Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Kızlaaaar konuyu ben açmıştım 2. Aşılamayı yaptırmıştım ama malesef tutmadı bu ay tüp bebeğe başlayacaktk herşeyimiz hazırdı adeti bekliyordum gitmek için ama miniğim bana sürpriz yaptı ve kendiliğinden geldi belki sizlerede umut olurum rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin hepinize çok çok dua ediyorum ❣️❣️😘
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kendim kadar sevindim sizde problem neydi acaba

kuzum bende şimdi geldim hastaneden 10:35 de oldu aşılama 5 dk yatırdılar kalktım sonra ama canım çok acıdı işlem bitiminde de ıslaklık hissettim normal mi sende de oldu mu yoksa ben kendimi sıktım da spermler çıktı mı bilemedim . Kalktığım da baktım hafif kanama olmuş kan rengi vardı
Bende yaptıracagım kimi acımıyor dedi alçıyı tarif eder misiniz psikolojim hiç iyi değil

Bende birşey yoktu kuzum morfoloji sorunumuz var çok şükür ilaç tedavisiyle oda düzeldi kendiliğinden kaldım
Hayır olsun bizde de sperm dayı düşüklüğü ve morfoloji yüzde 2 çıktı düzeltmeye çakışıyoruz 1 buçuk aydır aşılama deneyeceğimiz bir hafta sonra

Hayır olsun bizde de sperm dayı düşüklüğü ve morfoloji yüzde 2 çıktı düzeltmeye çakışıyoruz 1 buçuk aydır aşılama deneyeceğimiz bir hafta sonra
Canım bak bizim morfoloji 1 di 1 bucuk ay sonra ilaçlarla 2 oldu ve o ay hamile kaldım aşılamayı pek tavsiye etmiyorum ben 2 kere denedim tutmadı takviye kullansın eşin

Canım bak bizim morfoloji 1 di 1 bucuk ay sonra ilaçlarla 2 oldu ve o ay hamile kaldım aşılamayı pek tavsiye etmiyorum ben 2 kere denedim tutmadı takviye kullansın eşin
Takviye kullanmadan önce morfoloji 2 di zaten bir kimyasal yaşadım tek tüp de genişleme mevcut takviye başladık bir ayı geçti o yüzden aşılama dedik olmadı tüpe geçicez

Bende polikistik Over, eşimde varikosel vardı, morfolojisi %2 idi, 3 sene önce doğal yoldan hamile kaldım ama haberim yoktu ve ev taşımakta dahil ciddi koşturup yorulduğum bir dönemdi, muhtemelen o yüzden düştü, bu sene de aşılama yaptırdık ,tuttu çok şükür
Hayırlı uğurlu olsun bende aşılama yaptıracagım çoğu kişide tutmamış sorununuz neydi acaba

Rahim filminde canım acımıştı hatta artık dayanamayıp bağıracaktım ama işlem bitti, evet ağrı oluyor ama 6-7 saniye , o kadar kısa bir süre için vücuduma anestezi sokmak istemedim

X