Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Bende progestan kullanmak istedim ama doktor vermedi gebelik başlamadan daha fazla hormon yüklemeye gerek yok dedi ama ben de kullanmak istiyordum daha güvende hissederdim 🙈😂
Canım benim önce bi düşüğüm var belki ondan vermiştir doktor bana diye düşünüyorum onlar daha iyi bilirler 🥰
[/QUOTE]
Benimde Aralık ayında oldu aynı doktor midehale etti ama yinede vermedi düşük önleyici bi ilaç gebelik olmadan gerek görmedi 🙄

Canım benim önce bi düşüğüm var belki ondan vermiştir doktor bana diye düşünüyorum onlar daha iyi bilirler 🥰
Benimde Aralık ayında oldu aynı doktor midehale etti ama yinede vermedi düşük önleyici bi ilaç gebelik olmadan gerek görmedi 🙄
[/QUOTE]
Her doktor farklı heralde canım bebeişlerimiz olsun inşallah canım

Bende ilk aşılamamı yarın olacağım inşallah hepimizin pozitif sunucu çıkar inşallah 🙏 bu konu başlığında yazan arkadaşlar sonuçlarınızı bizimle paylaşın umut olur bilgi olur bize
İnşallah pozitifi görürsünüz bu ay🙏

Bir de insanı hep demoralize ediyorlar ilk aşılama tutmaz deyip, kime söylediysem öyle dedi, inşallah yanılırlar 😔

Bana hem günde 2 fitil progestan hem de günde iki ampül popodan iğne olarak progestan verdi ama coraspin ve folik asit vermedi

Bir de insanı hep demoralize ediyorlar ilk aşılama tutmaz deyip, kime söylediysem öyle dedi, inşallah yanılırlar 😔
Evet kesinlikle çok haklısın benim de ilk aşılamam olacak inşallah ama dediğin gibi o kadar çok duydum ki bu lafı daha şimdiden olumsuz düşünce yüklüyorlar 😒 biz güzel düşünelim güzel olsun her sabah varlığını hissederek uyanalım 🍀

Evet kesinlikle çok haklısın benim de ilk aşılamam olacak inşallah ama dediğin gibi o kadar çok duydum ki bu lafı daha şimdiden olumsuz düşünce yüklüyorlar 😒 biz güzel düşünelim güzel olsun her sabah varlığını hissederek uyanalım 🍀
İnşallah güzel olacak,ben kötü düşünmeyeceğim son ana kadar 🌸

Birde benim gibi kuyruk sokumu ağrısı yaşıyan varmı? Bugün başladı 5. Günüm aşılamada sağ kuyruk sokumum çok ağrıyo

Kızlar bu arada progestan iğneler bitti ama fitillerden 8-10 tane daha var, iğne bitince fitilleri de kestim, fitile devam mı etmeliydim ?

X