Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evt Bizim icinde öyle malesef Ama Yapacak birsey yok. Rabbim ne zaman yazmissa olacaktir ins.Ne zamandir deniyorsun?bir Sorun varmi sizde?
1 yili gecti esimde problem vardi ama o kdr kötü degil dediler varikosel ameliyt oldu duzelmedide asilama tutar dedik madem hareketsiz asilamada tutsun oda olmicak sanki .bakak ne zmn tutucak bu ayda denicem bidahaki tutmazsa tüp bebek

1 yili gecti esimde problem vardi ama o kdr kötü degil dediler varikosel ameliyt oldu duzelmedide asilama tutar dedik madem hareketsiz asilamada tutsun oda olmicak sanki .bakak ne zmn tutucak bu ayda denicem bidahaki tutmazsa tüp bebek
Banada doktorum öyle söyledi cnm 3.asilamamda tutmazsa ki 2.tutmustu ins Buda tutacaktir. Yoksa tüp bebek dedi Kismet bakalim

Hayirlisi olsun arkadasim.aralarinda uzun süre bekleme yapmazsan eger 2asilamada sansin daha yüksek oluyor diye biliyorum bende. Ztn yumurtalarin daha önce uyarildigi icin daha Kolay tutunuormus sanirim.benim 2.asilamam tuttu Ama malesef düsük yaptim. Cok beklemeden Simdi 3.asilamayi yaptirdik
Canım ya şimdi.kafama bisey takıldı benim progesteronum düşük doktor bi arkadaş progesteron yükselmeden aşılama yada tüp olmaz demiş ya çok kafam karisti

X