Aşılama ve belirtiler kızlar yaşadıklarınızı yazarmısınız

Kizlar ikinci günümdu bugün hiç ağrım olmadı gece ağrıdan uyuyamamistm şükür ki geçti yavaş yavaş işimi yapıyorum eşim sağolsun o aşılamaya girmiş gibi nazlı bir iş yapınca zoruna gidiyor Allah bana sabır versin ağır kaldırmadan işimi yapıyorum
Benim 2. Gün çok ağrım vardı ya hatta hala karnım sancıyor herkes farklı yaşıyor galiba

Belki aşılama sırasında rahmi doktor çok zorladiysa ondanda olabilir yapılırken ben baya zorlandım ama iyi ki devam etmedi bu ağrı aşılamada kısa surmese bağırirdim artık bide ameliyat odasıydi çok korkunç geldi ya doğumda orda olduğumu düşünüyorum baya soğuk ürkütücü bu sefer hiç umudum yoktu olacak gibi geliyor bir yandanda 3 Ekim benim sonuç daha çok var sabırsızlanıyorum

Belki aşılama sırasında rahmi doktor çok zorladiysa ondanda olabilir yapılırken ben baya zorlandım ama iyi ki devam etmedi bu ağrı aşılamada kısa surmese bağırirdim artık bide ameliyat odasıydi çok korkunç geldi ya doğumda orda olduğumu düşünüyorum baya soğuk ürkütücü bu sefer hiç umudum yoktu olacak gibi geliyor bir yandanda 3 Ekim benim sonuç daha çok var sabırsızlanıyorum
Evet bende zorlandım herkes acımadı diyor ama benim acıdı aşılama ağrılı oldu Rabbim gönlümüze göre versin inşallah

X