Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Canım öncelikle inşallah sana tutunmustur bebeğin bebeklerin inşallah olumlu sonuç alırsın . Ama bence erken şuan en azından 3- 4 gün daha bekle . Çünkü bız hormon iğneleri kullandık erken gebelikte yanıltabilir normal gebelik gibi olmayabilir. Tabi bu benim düşüncem 🍀
Öncelikle duaların için çok teşekkür ederim rabbim hepimize dualarımız kabul oldu sevinci şükrü yaşatsın inşallah.. . Ben iğne olarak kullanmadım ama tabi femara kullandım ama onunda üzerinden 10 gün geçmiştir iğneden de 8 gün geçti inşallah vardır bebek

Öncelikle duaların için çok teşekkür ederim rabbim hepimize dualarımız kabul oldu sevinci şükrü yaşatsın inşallah.. . Ben iğne olarak kullanmadım ama tabi femara kullandım ama onunda üzerinden 10 gün geçmiştir iğneden de 8 gün geçti inşallah vardır bebek
Çatlatma iğnesi kullandiysan oda zaten yanıltıyormuş. Ama yinede güzel sonuçlar görelim inşallah 🍀

Bende 2. Günümdeyim Ama öyle bir ağrım yok şu an canım
Canım öncelikle inşallah sana tutunmustur bebeğin bebeklerin inşallah olumlu sonuç alırsın . Ama bence erken şuan en azından 3- 4 gün daha bekle . Çünkü bız hormon iğneleri kullandık erken gebelikte yanıltabilir normal gebelik gibi olmayabilir. Tabi bu benim düşüncem 🍀
Kızlar ben de 2. Aşılama tedavimi alıyorum bugün 6. Gün kasık ağrılarım oluyor halszilik ara ara gelen baş dönmesi var çatlama iğnesinden 8 gün geçti erken gebelik testlerinden denesem sizce çok mu erken yanıltır mı daha önce bu testte pozitif görüp negatife dönen var mı?
Doktorun önerdiyse değildir canım zaten 6-7 günde yerleştiği söyleniyor varsa az da olsa belli eder kendini benim doktorum direkt günün geçerse kan testi ver dedi mesela
Kızlar kacıncı günündesiniz aşılamamın ben cumartesi yaptırdım belirti falan yok sadece cok koyu beyaz renk akıntım var sizler ne durumdasınız

Ban sdoktorum 12.günde test ver dedi sizce erken mi
Kızlar kacıncı günündesiniz aşılamamın ben cumartesi yaptırdım belirti falan yok sadece cok koyu beyaz renk akıntım var sizler ne durumdasınız
Ben daha 1. Gün aşırı şişkinlik ve kasıklarımda batma var
Sen günleri yarılamışsın canım ilk gün hiç ağrın olmadı mı

Ben daha 1. Gün aşırı şişkinlik ve kasıklarımda batma var
Sen günleri yarılamışsın canım ilk gün hiç ağrın olmadı mı
İlk gün kan geldi benden sonra kasıklarm cok ağrıdı ama ertesi gün geçti benim Şuan belirti yok bazıları yerleşirken falan hissediyormuş bende tık yok ikinci Aşılamam bu

İlk gün kan geldi benden sonra kasıklarm cok ağrıdı ama ertesi gün geçti benim Şuan belirti yok bazıları yerleşirken falan hissediyormuş bende tık yok ikinci Aşılamam bu
Benimde ikinci aşılamam ve bugun 3. Günümdü sadece belimin sol tarafında ağrı oldu baya bide kabızlık ve şişkinlik var hala

Benim de ilk gün lekelenme oldu ve dolgunluk hissi vardı dün de yine aynı ama bugün göğüs ucu hassasiyeti vardı sadece. Bı ara yemek yaptıktan sonra bı anda koltuğa oturunca bıçak saplanmış gibi oldu dogrulunca bı kaç dk da geçti. Normalde yarın başlayacaktım ise doktor da bişey olmaz dedi ama eşim bu hafta böyle geçsin diyo. Oturmaktan yatmaktan artık popom ve üstteki kemik agriyo 🙄

Benimde ikinci aşılamam ve bugun 3. Günümdü sadece belimin sol tarafında ağrı oldu baya bide kabızlık ve şişkinlik var hala
Ben kabızlık olmasın diye sürekli kayısı yiyorum canım. İkinmak iyi değil demişlerdi bende de kronik kabızlık var o yüzden tedavinin başından beri yiyorum

Ben kabızlık olmasın diye sürekli kayısı yiyorum canım. İkinmak iyi değil demişlerdi bende de kronik kabızlık var o yüzden tedavinin başından beri yiyorum
Bende yiyorum canım ama asla fayda etmedi kayısı suyunda aldım ama yok aşırı şişkinim baya rahatsız ediyor beni

Benim de ilk gün lekelenme oldu ve dolgunluk hissi vardı dün de yine aynı ama bugün göğüs ucu hassasiyeti vardı sadece. Bı ara yemek yaptıktan sonra bı anda koltuğa oturunca bıçak saplanmış gibi oldu dogrulunca bı kaç dk da geçti. Normalde yarın başlayacaktım ise doktor da bişey olmaz dedi ama eşim bu hafta böyle geçsin diyo. Oturmaktan yatmaktan artık popom ve üstteki kemik agriyo 🙄
Ben ilk3 gün yattım kalkmadan dün deprem oldu Adana da yaşıyorum bian panik oldum evim 14. Kat korkudan hoplaya zıplaya koştum malesef ki umarım tutmuştur 🥺

merhaba bende 3. aşılama için gonal f başladım haftaya olacağım aşılama inşallah hepimizin pozitif olur güzel haberlerle diyorum. ama işte insan o negatifleri gördükçe malesef umut kırılıyor ama elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allahtan. pozitif düşünelim pozitif olsun inş :)
siz tekrar mı tedaviye başladınız çok sevindim

X