Aşılama ve belirtiler kızlar yaşadıklarınızı yazarmısınız

Canım merhaba ben de 19 eylülde oldum. Dün gece inanılmaz kötü geçti benim. Karnım şişti ve kasıklarıma sanki bıçaklar batıyor gibiydi. Bugünde devam ediyo sancılar çok yoğun değil ama var hafifte lekelenme şeklinde kanamam var.

Benimde bugün oldum çok fena sürekli yatıyorum batmalar oluyor sanki rahminden ameliyat olmuşum öyle sürünuyorm evde ilk asilamamda böyle bişey olmamıştı

Benimde bugün oldum çok fena sürekli yatıyorum batmalar oluyor sanki rahminden ameliyat olmuşum öyle sürünuyorm evde ilk asilamamda böyle bişey olmamıştıb
Benimde bu 3. Aşılamam daha önceki yapılanlarda hiçbir şey anlamamıştım. Bu sefer ki beni gerçekten perişan etti hala toparlayamadım

Benimde bu 3. Aşılamam daha önceki yapılanlarda hiçbir şey anlamamıştım. Bu sefer ki beni gerçekten perişan etti hala toparlayamadım

Amin canım çünkü normal bir durum değil bu bu ay kendiliğinden yumurtalarım çatladı onlar gitti tekrar büyüdüler yumurtalarm öyle yapabildi doktor normalde kendiliğinden çatlaması bile zorken böyle olması umut verdi

Aa kendiliğinden çatlaması mucize gibi gerçekten süper. Ben salı kontrole gitmiştim yarın sabah çatlatma iğnesini yapmamı söyledi doktor perşembede aşılama oldum. Ama bu sefer çok değişikti aşılamada çok sancılı geçti benim için daha önceleri hiç böyle etkilenmemiştim. O yüzden bu sefer o kadar umutlanıyorum ki

Benimde oldu ilk üç gün leke normal sanırım sonra o leke sarı akıntıya dönüştü ağrılarım iste devam ediyo benim 6. Gün hala devam ediyor

Benimde oldu ilk üç gün leke normal sanırım sonra o leke sarı akıntıya dönüştü ağrılarım iste devam ediyo benim 6. Gün hala devam ediyor
Doktor hafif kanama olabilir normal merak etme dedi zaten. Ama ağrı olayını anlayamadım çok daha öncesinde hiç böyle olmamıştım

Olumlu sonuçlanır inşallah
Benimde bugün oldum çok fena sürekli yatıyorum batmalar oluyor sanki rahminden ameliyat olmuşum öyle sürünuyorm evde ilk asilamamda böyle bişey olmamıştı
önceki aşılamanızda neler yaşadınız

Neler yaşadınız önceki aşılamalarda
Öncekilerde hiçbir şey hissetmedim. Aşılamayı olduğum gün direk ayaklandım doktorda zaten ilk gün dikkatli ol sonrasında normal düzene dönebilirsin diyor sıkıntıda yaşamamıştım. Ama bu sefer hiç öyle olmadı ağrıdan kalkamıyorum bile perşembeden beri yatıyorum. Seninde ağrın çok şiddetli mi

İlk aşılamam çok rahattı gezdim durdum bir sürü iş yaptım hatta öyle ağrım yoktu bugun olduğumdan mi bilmiyorum ama hiç hareket edemiyorum yumurtam çatladı ama üzerinden geçmişti heralde doktor tekrar büyütelim dedi az kalsın iptal olacaktı çok tedirgin oldum pcos olduğum için yumurta bol ama büyümede sıkıntı yaşıyorum 2 gonalf bitirdim öyle aşılamaya girebildim

O büyüme işi bünyeden bünyeye farklılık gösteriyo sanırım ya ben ilk 5 gün 75 lik kullandım daha sonrasında 3 gün 112.5 2 gün 150 lik oldum. Arkadaşım 5 gün 75 lik vurulduktan sonra yapılmış aşılaması

İlk 3 gün çok ağrım vardı şimdide kramplar rahmimin komplesini ağrılı hissediyorum üşüttüm mü naptım anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…