Aşırı geveze kayın babaanne derdi

Fesatlıkta level atlamış bir teyze daha. Allah'ım boyle bir yaslilik nasip etme kimseye. Boşver canim hic muhattap olma geri kafali insanla başedemezsin. Yaşandi.
Valla onun yüzünden kayınvalidemlerle gitmek istemiyorum. Onlarla aram bozulacak bu gidişte

Valla yok ailemde görmedim. Benim babaannem de yaşlı hatta babamın anneannesi yaşıyor. Dert edinmemek kolay ama ediyorum işte. Dinlemezden geliyorum. Dürtüp anlatıyor. Sevgilim çay getiriyor mesela bana. Buna laf ediyor. Sonra arkadan konuşuyor koca kadın.

Babaanne iflah olmaz yaşıtları öbür tarafa hazırlanıyo babaanne hala fitne peşinde kv aram bozulur diye çekiniyorsan kv söyle o sizdeyken gelmiyim o yokken geliyim falan dersin zaten anlayış gösterir

Gitmemek için misler gibi sebebin var gitme tabi ki deli misin biraz zaman geçince kaynananın kendisine de gıcık olacakson zaten bu evliliğin şânındandır.
Ya ben seviyorum kaynanamı hiç öyle değildir orda olup onlarla vakit geçirmeyi seviyorum. Kayınpederim aşırı kafa insandır mesela. Bir kere onların evinde çekirdek çıtlatadık çok taze bu nerden aldınız dedim diye bana 5 kutu o çekirdekten alıp gelmişti. Bu düğün zamanında vs hiçbir şey içimde kalmıyor her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyorlar güçleri Yettikçe. Kayınvalidem görümcem bana bohça hazırladılar öyle rastgele değil her şeyin en iyisini almışlar çok özeniyorlar. Bir kere akşam ailemi beni yemeğe davet ettiler çaya gelelim dedik. 3 çeşit tatlı 2 çeşit salata vs hazırlamış. Ne kadar değişir bilmiyorum ama aramız iyi yanı. Yazlıkları var. Yazlıkta bize ayrı oda yapmışlar ama oda ev gibi Ocak var banyo var. Örneğin bir şey görüyor atıyor bana alayım mı diye ben de anne alma çeyizi kız tarafı yapar boşver diyorum tamam ben kız tarafıyım işte der. Ev almamız için çıkarıp 1 milyon verdiler. Böyle böyle olunca onlara haksızlık yapmış olmaz mıyım

Babaanne iflah olmaz yaşıtları öbür tarafa hazırlanıyo babaanne hala fitne peşinde kv aram bozulur diye çekiniyorsan kv söyle o sizdeyken gelmiyim o yokken geliyim falan dersin zaten anlayış gösterir
Pandemi zamanı sürekli gezme peşindeymiş gelmiyor kimse diye kızıyormuş. Sevgilimin kuzeni kızmış babanne ölmek mi istiyorsun kaç yaşındasın koru kendini diye. Hala anlatır beni mezara gömdüler öleyim diye dua ediyorlar diye

Hay maşallah bir ayağı çukurda nine Instagram story'lerinde geziyor Siz de niye bu kadar ciddiye alıyorsunuz canım yaşlı deyip geçin. Cevabını veriyormuşsunuz eşiniz ve kayınaile de sizi destekliyormuş. Büyük sorun edilecek bir konu değil bence. Nineyi influencer yapın onlara sarınca sizinle uğraşmaz.

Daha çok kim ne paylaşmış onun derdinde. Örneğin sevgilimin yeğeni görümcemin kızı. Hesabı açıkmış bakmış. Kız lisede erkek arkadaşıyla toplu foto paylaşmış. Görümceme gidip senin kıza sahip çık salma bıraksan kocaya kaçacak demiş. Öyle boş biri. Ben umursamadan edemiyorum ya off ne zormuş bu gelin olma işi

Bu enerjiyle tabii ki sen bakacaksın babaannecim demeliydiniz.
Çocuk yapmıcam bu dünyaya dedim... Neden evleniyorsun o zaman bu kadar masraf yapılıyor dedi. Ben de bilmem torununa sor dedim. O da biz köpek alcaz dedi sonra başka zaman sorduğu zaman da çocuk yaparsam öğrenir öğrenmez istifa edicem evde durucam baksın torunun bana dedim. Bu sustu... Beni torununa layık görmüyor zaten.hic

Tamam siz bu nineyi Insta fenomenlerine sardırın, sizin hısım akrabayı konuşacağına gitsin Kadir Ezildi'nin düğününü konuşsun altınları saysın falan.

80 yasinda insana daha simdiden bu kdr bilendiyseniz isiniz cok zor haberiniz olsun. Kimseyi o kdr ciddiye almayin 80 yasindakini hic almayin duymamayi umursamamayi ogrenmek zorundasiniz.
Kadın Wp fotomu görüp kızım sil memenin ucu görünüyor diye mesaj atmış ( ki öyle bir şey yok askılı var üstümde memelerim de küçük) nasıl bilenmeyeyim? Hemen sildim numarasını. Bana gelip başkasını övüyor kocam diş hekimi. O kız doktordu ne güzeldi balık etliydi kaşı gözü vardı diye anlatıyor ( ben doktor değilim zayıfım)

Ya bunları 80 yaşında nineyle niye konuşuyorsunuz ki? Sizin hayat görüşünüzü anlamasını bekliyor musunuz gerçekten? Ciddiye almayıp gırgır cevap verseniz hayat daha kolay olur sizin için. Sorduğunda yukarıdakileri demek yerine sen bakıcaksın deseydiniz elli kere kapanırdı konu.

Zaten gırgır cevap verdim işte. Defalarca sorduğu için bir şekilde cevaplanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…