değilim. Sonradan pişman olmamak için bu kişiye mesafe koyacağım
Zeki kadınları severim ya valla hasret kalıyoruz şöyle kendine saygı duyan kendi değerini bilen hemcinslerime. Gençsin akıllısın bundan bin kat iyileri çıkar karşına ışıltın daim olsun

Anlattığınız adamın derdi başka, arkadaşlar yukarıda yazmış zaten ve uzak durmak en iyisi.
Ama size tanıyıp sevme beklentiniz noktasında katılıyorum ya.. Ben de öyle sevgili/flört insanı olmamama rağmen şak diye iş teklifi yapılır gibi lafa giren insana asla ısınamıyorum ve tanışmak istemiyorum. Bazen diyorum ki tamam belki de kötü bir niyette olmayacağını/oyalanma niyetinde olmadıgını falan belirtmek istemiştir ama yok yine de itiyor bir şeyler. Hiçbir bağ ve tanışıklık olmadan tuhaf geliyor.

Evet. Direkt o niyetle insanın hayatına girince belki kötü yönlerini gizleyecek diye düşünüyorum. Tanıdıkça ilerlemek daha iyi bu konuda. Diğer durumda karşımızdaki kişi bizim istediğimiz kişi rolüne bürünebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…