Aşılama ve belirtiler kızlar yaşadıklarınızı yazarmısınız

Ne yaptı farklı acaba merak ettim

Aynen bana da söyledi adet ağrısı gibi ağrın hafif de kanaman olabilir die benm bu 2. Aşılama ilkinde aşılama esnasında hiiçç ağrım falan olmadı bekle diolar ya işlem bitince beklerken bir ağrı başladı anlatamam ilk 5 dk anca dayandım sanki parçalanıodu içim hemen birini çağırdım baktılar herşey normal ben hariç tansiyon düşmüş 8/5 ölüyorum sandım serumlar iğneler o gün hastanede yattım bir de 30mm ile yaptılar aşılamayı tabi tutmadı korkumdan 1.5 senedir daha yeni gidebildim tekrar senin kaçıncı bu ne zamandır deniyosunuz

Benim bu 3. denemem canım ben de çok ara vererek yaptırdım belkide böylesi hayırlıdır. Kıyamam ya acıdan düştü galiba tansiyonun. Ya valla benim işlemde aşırı ağrım oldu ellerimi kemirdim resmen hastaneden çıkarken daha iyiydim ama dün gece ızdırap oldu bana daha önceki denemelerimizde hiç ağrı sızı hissetmedim ne işlem sırasında ne sonrasında hiç dikkatte etmedim açıkcası onlarda temizlikte yaptım ağırda kaldırdımda. Bu sefer çok dikkatliyim 2 gündür hiç kalkmadam yatıyorum bakalım. Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin bizlere

Yaaa canım benim de 27 iken yapıldı aşılama ümidimi yitirmeli miyim?

Amin canım şu çektiğimiz acılar son bulur inşallah
Bende bu sefer genel olarak dinleniorum ama ufak tefek şeyler için kalkıorum dikkat etmek lazm bir kaç gün

Yaaa canım benim de 27 iken yapıldı aşılama ümidimi yitirmeli miyim?
İnan bilmiorum ama neden bu kdr çok bekletiolar anlamıorum nette doktorların açıklamaları var burdakilerin genel olarak yazdıkları falan 16 mm ve 22mm arası kaliteli 25mm üzeri için ise kist olarak bakıolar ve aşılama yapmıyolarmış çok araştırmıştm bende ama inşallah tutar canım senin

Amin canım şu çektiğimiz acılar son bulur inşallah
Bende bu sefer genel olarak dinleniorum ama ufak tefek şeyler için kalkıorum dikkat etmek lazm bir kaç gün
Aynen canım benim dinlenme fırsatın varsa yorma sakın kendini Bi de ben şey okudum avokado yemek iyi gelirmiş artık doğruluğu var mı bilmiyorum ama

Aynen canım benim dinlenme fırsatın varsa yorma sakın kendini Bi de ben şey okudum avokado yemek iyi gelirmiş artık doğruluğu var mı bilmiyorum ama
Bir haftadır deli gibi temizlik yaptım en azından 3 gün yatayım die avakado evet faydası varmış ama ben çoookk sevdiğim halde yiyemiorum mideme dokunuo inanılmaz biz ağrı yapıo gün boyu

Bir haftadır deli gibi temizlik yaptım en azından 3 gün yatayım die avakado evet faydası varmış ama ben çoookk sevdiğim halde yiyemiorum mideme dokunuo inanılmaz biz ağrı yapıo gün boyu
Ahahah aynı olmuş bizimde bütün temizlik ve çamaşır işlerini bitirdim rahat rahat yatmak için valla ben daha hiç denememiştim tadını bilmiyorum bile bi şansımı denicem bakalım

Ahahah aynı olmuş bizimde bütün temizlik ve çamaşır işlerini bitirdim rahat rahat yatmak için valla ben daha hiç denememiştim tadını bilmiyorum bile bi şansımı denicem bakalım
Ya eskiden çok yerdim ben sonra ne oldu bilmiorum ağrı yapmaya başladı 6 7 senedir yiyemiorum olgunlaşmış olanlardan al hafif çukur bi tabakta ez limon ve tuz ekle harika oluo en sevdiğim kahvaltılıktı benm bazıları sarımsak da koyuyo ama ben sevmiodum

Aa hemen denicem canım bunu canım Bu arada iyi ki yazmışsın iyi tanıdım seni

Ben de 19 eylül de aşılama oldum aynı gün Olmuşuz. Ben dün duphaston başladım günde 2 sana verdi mi dr

Kızlar buraya gün gün yaşadıklarınızı yazarmısınız ben 16 eylülde oldum benim şuan gaz sancısı gibi karnımda hep sancı var bide sarı akıntı sanıyorum ki soğuk aldım sizde varmı oyle bişey

Kizlar ikinci günümdu bugün hiç ağrım olmadı gece ağrıdan uyuyamamistm şükür ki geçti yavaş yavaş işimi yapıyorum eşim sağolsun o aşılamaya girmiş gibi nazlı bir iş yapınca zoruna gidiyor Allah bana sabır versin ağır kaldırmadan işimi yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…