Aşırı sinirliyim kızlar kalp kırmak istemiyorum yorumlar mısınız ?

Anneniz teyzeme benziyor.
Kadın başka şehirde oradan bizi yönetiyor kendince şuraya gidin,şunu yapın diye.yakın zamanda bir yakınımızı kaybettik,annem etkilendi bu süreçte,göya onu koruyup,kolluyor.kimden kendi öz çocuklarindan. Şaka gibi. En son ben telefonda epey saydırıp kapattım konuşmuyoruz kafam rahat.
Annenizin de tarzi bu sanırım ve haklısınız çok yorucu. Annemde de var bu ama zamanla yumuşattı biraz sorun yaşamıyorum artık.
Bu arada eşinizde bence takdir edilmeli,gayet sakin kalabilmiş,anneniz şuraya gidin diyince gideriz demiş kırmamış.
Yerinizde olsam annemle şu an bu konuyu konuşmazdım,sakinleşince oturup "anne bak ben evliyim,eşim var,eşimin de bir ailesi,kendimize göre düzenimiz var. Bizi bu konuda yönlendirmene gerek yok,zaten gerekli ziyaretleri yaparız,zor durumda bırakıyorsun beni "minvalinde anlatırdim. Bir daha ki sefere de ısrarcı olduğunda/olursa biz şu şekilde program yaptık der geçerim zira dediği saatte gitmenize rağmen memnun edememişsiniz annenizi,öyle de memnun olmuyor,böyle de.
Yapacak birşey yok ki.
Bende anneyim,ilerde çocuklarım evlenince asla böyle davranmak istemem.

bayramda,
. aramak istemediğiniz kimseyi aramayın, mesaj atmayın
. konuşmak istemediğiniz kimseyle “ayıp olmasın” diyerek konuşmayın
. görmek istemediğiniz kimseyi görmeye gitmeyin
. bir kez olsun "mış" gibi yapmayın ve “canınız cehenneme” diyerek kendiniz olun.
(ıalıntı)

çok sevdiğim bir danışmanın yazısıdır.
darılmayın ama annenize sinir oldum, psikolojim bozuk, ilaç kullanıyorum bahanesiyle şaşırmış kendini iyice.
hiç açıklamaya girmeyin, eşimle ben böyle münasip görüyorum deyin ve bildiğinizi yapın. kısa ve öz kestirip atın, konuyu kapatın. ben olsam böyle tutturuk olduğu zamanlarda ne telini açarım ne mesajını görürüm.
Yok kız neden darılayım bende sinir oldum. Kuzenimin dolduruşuna geldi sanırım şuan düzeldi gülüyor ya da ilaçlarını almıyor.

Anneniz teyzeme benziyor.
Kadın başka şehirde oradan bizi yönetiyor kendince şuraya gidin,şunu yapın diye.yakın zamanda bir yakınımızı kaybettik,annem etkilendi bu süreçte,göya onu koruyup,kolluyor.kimden kendi öz çocuklarindan. Şaka gibi. En son ben telefonda epey saydırıp kapattım konuşmuyoruz kafam rahat.
Annenizin de tarzi bu sanırım ve haklısınız çok yorucu. Annemde de var bu ama zamanla yumuşattı biraz sorun yaşamıyorum artık.
Bu arada eşinizde bence takdir edilmeli,gayet sakin kalabilmiş,anneniz şuraya gidin diyince gideriz demiş kırmamış.
Yerinizde olsam annemle şu an bu konuyu konuşmazdım,sakinleşince oturup "anne bak ben evliyim,eşim var,eşimin de bir ailesi,kendimize göre düzenimiz var. Bizi bu konuda yönlendirmene gerek yok,zaten gerekli ziyaretleri yaparız,zor durumda bırakıyorsun beni "minvalinde anlatırdim. Bir daha ki sefere de ısrarcı olduğunda/olursa biz şu şekilde program yaptık der geçerim zira dediği saatte gitmenize rağmen memnun edememişsiniz annenizi,öyle de memnun olmuyor,böyle de.
Yapacak birşey yok ki.
Bende anneyim,ilerde çocuklarım evlenince asla böyle davranmak istemem.
Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın. Çok düşüncelisiniz ne kadar anlatsam da anlamadı. En sonda kayınvaliden napıyor diyince o da neden gelmedin diye trip atıyor tek sende yok memnuniyetsizlik dedim güldü. Kapattım konuyu zaten.

Hastaysa hastalığını bilsin? Kocanız çekmek durumunda mı? Valla bu kocasını peşine takıp akraba akraba gezdirebilen kadınlara madalya takmak lazım. Nasıl becerebiliyorsunuz bravo.

Hastaysa hastalığını bilsin? Kocanız çekmek durumunda mı? Valla bu kocasını peşine takıp akraba akraba gezdirebilen kadınlara madalya takmak lazım. Nasıl becerebiliyorsunuz bravo.
Yok be gülüm ne gezdirmesi dozunda bıraktım diye laf yedim ya. Usulünce amcamı babannemi ve teyzemi gördüm akşamda evimize geldik ertesi günde karı koca evde takıldık. Sonra annem gel dediği halde hemen değil 3 gün sonra gittim. Yarın mangala gel dedi gitmedim. Yani ben farkındayım.

X