Aşırı sinirliyim kızlar kalp kırmak istemiyorum yorumlar mısınız ?

Annenizi cik nazlamissiniz ondan hep sacmalamis. Suyuna gitmeyi bırakin az ayilir bayilir sonra sacmalamayi azaltır. Dikkat cekmeye calisiyor yuz verirseniz devamı gelir

Doğurup büyütmesi, belli yaşa kadar getirmesi, her şeye karışacağı anlamına gelmiyor.
Olaylara karışma hakkını kendinde gördüğüne göre fazlaca göz yummuşsunuz. "Anne biz böyle düşündük" diyip, iyi günler dileyip kapatın mesela.
Bu asla saygısızlık değil. İnsanların fikirlerine saygı duymayı bilmeli herkes. Ana baba bile olsalar..

Doğurup büyütmesi, belli yaşa kadar getirmesi, her şeye karışacağı anlamına gelmiyor.
Olaylara karışma hakkını kendinde gördüğüne göre fazlaca göz yummuşsunuz. "Anne biz böyle düşündük" diyip, iyi günler dileyip kapatın mesela.
Bu asla saygısızlık değil. İnsanların fikirlerine saygı duymayı bilmeli herkes. Ana baba bile olsalar..
Kesinlikle öyle. Anlamayınca sinirleniyor insan. Laf edince de gelmezsen gelme çokta umrumda diyor.

Hep böyleydi canım. Kendi istediği olmayınca rezil eder hayatı insanı. Psikolojisi bozuk ilaç kullanıyor ama sinirlendim eşiminde burda akrabaları var ama gitmedik yorulduk zaten sadece bizim tarafı bayramladık onda da annemin kontolünde. Kocamın yanında oraya gidin buraya gidin diye emir veriyor.
Eşiniz iyi sabrediyor bu duruma. Şu durumun tam tersi olsa eşinizin annesi yapsa büyük kavga çıkardı 🙄

Eşiniz iyi sabrediyor bu duruma. Şu durumun tam tersi olsa eşinizin annesi yapsa büyük kavga çıkardı 🙄
Yansıtmamaya çalışıyorum Nego. Allah işte annem aradığında eşim lavabodaydı.Gerek yok diye uğramadık dönüşte onu bunaltmıyorum ve dikkat ediyorum çünkü aileside yapsa izin vermem. Annemin hastalığından da haberi yok. Hani evladını merak eden klasik anne olarak biliyor.

Eltisinin annene büyük bir terbiyesizliği fln mi oldu neden gitmeni istemiyor?Eğer öyleyse anneme yapılan bana da yapılmıştır sayarım gitmem ama farklı bir durum varsa bilemem ama bayramlaşmaya hem gidişte hem dönüşte çağırmak abartı.Ama senin annen degil mıydı kayinvalideni idare et yoksa bize göndermezler diye korkan eşinin bu durumu öğrendiğinde ona karşı tepkisinin değişmesinden korkmuyor mu bu durumda? Bir de sana o kadar sey yaşatan kv'ne sürekli köyden döndün mu nasılsın fln diye yazmasını doğru bulmadım madem eltisine bayramda gitmeni istemiyor o halde o da senin kv ne yazmamalı.

Eltisinin annene büyük bir terbiyesizliği fln mi oldu neden gitmeni istemiyor?Eğer öyleyse anneme yapılan bana da yapılmıştır sayarım gitmem ama farklı bir durum varsa bilemem ama bayramlaşmaya hem gidişte hem dönüşte çağırmak abartı.Ama senin annen degil mıydı kayinvalideni idare et yoksa bize göndermezler diye korkan eşinin bu durumu öğrendiğinde ona karşı tepkisinin değişmesinden korkmuyor mu bu durumda? Bir de sana o kadar sey yaşatan kv'ne sürekli köyden döndün mu nasılsın fln diye yazmasını doğru bulmadım madem eltisine bayramda gitmeni istemiyor o halde o da senin kv ne yazmamalı.
Olmaaaaz, herkes annenin dediğini yapmak zorunda ama anne kimsenin dediğini yapmak zorunda değil, ona kimse karışamaz. Bu model böyle

Söyledim yanlış yapıyorsun diye sen doğrusunu yap dedi :) engellicem görürsün dedim sana söylemicem birdaha diyor. Annem amcamı sevmez babam amcamla çok yakın herşeyini danışır eder birlikte plan yapar annemle ilgilenmez o yüzden kıskanır. Yengem iyidir benim her istediğimi yapar gelir gider arar dua eder iftara gidnce yemek verir yersiniz diye. Bende yol üstü diye uğramadım annem hazmedemedi.
Zaten eşimle korkutmayı düşünüyorum nasıl desem sizce ?

Olmaaaaz, herkes annenin dediğini yapmak zorunda ama anne kimsenin dediğini yapmak zorunda değil, ona kimse karışamaz. Bu model böyle
Yemin ederim böyle. Asla eleştiremiyoruz. Şimdi de aradı bişey olmamış gibi diyorki kuzenin burda gitmedi yatıcak haftasonuna kadar bi uğra yanına. Hala aynı hala. Soğuk bi şekilde bakarız dedim kapattım

Yemin ederim böyle. Asla eleştiremiyoruz. Şimdi de aradı bişey olmamış gibi diyorki kuzenin burda gitmedi yatıcak haftasonuna kadar bi uğra yanına. Hala aynı hala. Soğuk bi şekilde bakarız dedim kapattım
Annen yakın değil mi? Ara kuzenini bi kahveye davet et sen gitme. Onun buyurduğu olmasın.

Annen yakın değil mi? Ara kuzenini bi kahveye davet et sen gitme. Onun buyurduğu olmasın.
Kız sen çok yaşa aynısını söyledim. Al gel oturmaya evi görmedi dedim. Ya da bak çocuğa gelsin iş çıkışına dedim. Cumartesi gel akşam gitmezse diyor :)) ay ben kaynanama kızıyordum anam delirdi😂

X