Aşırı sinirliyim kızlar kalp kırmak istemiyorum yorumlar mısınız ?

Eşim iyi davranıyor katip. Bak kendi annesi yapsa yeminle kalkmaz kime sordunuz da ayarladınız diye ama kırmadı beni. Sinir oldum anneme.
Bırak sen senin uyanığı, kendi ailesine yol yapıyor o. Sen annenin bu davranışlarından hoşlanmiyorsun mesele o.

Cevabını vermişsin, daha fazla uzamasına izin de verme, yetişkin olarak tavrını koymak ve aynı tavırda kalmak zorundasın. Bırak ne hali varsa görsün. Sende kaynana miktarı epeyce fazla maşallah.
Normalde yapmazdı çok çekinirdi. Yengem anlatmış x geldi bayramlaşmaya sağolsunlar diye kıskanmış. :)

Eltisine gittin diye mi ahahahah. Eltinin baklavası çok güzel olmuş de , delirsin :KK70:
Güldüğüme bakma çok sinirlendim. Derdin başka sana mı sorucam anneme kime gidersem giderm dedim. Araları arabayla 2 dakika ya bi amcama gidip diğerine neden gitmiyim ? Yengemde misafirlikteymiş bizim için kalktı bizde biraz oturduk. Sanarsın dövücek. Hava atıyor yengen ne b.kuma gittin diyor orayada bana gelmedin 15 e çıktı tansiyonum diyor.

Alıver randevusunu 🤣🤣 bunu da sömürü malzemesi yapmış vallahi. Bak güzelim benim annemle seninki büyük ihtimalle ölümüne yarışır, cevabını yapıştır ve bildiğini okumaya devam et, dediğini yapmakla mutlu edemeyeceğinden adım gibi eminim, o yüzden kendini mutlu edeni yap o da zamanla pes eder, hemen pes etmez yalnız epey zaman harcayacaksın
Doğduğumdan beri kendi bilidğimi yapıyorum ama düzelmedi. Kendi istediğini yapınca da düzelmedi. Babamada aynısını yapıyor. Sinirleniyor ya git bana sinir ilacı al uyuyamadım sana sinirimden diyor. Ailecek yorgunuz

Annene yaptırma ki kaynanaya da laf ederken yüzün olur. Kocan tavrını koydu diye yapamıyor kaynanan.
Yaptırmıyordum katip kendim için zor ama yaptırmıyordum. Kaynanam emri vaki yapıyor diye kızınca annem yapınca da kızıyordum gitmiyordum. Kaynanam düzeldi anam başladı. Ya bide ben kaynanamı aramadım köye gittiğinden beri. Bayramlaştım sadece. Annem gitmiş bi de büyük olduğu halde mesaj atmış. Sonra ben kötü oluyorum.

Varmıyor güzelim ya çok söylüyoruz varmıyor. Eltisine gittim diye delirdi. Alttan almayınca da hayatı zehir ediyor.
İyi de nereye kadar onun kararlarını alttan alacaksın?Gittim diyeceksin,o senin eltin benim değil, benim amcamın eşi bi problemim yok diyeceksin. Kapatalım konuyu tansiyonun 20 olmadan de.
Alışmış ayıldım bayıldım demeye. Onun psikolojisi de sizden iyidir vallahi🤣

Güldüğüme bakma çok sinirlendim. Derdin başka sana mı sorucam anneme kime gidersem giderm dedim. Araları arabayla 2 dakika ya bi amcama gidip diğerine neden gitmiyim ? Yengemde misafirlikteymiş bizim için kalktı bizde biraz oturduk. Sanarsın dövücek. Hava atıyor yengen ne b.kuma gittin diyor orayada bana gelmedin 15 e çıktı tansiyonum diyor.
Yengen hava mı atıyormuş sen ona gittin diye? :KK70: Nasıl bir yer orası ahahahahah

Anneniz sorunlu bir insan anlaşılan. Bu sorun da onun sorunu. Kafaya takarsanız, kalp kırmanız kaçınılmaz olur. Onu böyle kabul edip, kendi bildiğinizi yapıp, onu da takmayacaksınız kafaya.
Öyle yapsam da vicdanımla nasıl oynadı. Nasıl evlatsın annenle oturmadın bayram da diye düşünüyorken buldum kendimi.

İyi de nereye kadar onun kararlarını alttan alacaksın?Gittim diyeceksin,o senin eltin benim değil, benim amcamın eşi bi problemim yok diyeceksin. Kapatalım konuyu tansiyonun 20 olmadan de.
Alışmış ayıldım bayıldım demeye. Onun psikolojisi de sizden iyidir vallahi🤣
Cin gibi maşallah çene car car çalışıyor.

Yengen hava mı atıyormuş sen ona gittin diye? :KK70: Nasıl bir yer orası ahahahahah
Annemin abartması. Hoşuna gitmiş bayramlaşmaya gidince sağolsun geldi kız falan demiş. Annemde kıskançlığından bana sarıyor işte. Geçen bayramda aynı mevzuyu yaptı. Yengende az durucaksanız 10 dakka sonra kalkacaksınız diye emir veriyor.

Ağlasın açılır.
Abimde böyle diyor. Ağlasın boşver hep ağlıyor napalım diye. Bana geziye gittiğimiz gün mesaj atmış 2 dakka yazmayınca arıyor görmedin diye. İlk evlendiğimizde 2 haftada giderdim senin derdin ne biri bişeymi de ne gelmiyorsun etmiyorsun sana büyümü yaptılar diye söyleniyordu. Şimdi 1 ay gitmiyim de görsün nasıl oluyormuş.

X